To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot M of Anahata - krycie 16.02.2010 :)

Bel - Wto Lut 16, 2010 17:13

susurrement, poka poka :DD hehe żartuję.Przy 10 samcach które codziennie odwalają swoją higienę osobistą już się gołych kutków malutków naoglądałam :]
Marlena gołym okiem widać,że facet ją przeleciał :DD
Pozostaje tylko czekać aż "panna młoda" jak to przystało po ślubie zacznie w zastraszającym tempie się zaokrąglać :] :kciuki:

Nakasha - Wto Lut 16, 2010 17:28

To normalne, że kryje kilka sekund, a potem dłużej odpoczywa. :D

Zabawa z przerwami może trwać do późnej nocy. :D Jakby się akceptowali, to mogą już razem czekać aż do odebrania Leta. :) :)

A fotki są przeboskie! :DD Leto jest cudownie ciemny :serducho: :serducho: a Desti ma śliczną figurę i piękną wagę :D :serducho:

susurrement - Wto Lut 16, 2010 17:45

dałam im na razie od siebie odpocząć, bo on ciągle chce jeszcze, a ona się już denerwuje. niby go dopuszcza, ale ucieka, widać, że jest zmęczona. nie pręży się i nie nastawia tylko szuka miejsca do spania. więc na razie wrócili do swoich klatek oddzielnie.
marlena85 - Wto Lut 16, 2010 17:48

believe_86, oby przeleciał ją skutecznie, w sumie dobre tempo mieli :mrgreen:
klaraurs - Wto Lut 16, 2010 18:02

susurrement napisał/a:
believe_86, narzekasz i narzekasz, ale miło się ogląda, prawda? :P
Bardzo miło :mrgreen: I niech z tego będzie moja śliczna dziewczyneczka :kciuki:

susurrement napisał/a:
mam jedno zdjęcie gdzie widać jego ..ekhm.. ale może już nie będę ich aż tak obnażać 8)
Zdjęcie naprawdę genialne, widziałam :mrgreen:
zuuzuushii - Wto Lut 16, 2010 20:31

believe_86 napisał/a:
Przy 10 samcach które codziennie odwalają swoją higienę osobistą już się gołych kutków malutków naoglądałam
hahahaah, ja mam swoje pociechy od niedawna, ale jak pierwszy raz zobaczyłam mało nie padłam! takie maleństwa mają takie duże yghmn... wiecie :oops: normalnie szok!

a foty niezłe, naprawdę hhihiihihi to jest dopiero zaangażowanie hodowcy^^ hihi pozwolić na bieżąco śledzić co tam u pary^^

Niamey - Wto Lut 16, 2010 23:46

Nie otwiera mi się link do rodowodu :| Napiszcie jeszcze coś o rodzicach :D
Nakasha - Śro Lut 17, 2010 00:26

Na poprzednim serwerze nie było już miejsca i musiałam wszystko wrzucić na inny. Link już działa. ;)
Niamey - Śro Lut 17, 2010 00:52

Łoo, ale dwarfów w rodzinie!
Nakasha - Śro Lut 17, 2010 01:03

Niamey, tak, Leto jest z linii dwarfów. ;) ale w miocie dwarfów nie będzie, bo to cecha recesywna.
zuuzuushii - Śro Lut 17, 2010 01:05

pierwsze słyszę o czymś takim. O co chodzi z tymi karzełkami?
Nakasha - Śro Lut 17, 2010 01:19

Dwarf to szczur wielkości 1/3 standardowego szczura. ;) Oprócz tego niczym się nie różnią. Z państw bliżej nas są hodowane w Czechach (głównie po ich imporcie z USA, gdzie są popularne).
zuuzuushii - Śro Lut 17, 2010 12:29

Off-Topic:
dziwne takie małe szczury, z jednej strony to ciekawe ale chyba nie ma to jak porządny kawał szczura^^
A po nich tez widać od razu jak się urodzą, że są dwarfem?

Nakasha - Śro Lut 17, 2010 12:31

zuuzuushii, tak, prawie od razu, a pewność ma się jak maluchy mają ok 4 tygodni. :)
Niamey - Śro Lut 17, 2010 15:43

domyślałam się, że z niego żadnych dwarfów nie będzie, ale mimo wszystko to zabawna myśl, że dorodny samiec wyszedł z malutkiego tatusia, bo malutkich dziadkach :D
Off-Topic:
tak z ciekawości spytam czy dotarł mój mail? Tzn. Nakashę pytam :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group