To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - temat do zamknięcia. Wszystkie mają domy

anyk1 - Wto Lut 19, 2013 19:15

Najprawdopodobniej 2 małych samczyków jednak zostanie bez domu. Komu chłopców komu???? Nr 4 i nr 13
Sacia - Śro Lut 20, 2013 11:51

Dodam od siebie ,że chłopcy są bardzo kontaktowi i przyjaźni :) Oczywiście im szybciej znajdą dom tym bardziej przyjaźni będą :)
Starsza Pani - Pią Lut 22, 2013 09:33

Ja tylko chciałam dodać, że byłam z dwiema dziewczynami z tego wątku (Tila i Łyżka) u weta - dziewczyny są zdrowe, nie mają pasożytów i nie są w ciąży. Tila ma skrzywioną gałkę oczną (w wyniku urazu zapewne) i na to oko nie widzi. Ale cała reszta w jak najlepszym porządku.
Tym razem wylosowałam całkowicie zdrowe szczury :) .

anyk1 - Pią Lut 22, 2013 10:01

Super wieści :) A jak z usposobieniem i może jakieś zdjęcia uda się Pani wstawic z nowego domku?
Wampiwor - Pią Lut 22, 2013 10:12

Starsza Pani, kamień z serca! Proszę Dziewuchy wygłaskać ode mnie :)
Starsza Pani - Pią Lut 22, 2013 14:58

anyk1 napisał/a:
Super wieści :) A jak z usposobieniem i może jakieś zdjęcia uda się Pani wstawic z nowego domku?


Usposobienia mają cudowne, choć zupełnie różne : Łyżka jest uosobieniem gospodarności - wciąga do klatki wszystko co złapie w łapki, więc miejsca w klatce coraz mniej, a wolne chwile spędza w misce; jak nie je, to w niej siedzi tak na wszelki wypadek. Tila pierwszego dnia przecisnęła się przez kraty klatki :shock: i to wydarzenie właściwie najlepiej oddaje jej charakter :wink: . Teraz już podtyła (dziewczyny jedzą ciągle), więc numer na szczęście nie do powtórzenia.
Zdjęcia postaram się wrzucić, ale nie obiecuję, że natychmiast.


Czy można prosić moda o przeniesienie postów dot dziewczyn do tego wątku
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=14095
Dziękuję

anyk1 - Czw Lut 28, 2013 16:30

2 maluchy czekaja na transport do Jakuszewy. Czy ktoś ma ochotę odwiedzić Jakuszewe. Dobre ciasta robi :)
emyla.o - Sob Maj 04, 2013 22:10

Nie chcąc zakładać nowego tematu chciałam "pochwalić" sie w imieniu Basi nowym domem :)
Zdjęcia są typowo "kuchenne" ponieważ jest to Ich ulubione miejsce w domu :)
Jest szczurem typowo kolanowym uwielbiającym głaskanie podczas którego rozpłaszcza sie jak naleśnik :) nauczyła sie dawać buziaki i słysząc swoje imię leci jak szalona, stała sie postrachem moich kotów goniąc je na wszystkie strony. Dzięki niej moje Dziewczyny nauczyły sie jesc surową marchewkę i jabłka :)

anyk1 - Pon Maj 06, 2013 09:12

Fantastycznie. Prawdziwa z niej kuchareczka :)
anyk1 - Nie Maj 26, 2013 23:07

Temat do zamknięcia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group