To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11

gratis - Wto Gru 01, 2009 16:35

czekoladuski są takie genialne! :serducho:
madzook - Wto Gru 01, 2009 16:53

Są po prostu cudne :serducho: :serducho:
Słodkie pomarszczone hipopotamki :falover:

Nakota - Wto Gru 01, 2009 17:21

O rany, zakochałam się na amen :sirwwt: dobrze, że wolne dziewczynki już ktoś zaklepał :P
A imię już mam, dzięki mojej koleżance :)

futrzasta - Wto Gru 01, 2009 17:34

taaa zaglądam tu co 10 min jak nie częściej :P to jak z tymi kolorkami?wiadomo już coś?
madzook - Wto Gru 01, 2009 18:01

Cytat:
taaa zaglądam tu co 10 min jak nie częściej :P

He he futrzasta nie jesteś sama :) Mnie też opętało :lol:

Nakota - Wto Gru 01, 2009 18:08

futrzasta, znam to uczucie. Miałam to zanim dorwałam szczurencję od Nakashy. Przeglądałam wszystkie mioty jak nałogowiec, teraz mi przeszło :P

Rośnijcie glizdki! Czekoladki, przebijać się! :mrgreen:

futrzasta - Wto Gru 01, 2009 18:30

ejjj zostawcie mi jakąś ciemniejszą kluchę bo z białą (jasną) mamuśka mnie pogoni ;)
Nakota - Wto Gru 01, 2009 18:39

futrzasta, zastanowimy się :lol:

Pochwali się ktoś na jaką kluskę czeka? Imiona również mile widziane :)

Bel - Wto Gru 01, 2009 18:44

samczyk beige rex bądź black rex :-P co do imienia... jeszcze brak :)
scorpio80 - Śro Gru 02, 2009 23:31

Nakota napisał/a:
Pochwali się ktoś na jaką kluskę czeka? Imiona również mile widziane
to ja się pochwalę , że załapałam sie na ostatnią panienkę :mrgreen: już nie mogę się doczekać , która glizdka okaże sie moja :serducho:
futrzasta - Śro Gru 02, 2009 23:33

ooo no to nie jestem tą ostatnią :P czekamy czekamy a przynajmniej ja już nie mogę. niech już się okaze jakie kolorki i kto jakie ukrada :wink:

jak maluchy?

Roth - Śro Gru 02, 2009 23:35

Maluchy coraz bardziej przypominają dorosłe szczurki :) Widziałam jednego maluszka próbującego się myć łapkami, innego widziałam ziewającego :)

Nie działał ani fotosik, ani imageshack, dlatego takie dziwne miniaturki są:

Co do umaszczeń to prawdopodobnie są 4 beżyki - 3 dziewczynki i 1 chłopiec, w tym 1 dziewczynka standard. Reszta to rexy.
Są też 2 jasne szczurki rex (chłopiec i dziewczynka), mają odrobinę ciemniejsze oczy i sierść niż beżyki, przypuszczam że są to platyny, choć pewna nie jestem.
I jest też banda ciemniejszych szczurków i muszę przyznać że jest to dla mnie jedna wielka zagadka kolorystyczna :P Ciężko jest odróżnić czekoladki od czarnuszków w takim wieku. Jest jeden wyraźnie ciemniejszy szczurek od reszty... Jest też jedna samiczka, dość charakterystyczna, bo to jedyna spottedka w miocie, która wydaje mi się odrobinę jaśniejsza od reszty ciemniejszych szczurków... A najgorzej porównuje się szczurka standardowosierstnego do rexa

A to fotki wszystkich rexowych "czarnuszków". Jeśli komuś chce się wytężać wzrok to proszę bardzo :D
- od góry panienka spotted, pod nią najczarniejszy z czarnuszków i obok klusek o wyglądzie takim jak cała reszta.

Dałam kilka niewyraźnych fotek, bo czasami na nich lepiej widać różnicę. Ogólnie da się zauważyć że wybija się trochę jeden ciemniejszy klusek. Zobaczymy co z tego wyrośnie. Jednak tak na wszelki wypadek wolałabym żebyście się na fajerwerki kolorystyczne nie nastawiali :P

scorpio80 - Śro Gru 02, 2009 23:42

normalnie się slinię na ich widok :DD
futrzasta - Czw Gru 03, 2009 06:39

o jaaaaa :serducho: :serducho: jakie już duże, robie się coraz bardziej szczęśliwa
Bel - Czw Gru 03, 2009 09:30

cudne kluski :] a tu jeszcze tyle trzeba czekać :roll: ehhhhh


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group