To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XIX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych we Wrocławiu

pszczoła - Pon Sie 12, 2013 16:35

Karena napisał/a:
Zerkam na to moje stado i ociągałam się tylko ze względu na nie. Chyba pojadę bez nich. 8h w pociągu to jednak mimo wszystko sporo - jednak mam bezpośredni i w świetnych godzinach - więc jadę z moim +1 ale bez ogonów.

ale jak to ;(

wilczek777 napisał/a:
Zgłoszenie niby już gotowe do wysłania... Zaczynam się martwic o nocleg o.0

tym się nie martw ;) My zazwyczaj nocujemy większą ekipą w jakimś niedrogim hostelu w niedużej odległości od targów, myślę że zaraz jakieś pomysły/propozycje padną. Zgłaszajcie się :D

Cytat:
I ja na pewno będę! :) Aha i dajcie znać co z noclegiem i gdzie (oraz koszty rzec jasna) :)

madziastan, jak wyżej. Nie ma odgórnie ustalonego miejsca noclegu, ale można się dogadać i z większą grupą gdzieś zarezerwować. W temacie powyżej podanym przez Karenę.

Pyl, :shock:
W to, że byłaś rano w pracy, nie uwierzę!

pszczoła - Pon Sie 12, 2013 16:38

Nie wiem, czy było już to pisane, ale każdy szczurzy uczestnik Wystawy dostanie upominek w formie produktu z Herbal Pets, więc nikt nie wróci z pustymi rękami :serducho: :mrgreen:
Pyl - Pon Sie 12, 2013 16:38

Off-Topic:
quag, pszczółka, ja też w to nie wierzę :lol: I jeszcze robotę na czas zrobiłam :shock:
Musi co coś mi się w mózgu poprzestawiało - udar cieplny, albo co... :P

quagmire - Pon Sie 12, 2013 16:41

pszczoła, chyba nie pisałaś :D
Pyl - Pon Sie 12, 2013 16:44

To ja dołożę zachętę - każdy wystawca może też dostać szczurzą ulotkę, a co! :P
I odwiedzający też :>

Karena - Pon Sie 12, 2013 20:32

Off-Topic:

pszczoła, jedyne nagrodzone to te moje nieobecne (np. Maskotka) i najstarsze (Bufka, Woodoo) . A najstarsze zaczynają mi właśnie pokichiwać... Także chyba jadę bez.

quagmire - Pon Sie 12, 2013 22:46

Karena, a małe niebieskie?
Karena - Wto Sie 13, 2013 00:26

Ech Wy...
quagmire napisał/a:
Karena, a małe niebieskie?

Off-Topic:
Przez Ciebie wysłałam zgłoszenie z małym niebieskim.
Brzydala małego (Fus Ro Dah) dorzucam jako towarzyszącą bo chce pokazać Nakashy co zrobiła :lol:
A i niebieskie będzie miało swoje ulubione mniejsze towarzystwo. Tyle wygrać.

mmarcioszka - Wto Sie 13, 2013 00:30

Karena :mrgreen: :serducho:
pszczoła - Wto Sie 13, 2013 00:40

Off-Topic:
Karena napisał/a:
Brzydala małego (Fus Ro Dah) dorzucam jako towarzyszącą bo chce pokazać Nakashy co zrobiła

szczura z najcudowniejszym charakterem :serducho:


Pyl - Wto Sie 13, 2013 01:42

Karena, zgłoś jakieś trzecie cudo. Choćby na wszelki wypadek. I żeby oczy nacieszyć :P
quagmire - Wto Sie 13, 2013 09:55

Super :serducho:
Karena - Wto Sie 13, 2013 10:55

Pyl napisał/a:
Karena, zgłoś jakieś trzecie cudo. Choćby na wszelki wypadek. I żeby oczy nacieszyć :P

No właśnie trzecie i czwarte cudo, które wykosiły nagrody pokichują, ogólnie lenie się z nich robią pomału i czuję, że wymęczyłaby je podróż. Poza tym teraz są w pechowym dla moich ogonów wieku więc wolę nie kusić losu. Także jestem pewna swojej decyzji.
Za to szczury w rozmiarze M i S będą ;p

pszczoła, o tak :serducho: Lizawka wymiata.

quagmire - Śro Sie 14, 2013 09:50

Wszystkim wahającym się, zapominalskim, spóźnialskim przypominam, że dzisiaj jest ostatni dzień nadsyłania zgłoszeń na wystawę.

Jedziemy się dobrze bawić i propagować wiedzę na temat szczurów, ale przypomnę jeszcze, że:
pszczoła napisał/a:
W tym roku na Zoo-Botanice jednym z naszych sponsorów jest firma AQUAEL , która zapewni nam artykuły z katalogu Pet Inn oraz Comfy. Także zapowiada się bardzo ciekawie i atrakcyjnie

oraz
pszczoła napisał/a:
Nie wiem, czy było już to pisane, ale każdy szczurzy uczestnik Wystawy dostanie upominek w formie produktu z Herbal Pets, więc nikt nie wróci z pustymi rękami :serducho: :mrgreen:

AngelsDream - Śro Sie 14, 2013 11:05

quagmire, tak jest!

Wyjątki jeszcze potrzebują chwilę.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group