To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot "C" SunRat's

Anonymous - Śro Sty 27, 2010 20:55

Zdjęcia łazienkowe, wybaczcie. Zaciągnęłam ferajnę do łazenki z dwóch względów. Po pierwsze jest tam najjaśniej, a po drugie, nie bywają tam wcale, więc się rozruszali ładnie. Na zdjęcia pozowane proszę nigdy nie liczyć, nie będę ogłuszać swich zwierząt do zdjęcia. :D

Moje najsłodsze głupiątko. :mrgreen: :serducho:
Uwielbiam tego szczura, jest cudownie wesoły, rozbrykany i rozhopsany, strasznie pozytywny i zabawowy, uwielbia mnie podszczypywać i zaczepiać. Jest jedną wielką radością na 4 łapkach. :serducho: :serducho:


Oli - Śro Sty 27, 2010 20:57

Viss napisał/a:
Na zdjęcia pozowane proszę nigdy nie liczyć, nie będę ogłuszać swich zwierząt do zdjęcia. :D
zaraz ogłuszać, wystarczy coś smacznego w łapy wcisnąć :P
wuwuna - Śro Sty 27, 2010 21:16

Viss napisał/a:
jest cudownie wesoły, rozbrykany i rozhopsany, strasznie pozytywny i zabawowy, uwielbia mnie podszczypywać i zaczepiać. Jest jedną wielką radością na 4 łapkach.
bo ty nie wiesz, że to nie jest wina Shifa a tego, że on musi godnie reprezentować swoją odmianę fuzzową. Taki jego los :rotfl:
Viss napisał/a:
Na zdjęcia pozowane proszę nigdy nie liczyć, nie będę ogłuszać swich zwierząt do zdjęcia.
To moje chyba już nic nie słyszą w takim razie :P :P
Anonymous - Śro Sty 27, 2010 21:30

Oli napisał/a:
zaraz ogłuszać, wystarczy coś smacznego w łapy wcisnąć :P
przy takiej konkurencji obok? Bez żartów :D ja za pralkę nie będę za nimi nurkować. :P
Oli - Śro Sty 27, 2010 21:31

ej Vissienko Vissienko, przyznaj się, że leniwa jesteś, a nie że to takie trudne. :P
Anonymous - Śro Sty 27, 2010 23:54

Oczywiście, ze jestem leniwa, ale też nie widzę powodu dla którego miałabym je pozować. :) Najpiękniejsze są w ruchu, zajęte sobą i otoczeniem. :serducho:
Ogoniasta - Śro Sty 27, 2010 23:57

http://img31.imageshack.us/i/img0033zb.jpg/ Pomarszczony golasek :mrgreen: :serducho:
Anonymous - Czw Sty 28, 2010 08:36

http://img62.imageshack.u...mg0044xa.th.jpg - a tu widać jaki jest ślicznie równo omszony. :DD
Anonymous - Czw Sty 28, 2010 11:13

http://img97.imageshack.us/i/img0035oz.jpg/ - :zakochany: jak ja się nie mogę doczekać krycia , porodu , a potem maluchów :serducho: :mrgreen:
Ogoniasta - Pią Sty 29, 2010 15:49

Viss jak tam zdrówko?? :mrgreen:


Jakaś strasznie niecierpliwa jestem i nakręcona ostatnio... :roll:
Nawet już imię zaczęłam na "C" wymyślać (mam jeden pomysł :mrgreen: )
TŻ stwierdził, że mi odbiło...przecież te maluchy się jeszcze nie poczęły, nie mówiąc o tym, że nie wiadomo czy się dla mnie królewna urodzi :roll:

madzial13 - Pią Sty 29, 2010 19:15

Właśnie dostałam potwierdzenie od Viss, że Shifu w drodze do panny. Jutro będziemy małżeństwo aranżować, instrukcje od henioka mam.
Zaraz idę kawalerowi przyszykować lokum.
Będę Was informować na bieżąco, trzymajcie kciuki, żeby sobie przypadli do gustu :P

Ogoniasta - Pią Sty 29, 2010 19:30

ooo :mrgreen:
Na takie wiadomości czekałam! :mrgreen:
:kciuki: żeby Rege gustowała w golaskach :twisted: :mrgreen:

EpKee - Pią Sty 29, 2010 19:36

:kciuki: :kciuki: za udane randkowanie ;)
madzook - Pią Sty 29, 2010 19:40

Dobre wieści :D
Niech Shifu dotrze bezpiecznie :kciuki:

zuuzuushii - Pią Sty 29, 2010 19:44

madzial13 napisał/a:
żeby sobie przypadli do gustu
nie ma innej opcji:) muszą się od razu poczuć do siebie mięte *-*
:kciuki: za randkę :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group