To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot R Rat`s Troop - Źle się dzieje...

nezu - Nie Lip 20, 2008 22:16

Ujawniły się dwa kolejne DU. :mrgreen:
Obaj panowie cap stripe. :)

Co prawda nie tak piękni jak trzej bracia u których DU zaczęło być widać wcześniej, ale są. Mają na brzuchach po kilka plamko cętek. Na całej ich powierzchni.. :)

Czekam, aż u jasnych pojawi się futro na podwoziach, wtedy przekonam się czy i wśród mojej dwójeczki jest jakiś DU.. :)

Anonymous - Nie Lip 20, 2008 22:52

nezu napisał/a:
Mają na brzuchach po kilka plamko cętek. Na całej ich powierzchni.. :)
MMMMRRRRRRRRRRRRRRRRRR :serducho: :serducho: Ja chcę całą ósemkę! :mrgreen:
nezu - Nie Lip 20, 2008 22:54

Najgorsze jest to że sama muszę walczyć z GMR.
Gdybym była nienormalna nie oddałabym całej 11stki, ale na szczęście umiem się jeszcze powstrzymać... :roll:

Co nie znaczy że mi łatwo... :damagewall:

Oli - Nie Lip 20, 2008 23:02

GMR jest straszne! :doh: Niech ktoś wymyśli w końcu na to lek! ;(
nezu - Nie Lip 20, 2008 23:02

Ty płaczesz, a ja to gnojstwo mam na codzień w domu i oglądam je do woli ze świadomością że za 4 tygodnie je pożegnam.
Łatwo to nie jest... T_T


<edit>
Viśnia ledwo żyje przez te pijawki... ;)


wuwuna - Pon Lip 21, 2008 01:30

A Vissnia to jakis fenomen,ona tak zawsze podwoziem do góry.
Chyba, że ona się chwali tym swoim brzuszyskiem łaciatym :lol:

nezu - Pon Lip 21, 2008 01:38

Nie, ona tak po prostu śpi... :mrgreen:

[ Dodano: Pon Lip 21, 2008 11:41 ]
Do wszystkich przyszłych domków szczurów z tego i innych planowanych miotów u mnie.
Z chwilą rezerwacji miotu będę prosiła domy które po szczura nie stawią się osobiście o dodatkowe 4,50 zł - na przesyłkę priorytetową poleconą (edit: istnieje też możliwość zapłacenia za przesyłkę priorytetowżą zwykłą - 2.10 zł. lub przesyłkę poleconą bez priorytetu - 3.65 zł na własną odpowiedzialność) i adres pocztowy.

Będę wysyłać umowy kupna - sprzedaży do podpisania zanim szczury z mojego domu trafią do takich domków drogą przesyłki konduktorskiej lub podobną. I będę się domagać jak najszybszego odesłania (najlepiej priorytetem lub priorytetem poleconym, zwykłe listy nie zawsze dochodzą), w przeciwnym wypadku malucha nie wyślę i odhaczę go jako wolny - do rezerwacji.
Wybaczcie to utrudnienie, ale tak zwana "formalność" jest dla mnie priorytetem, nie chcę potem płakać za straconym wnukiem w rękach kogoś nieodpowiedzialnego.


<edit>

I jeszcze jedno. Martwię się o minkowego pana... Odstaje coraz bardziej w wadze i wzroście od reszty rodzeństwa a w brzuszku ma zawsze najmniej mleka, z pipety kociego pić nie chce, tak więc w zasadzie od wczoraj liczę każdą godzinę, dzień i noc do otwarcia przez nie oczu...
Boję się, że może nie przeżyć, nie umiem sobie tego nawet wyobrazić, to taki słodki maluszek...
Jak otworzy oczka to nadrobi tylko musi do tego otwarcia przeżyć... :(


Proszę was bardzo o mocne kciuki za niego, żeby sobie poradził i był zdrowy, żeby przeżył najcięższy okres i mógł pojechać do swojego przyszłego domu, cały i zdrowy..
Błagam... :(

L. - Pon Lip 21, 2008 13:17

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: za minkowego pana!
Kurczę bąblu, dasz radę :wink:

Oli - Pon Lip 21, 2008 13:58

Przesłodki szkrabiku, nie wygłupiaj się! :kciuki: Nie martw babci i cioć! :kciuki: Wcinaj i się upominaj o swoje! :kciuki:
Anonymous - Pon Lip 21, 2008 15:02

:kciuki: :kciuki: za maluszka. żeby szybko przestał być maluszkiem.
nutaka - Pon Lip 21, 2008 15:08

:kciuki: :kciuki: jedz głupolku :kciuki: :kciuki:
wuwuna - Pon Lip 21, 2008 15:29

:kciuki: :kciuki: :kciuki: minkuś zjadaj swoje porcje i jeszcze trochę więcej :kciuki: :kciuki:
pituophis - Pon Lip 21, 2008 16:19

:kciuki: :kciuki: :kciuki:

Powinien poradzic sobie, to nie przesadnie duzy miot.

:kciuki:

Bulletproof - Pon Lip 21, 2008 17:20

Również kciukam za malucha :kciuki: :kciuki:
Pacyfka - Pon Lip 21, 2008 18:05

kciukam z całych sił za kruszynkę :kciuki: :kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group