To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot Baśniowy Happy Feet - UWAGA str.24

Badoha - Czw Sie 28, 2008 11:04

Czekam, czekam - a tu nic ;(
Nakasha - Czw Sie 28, 2008 11:25

No właśnie, ciągle nie ma fotek... ja już bym chciała zobaczyć te słodkie pysie *__*!
persefona4 - Czw Sie 28, 2008 11:37

Ja tez chce sie poślinić :slinisie: a tu zero, nul ;(
Badoha - Czw Sie 28, 2008 18:21

Co tu taki straszny brak wiadomości na temat ogonków? Zaczynam się martwić-napewno maluchami wszystko OK?
Dory - Czw Sie 28, 2008 19:39

Wszystko w jak najlepszym porządku :mrgreen:
Przepraszam Was bardzo, że wczoraj nie zrzuciłam fot, ale miałam koszmarnego lenia :dziab: Tak masakrycznego, że się z nim walczyć nie dało :] Niektóre foty nadal są średnio ostre, ale już się wprawiamy ;)
Glizdeczki zrobiły się bardzo ruchliwe, normalnie potrafią na rozedrganych nóziach przegalarecić się ze 20 cm :mrgreen: Popychają się, turlają rodzeństwem i oczywiście żaden nie chce zostać na górze :lol:
Tutaj kilka foteczek 6dniowych krewetek. U góry babsztyle, u dołu piękni panowie (łatwo poznać, bo mają proste wąsiki). Parka to siostrzyczki standard :)











persefona4 - Czw Sie 28, 2008 19:46

łaaa jakie cudowności, jakie rózowiutkie cukiereczki :serducho: :serducho: aż sie nie moge doczekać sesyjki indywidualnej maluszków, w końcu jak by na to nie patrzeć to babcią jestem :mrgreen:
Azi - Czw Sie 28, 2008 20:29

Jak dla mnie to w tych chłopakach (o ile dobrze rozróżniam) jest przynajmniej jeden dumbuś :)
Dory - Czw Sie 28, 2008 20:40

Azik, nie mąć :P Jeszcze zrzucam, chłopy w następnym poście :] Nie wiecie, że korzystam z Fotożółwia :? ?
persefona4 - Czw Sie 28, 2008 21:18

Azi napisał/a:
Jak dla mnie to w tych chłopakach (o ile dobrze rozróżniam) jest przynajmniej jeden dumbuś :)
o taak!! syjamski dumbuś mi sie marzy... mrrr :slinisie: Jakie by nie były, to i tak bedą cudowne :serducho: zresztą juz są :)

Dory napisał/a:
Jeszcze zrzucam, chłopy w następnym poście

Ooo, to dziś beda jeszcze fotki :mrgreen: :D ?

Badoha - Czw Sie 28, 2008 21:41

Maluchy są fantastyczne - a wśród nich są moje przyszłe :lol1: :mrgreen: :serducho: dzieciaki :)
Dory - Czw Sie 28, 2008 21:43

Proszę bardzo :] Oto reszta wyczekanych zdjęć. Enjoy :]












persefona4 - Czw Sie 28, 2008 21:56

Jakie piekne, piękne :serducho: można sie rozpłynąć :slinisie:
http://www.fotosik.pl/pok...216838c2af.html ja tam chyba na prawde dumbolka widzę :P (drugi pan z lewej?) albo mam juz zwidy :wink:

A jakie wszystko tłusciutkie i hipopotamkowate :serducho:

Badoha - Czw Sie 28, 2008 22:29

Maluchy są tak fantastyczne, że ja się rozpływam - jest to dla mnie niesamowite doświadczenie i uczucie - nigdy nie widziłam takich ogonków :serducho:
Azi - Czw Sie 28, 2008 22:55

persefona4 napisał/a:
http://www.fotosik.pl/pok...216838c2af.html ja tam chyba na prawde dumbolka widzę :P (drugi pan z lewej?) albo mam juz zwidy :wink:
ja takoż :D Ale ja już cicham :oops: ot, może tak zrobione zdjęcie
Anonymous - Pią Sie 29, 2008 00:11

Śliczne duże kluseczki, wycałuj.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group