To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - miot "N" i "P" Emerald Moon

klaraurs - Pon Sie 03, 2009 00:55

Oli napisał/a:
jak będziesz robić z tym "baby" w dzień przy ładnej pogodzie to będzie bez flesza :wink:

W dzień przy ładnej pogodzie to i przy moich ręcznych ustawieniach wyszłoby dobrze, tylko że wtedy szczury zamiast pozować szukają gdzie by tu się schować. Więc nadal szukam sposobu na dobre zdjęcia nie w pełnym słońcu i bez lampy. I na pewno go znajdę.

L. - Pon Sie 03, 2009 01:20

Off-Topic:
klaraurs, odpowiedni obiektyw? dołączany do aparatu.
nakasha taki ma, ale nie pamietam jak sie nazywa. :|

zywym_trudniej - Pon Sie 03, 2009 10:36

Hehehe, zdjęcia cudne. No i widzicie moi drodzy, wyczerpujące jest zrobienie dobrych zdjęć dwójce ruchliwych panienek, a ja miałam 15 do sfotografowania:P Jeszcze jak takie małe nieporadne to jest łatwo, ale jak już dostają małych motorków w pupciach to wtedy dopiero jest jazda bez trzymanki :)

Jeśli chodzi o Peonię to nadal jest wyczuwalne to wgłębienie w główce, ale rozwija się normalnie, szaleję z siostrami i nie ma żadnych niepokojących sygnałów.

klaraurs - Pon Sie 03, 2009 10:58

zywym_trudniej napisał/a:
No i widzicie moi drodzy, wyczerpujące jest zrobienie dobrych zdjęć dwójce ruchliwych panienek, a ja miałam 15 do sfotografowania:P Jeszcze jak takie małe nieporadne to jest łatwo, ale jak już dostają małych motorków w pupciach to wtedy dopiero jest jazda bez trzymanki :)

"Übung macht den Meister". :mrgreen: Jak to jest po naszemu? "Praktyka czyni mistrza"?
Nie porzucam nadziei, że kiedyś mi się uda.

Nienna - Wto Sie 04, 2009 11:51

Nansy i Namiastka już zadomowione, po początkowym fukaniu skumplowały się ze starszymi koleżankami - jedzą już zgodnie z jednej miski i siedzą w jednym domku. Oprócz tego standard, czyli skaczą, biegają i dokazują :)
L. - Wto Sie 04, 2009 20:19

Nienna, to super :D
Badoha - Wto Sie 04, 2009 20:30

U mnie niestety tak łatwo nie poszło - mała jest wystraszona i póki co siedzi w faunaboxie z Klapusiem (alfą).
susurrement - Wto Sie 04, 2009 20:36

a ja tak nieśmiało spytam - czy wszystkie dziewczynki mają domy?
L. - Wto Sie 04, 2009 20:54

susurrement, tak, i już większość rozjechała się po domach.
Wolny jest tylko jeden chłopiec.

Nienna - Śro Sie 05, 2009 21:53

Badoha, jak tam Nez? U nas już pełna integracja wszystkich szczurów :) Małe są urocze. Próbowałam robić zdjecia, ale tylko jedno wyszło nieporuszone. (pierwszy raz wstawiam zdjęcie, mam nadzieję, że się uda)

Namiastka podczas spaceru:



Łaczenie przebiegło tak dobrze pewnie głównie dlatego, że robiliśmy je w oddzielnej klatce no i małe są w dwójkę, więc czują się pewniej. Do tego moje szczury są bardzo łagodne. Ale na początku miałam mimo to chwile zwątpienia...

Badoha - Czw Sie 06, 2009 07:42

Nienna napisał/a:
Badoha, jak tam Nez? U nas już pełna integracja wszystkich szczurów
Nez ma się dobrze, jest uroczym szczurkiem - z integracją jest trochę gorzej :) Dziś jeszcze dziewczyny pobędą razem w faunaboxie a w sobotę zamieszkają razem w klatce :mrgreen:
Liriel - Nie Sie 09, 2009 17:20

Negatyw jest już ze mną i to najodważniejszy szczur jakiego widziałam. w klatce trząsł się jak osika ale jak tylko go z niej wyjęłam wcisnął się w mój rękaw i obdarzył zaufaniem. jestem zakochana totalnie :serducho: :serducho: :serducho:
sachma - Pon Sie 17, 2009 11:31

Nefretete na razie u mnie ;) mała rozbiegana nacyckowa szczura, kochana strasznie :) jak ma siedzieć w jednym miejscu to tylko w staniku :P po łóżku wczoraj ganiała jak szalona, chowała się pod kocem, wspinała się po oparciach :) nie wiem czemu ale nie lubi ciastek bekonowych dla fretek :P nawet powąchać nie chciała :P
moja siostra jest w niej zakochana - wczoraj po powrocie z wystawy siedziała z nią pół wieczoru :)

Nienna - Pon Sie 17, 2009 21:14

Oj, Nefretete jest prześliczna, ciekawe, jak wygląda jak trochę podrosła :) Moje maluchy są już 2 razy większe, niż jak do nas przyjechały. Są niesamowicie żywiołowe i wesołe, nie potrafią ustać w miejscu :) Tylko czasem sobie przycupną, żeby chwilę odpocząć, a potem znowu zaczyna się bieganie i skakanie :)
sachma - Wto Sie 18, 2009 16:26

Nefretete EM





Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group