To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [strona] Pomysły

Myszowa - Sob Lis 29, 2008 17:41

Fajne ;) wisi sobie taki szczurek, a tak, to będzie miał kumpla ;)
Anonymous - Sob Lis 29, 2008 18:40

nie, to nie jest fajne.
Anonymous - Sob Lis 29, 2008 18:46

To jest bardziej żenujące niż niefajne nawet. :?
Nisia - Sob Lis 29, 2008 19:39

Viss napisał/a:
To jest bardziej żenujące niż niefajne nawet. :?

Fakt.

Taki banner powinien, moim zdaniem, mieć:
- dobry pomysł, scenariusz
- sugestywną treść (nie tylko tekst, ale i rysunek)
- być ładny, mieć dobrą kreskę. Nie chcę tu nikogo urazić, ale pod względem artystycznym jak na razie podobał mi się tylko rysunek Mazoku.

Wydaje mi się też, że dobry rysunek jest lepszy od zdjęcia. Bo na rysunku można pokazać coś, co w rzeczywistości nie jest możliwe, ale przemawia do uczuć człowieka - jak np. łezka na rysunku Mazok. Gdyby nie ta łezka, to, moim zdaniem, rysunek Mazok nie miałby aż takiego wyrazu.

Ja mam propozycję. Powymyślajmy może wspólnie tematy na rysunek dla Mazoku? Bo ona naprawdę ładnie rysuje (no, chyba, że ktoś rysuje równie ładnie, tylko się nie ujawnił jeszcze), ale wierzę, że czasem już inwencji twórczej może zabraknąć.
Kilka tematów podsunęła moja zagraniczna koleżanka, która też jest zainteresowana umieszczeniem bannerków na swoim szczurzym forum (za zgodą Mazoku, oczywiście).

Anonymous - Sob Lis 29, 2008 19:46

nisia, mój był raczej żartobliwie ;)
jest wielu utalentowanych użytkowników, wystarczy popatrzeć na ich devianty :)
ale pewnie panuje cisza, bo mało kto tu zagląda.
może warto utworzyć nowy temat? konkurs? bez jakiś super nagród bo znowu zajmie to 2 miesiące, ale chociażby za ten kolorowy nick?

Off-Topic:
a poza tym strasznie nie lubię, jak ktoś powtarza moje teksty. no chyba, że są warte powtórzenia.

Nisia - Sob Lis 29, 2008 19:48

aga, szczerze mówiąc, twój miał świetny pomysł. Ino realizacja... osobiście nie rozumiem, o co tam chodziło. Kapkę zawiłe. Ale sądzę, że pomysł jest wart wykorzystania (impreza, a obok smutny szczurek, bo samotny).
Anonymous - Sob Lis 29, 2008 19:55

nisia, bo nie grasz w simsy:P
Nisia - Sob Lis 29, 2008 20:03

aga, ale przecież ten rysunek ma być zrozumiały dla wszystkich, a nie tylko dla tych, co grają w simsy?
Mangusta - Sob Lis 29, 2008 20:05

ja przepraszam że tak nic nie tego ale wena mi odeszła i po prostu mnie odrzuca od kartki... muszę sobie zacząć zapisywać pomysły bo już mi się wszystko miesza (dziękuję bardzo Nisi która mi podsunęła mnóstwo rzeczy i poradziła coś niecoś ;) ). może jutro pogadam z ludźmi ze schroniska to się wymienimy pomysłami jeszcze.
Anonymous - Sob Lis 29, 2008 20:10

nisia, powtórzę po raz kolejny, to było dodane w formie żartu (niekoniecznie zrozumiałego dla wszystkich) a nie jako poważna propozycja.
Mangalarga - Sob Lis 29, 2008 21:52

Ja mogłabym spróbować coś namazać, tylko pomysłów mi brak. Jakby mi ktoś podsunął, czemu nie ;)
Myszowa - Pon Gru 01, 2008 18:59

A jakby ktoś narysował coś podobnego do rysunku Mazoku, tylko żeby szczur sięgał łapką poza klatkę, a tam jakby rozmyte odbicie w lustrze, które również wyciąga łapkę... wiecie, co mam na myśli? Widmo, zjawa, czy coś w tym stylu.
persefona4 - Pon Gru 01, 2008 19:42

Myszowa, moim zdaniem świetny pomysł :wink: Mi sie smutno robi już na samą myśl o samotnym szczurku patrzącym we własne odbicie i marzącym o towarzyszu zabaw :cry:
W tle mogłaby byc grupka radosnych ludzi.

Anouk - Pon Gru 01, 2008 19:44

Myszowa, to by było chyba jeszcze lepsze i smutniejsze od tego pierwszego...smutasne :cry:
Anonymous - Pon Gru 01, 2008 19:45

persefona to może zrób nowy temat o bannerach i niech się ludzie wezmą do pracy ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group