To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D of Anahata - 31.07.2009

Azi - Czw Sie 13, 2009 19:56

nie zapeszając - urocze są :serducho:
Finezyjna - Czw Sie 13, 2009 20:22

ahh pieknosci:) :serducho: tylko schrupac:)
Bema - Czw Sie 13, 2009 21:05

maleństwa przesłodkie :serducho:
Mao - Czw Sie 13, 2009 23:43

nezu, nie! Jedną zostaw :mrgreen:

Ząbki im widać :serducho:

Nakasha - Pią Sie 14, 2009 09:58

Oj tak, mają ostre ząbki i pazurki :D

A wcinała marchewkę z majonezem, ukradła mi z obiadu :P

Małe już sprawnie się czołgają, zwiewają z gniazda (tak, tak, Lina parę dni temu zrobiła im w końcu gniazdo), myją się, drapią i podgryzają moje paznokcie :D

Bulletproof - Pią Sie 14, 2009 18:36

Cytat:
ukradła mi z obiadu :P


Tak też myślałam :P :wink:

Cytat:
Małe już sprawnie się czołgają, zwiewają z gniazda (tak, tak, Lina parę dni temu zrobiła im w końcu gniazdo), myją się, drapią i podgryzają moje paznokcie :D


Kurczę - ciesz się Ty Nakasha, że ja już w tym Białym nie mieszkam - bo bym przylazła, żeby to zobaczyć i byś mnie szybko pewnie z chałupy nie wykopała :P

Nakasha - Pią Sie 14, 2009 18:52

Przyjeżdżaj :D zapraszam np. w poniedziałek :D do Ełku tak strasznie daleko nie jest :D

Małe już otwierają oczka!

Jako pierwszy otworzył chłopak dark opalek :DD

Mao - Pią Sie 14, 2009 18:59

Jak ten czas leci ^^

:foty:
(wiem, że foty niedawno były, ale wtedy małe miały zamknięte oczka :P )

Bulletproof - Pią Sie 14, 2009 20:05

Cytat:
Małe już otwierają oczka!


Łoo, ale fajnie :serducho:

Cytat:
Przyjeżdżaj :D zapraszam np. w poniedziałek :D do Ełku tak strasznie daleko nie jest :D


No w sumie nie tak daleko :wink: Co za pokusa - kurde no :P
Ale na serio możliwe, że udało by mi się przyjechać w następnym tygodniu naprawdę :twisted: . Jakby co to dam znać :wink: .

(Może wreszcie miałabym pretekst i motywację, żeby tych "Amerykańskich bogów" skończyć i do biblioteki oddać, bo już w tej bibliotece w Białymstoku to mi niedługo milion dolarów kary każą płacić z przetrzymywanie :lol1: )

L. - Nie Sie 16, 2009 22:34

Nakasha zostawiła u mnie telefon :shock:
dlatego kontaktujcie się z nią przez gg tudzież pw, bo zanim do niej dojdzie przesyłka pewnie kilka dni minie..

Oli - Nie Sie 16, 2009 22:52

Off-Topic:
:lol: Nakasha ma do tego dar, by porzucać swój telefon u znajomych :lol:

Nakasha - Pon Sie 17, 2009 00:18

No bez kitu :shock: 3ci raz mi się to zdarza :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Maluchy z miotu D otworzyły oczka! Są... są.... boskie, cudowne, przepiękne, nieziemskie i w ogóle..... :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: Nawet Zbyszkowi się spodobały :D szczególnie ta najciemniejsza BESka....

Bulletproof - Pon Sie 17, 2009 00:35

Ooo, super :serducho: To ja już od teraz czatuję na foty, które zapewne jutro będą :mrgreen:
Mao - Pon Sie 17, 2009 01:06

Nakasha napisał/a:
szczególnie ta najciemniejsza BESka....

Robi mała karierę :D

Przyłączam się do czatowania na fotki ;)

Nakasha - Pon Sie 17, 2009 14:19

Rozpoczynamy rezerwacje :) Każda z Was dostanie ode mnie wiadomość na PW i GG kiedy nadejdzie jej kolej.

Maluchy będą kosztować 80 zł. Gdy już wybierzecie malucha proszę o wpłatę bezzwrotnej zaliczki w wysokości 30 zł. W wypadku późniejszej rezygnacji zaliczka nie jest zwracana.


F1 - Dilja - standard, russian blue point siamese, self - rezerwacja Bulletproof




F2 - Dalya - standard, rex, russian blue point siamese, self - rezerwacja Marina z Blue Moon Rattery




F3 - Drei - standard, agouti point? black-eyed siamese, self - rezerwacja Mao




F4 - Drama - standard, rex, agouti point? siamese, self - rezerwacja Madzial13




F 5 - Destiny - standard, seal point black-eyed siamese, self - rezerwacja Susurrement





M1 - Dream - standard, russian blue agouti, self - rezerwacja Agata




M2 - Druid - standard, rex, russian blue, self - rezerwacja Agata




M3 - Dagger - standard, russian blue agouti, self - rezerwacja Marina z Blue Moon Rattery




M4 - Donnie Darko - standard, rex, russian blue, self - rezerwacja Ai Rattery




M5 - Dionysos - standard, rex, russian blue agouti? point siamese, self - rezerwacja Blanka z CHs TazManie




M6 - Daisuke - standard, agouti point? black-eyed siamese, self - rezerwacja Camilla z Alenya Rattery




M7 - Dar - standard, rex, russian blue agouti point? black-eyed siamese, self - rezerwacja Marina z Blue Moon Rattery




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group