To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot B Happy Feet - już wszyscy za TM [']

Oli - Czw Sty 15, 2009 22:21

Azi napisał/a:
Nie chciałabym, aby w tym momencie ktokolwiek poczuł się urażony.

Już była na ten temat dyskusja na forum i z tego co pamiętam zostało ustalone, że kolejność zgłoszenia to nie kolejność wyboru. :wink: Ja się z tym zgadzam.

gratis - Czw Sty 15, 2009 23:11

Off-Topic:
Pacyfko to kiedy będziesz następnym razem w Chrzanowie :twisted: ?

WinterWolf - Czw Sty 15, 2009 23:20

Moje potwierdzenie wysłane na maila hodowli. Mam nadzieję, że tak może być. W razie czego mogę to napisać też tutaj :)
Roth - Pią Sty 16, 2009 10:48

Wysłałam potwierdzenie na PW. Mam nadzieję że doszło :wink:
Azi - Pią Sty 16, 2009 14:17

dziękuję :)

jeden maluszek siamese także jest husky. Dzisiaj rano to zauwazyłam, ale nie wiem, czy człopak, czy dziewczyna, bo mi się Finka wtranżoliła z WTFem w oczach :/

Badoha - Pią Sty 16, 2009 15:20

Azi napisał/a:
jeden maluszek siamese także jest husky
takiego maluszka tez chcialabym mieć :serducho:
Anonymous - Pią Sty 16, 2009 16:09

Azi, czyżby jakaś współwłasność hodowlana? :hyhy:
persefona4 - Pią Sty 16, 2009 16:09

Azi napisał/a:
jeden maluszek siamese także jest husky
ojoj! Aż się nie mogę ofutrzonych bobasków doczekać :serducho: :mrgreen:
babyduck - Pią Sty 16, 2009 16:12

Azi napisał/a:
także jest husky
czyli to nie są blazedy?
Oli - Pią Sty 16, 2009 16:18

A czy u syjama w dorosłym wieku w ogóle będzie to widać? No i czy nie będzie tak, że stracą wybarwienie seamese?
Anonymous - Pią Sty 16, 2009 16:34

Oli, niestety tylko u selfów widać pełne wybarwienia na uszach, łapkach i dupci. Znaczenia to zmieniają, jeśli wchodzą na wybarwiane części.
Azi - Pią Sty 16, 2009 18:09

Oli, niestety, prawdopodobnie u syjama nie będzie pointów. Może na uszach, dupci się ostaną. Z burmem zresztą podobnie.

babyduck, mają za szeroką tę strzałkę na czole jak na blazedy.

moi drodzy, nie wiem kiedy będą zdjęcia indywidualne. Finka z dnia na dzień robi się coraz bardziej zaborcza. Trzeciego dnia dała mi spokojnie maluchów dotykać, wczoraj zabrała mi tę dziewczynkę, a dzisiaj nawet za bardzo nie pozwala siedzieć przy maluchach z otwartym gniazdem. Nie to, że mnie nie dopuszcza, że jest agresywna czy coś. Biega sobie po łóżku, pozwala mi je dotykać, ale wystarczy, że jakiś malec piśnie - a piszczą przeważnie, gdy je podnoszę - przybiega i patrzy, wącha, aż w pewnym momencie stwierdza "dość" i bierze się za ich przenosiny. Nie chcę jej stresować, nie chcę, żeby je przenosiła, bo to, mimo jej łagodności, zawsze jakieś ryzyko, więc na razie ich podnosić nie będę.

[ Dodano: Pią Sty 16, 2009 23:13 ]
Fotki z dziś :)

Wnerwiłam się na Fineczkę (bo z klatki zalatywało niemożliwie) i postanowiłam jej posprzątać w trybie ekspresowym (poza polarami i ręcznikami papierowymi, to zostało bez zmiany).

burmeski trzy


siameski cztery


siameski i Bajaderka


wszystkie


panienki husky - siameska i Bajaderka


a więc potwierdzono rezerwacje, wszystkie dzieci znalazły domki.

dwie panienki o których pisałam wcześniej trafią do Karoliny, jeszcze nie zarejestrowanej na forum.

Oli - Pią Sty 16, 2009 23:49

Azi napisał/a:
Oli, niestety, prawdopodobnie u syjama nie będzie pointów. Może na uszach, dupci się ostaną. Z burmem zresztą podobnie.

To ja bym nie chciała mieć szczura z takim znaczeniem. :P

hipcie słodkie :serducho:

Anonymous - Sob Sty 17, 2009 11:59

Wszystkie piękne i całkiem spore. One się zawsze zbierają na kupkę i na tej kupce wyglądają najpiękniej. :serducho: :serducho:
Roth - Sob Sty 17, 2009 12:05

Śliczności :serducho: :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group