To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Domki

Monica_18 - Sob Wrz 08, 2007 10:25

No właśnie moje maluchy dostały domek z polarku i mimo , że w nim śpią przytulone to zgryzają tkaninę dewastując domek z tygodnia na tydzień ... a taki był ładny:) Czy wy też tak macie? Chyba muszę się zapatrzeć w zapasowy
Layla - Sob Wrz 08, 2007 10:28

Monica_18, z doświadczenia wiem, że wszystko, co z materiału, zostanie zniszczone, przynajmniej u mnie.

U mnie domku nie ma ani jednego. Panowie mają nad samą kuwetą drewniane piętro, pod którym się chowają jak w domu, a baby wolą leżeć na szmatce/hamaku. U bab domek był jedynie źródłem kłótni ;)

polna - Czw Paź 04, 2007 20:46

Jeszcze co do wyposażnia ma ktoś taki namiot? Jak się sprawuje http://www.krakvet.pl/fer...tki-p-8735.html
:)

Izabela - Sob Paź 06, 2007 18:47

http://www.krakvet.pl/liv...1cm-p-6984.html

polna, mam takie domki, jak w linku (więc podobne do namiotu, który wskazałaś) i powiem szczerze: są najukochańszym miejscem do spania :) Wieszam dwa naprzeciwko, a między nimi hamaczek do przechodzenia. Ogony śpią w środku lub na dachu. Naprawdę uwielbiają te domki. Mam ich dwie zmiany, żeby nie zabrakło - kiedy jedna zmiana wisi, druga się pierze :) . Polecam. Do środka wkładam ręczniki papierowe, bo moje ogony leją pod siebie.

polna - Czw Lis 08, 2007 19:43

Opłaca się taki [url=http://www.zoobest.pl/DOMEK_PLASTIKOWY_DLA_ŚWINKI_MORSKIEJ_,296;1956.html]domek świnkowy[/url] kupować ?

Podoba mi się taki, ale jest dla chomika. :roll:

Layla fajny domek masz w bannerku, mozna gdzieś taki dostać? :wink:

zasadzkas - Czw Lis 08, 2007 19:52

Polna, laylowy domek todomek sąsiedni, tej samej firmy co ten chomikowy, który wkleiłaś:
http://www.krakvet.pl/sav...57-p-10169.html

sachma - Czw Lis 08, 2007 19:53

moje domku nie maja i jakos sobie radza ;) maja sito w ktorym nocuja, maja mase trot w ktorych sie okopuja, a domki wszelakie byly albo zjadane albo wywracane albo zakopywane i praktycznie zadna tam nie spala, bo albo sie o to laly albo razem zakopywaly trotami ... :| mam szczury antydomkowe :P
Oli - Czw Lis 08, 2007 20:39

polna - ten skladany swinkowy sie oplaca - moim chlopakom bardzo pasuje. Ten drugi co podalas to mam w wersji swinkowej (link podala zasadzkas) u Fruzi i Gizma i tez go bardzo lubia.
Anonymous - Czw Lis 08, 2007 21:08

polna, a te większe domki 'igloo' mozna w łodzi dostać - kupiłam taki w prezencie dla stadka Viss w zoologu niedaleko mojego bloku, a ostatnio widziałam je w hurtowni zoologicznej przy Piłsudkiego, niedaleko Reala.
Azi - Czw Lis 08, 2007 21:22

Ja nie polecam domków z "podłogą". Szybko się brudzą. Natomiast stosuję domki z doniczek plastikowych na kwiaty, lub głębokich plastikowych misek - szlifierka lub piłką wycinam wejście w jednej ze ścianek i domek gotowy ;) a taniej i nie ma dna.
polna - Czw Lis 08, 2007 22:29

mataforgana napisał/a:
polna, a te większe domki 'igloo' mozna w łodzi dostać - kupiłam taki w prezencie dla stadka Viss w zoologu niedaleko mojego bloku, a ostatnio widziałam je w hurtowni zoologicznej przy Piłsudkiego, niedaleko Reala.

Nie wiem gdzie to jest, bardzo ładnie prosze o namiary. :wink:

Ten świnkowy zakupie pewnie przy zamawianiu karmy dla burków. :lol1:

Wydaje mi się, że ten Laylowy różni się od tego z krakvetu. (U Layli wejście jest z boku chyba :wink: )

Anonymous - Czw Lis 08, 2007 23:09

no na to wygląda, bo te które widziałam i sama planuje kupić są identyczne jak w ofercie zoologów ;) ale to praktycznie to samo :)

hurtownia jest przy Piłsudskiego, nie znam numeru, ale - jedziesz w stronę Widzewa, tramwaj 8 lub 10, wysiadasz na przystanku Piłsudskiego-SARNIA, po prawej masz bloki ( mieszkałam tam rok temu ;) ), a po lewej widzisz centrum handlowe z Realem ( dawniej był tam Geant ), trochę wcześniej jest stacja benzynowa. przechodzisz więc na lewą stronę i wgapiasz się w mijane budynki. trzeba wejść w podwórze-parking, jest jakiś sporawy szyld, że to hurtownia zoologiczna o ile mnie pamięć nie myli. niby to hurtownia, ale możesz kupić normalnie jedną sztukę ;)

falka - Sob Lis 10, 2007 19:19

polna napisał/a:
Wydaje mi się, że ten Laylowy różni się od tego z krakvetu. (U Layli wejście jest z boku chyba :wink: )
A mi się wydaje, że domek jest komputerowo "przedłużony" na potrzeby banerka :)
PALATINA - Sob Lis 10, 2007 19:43

Ja mam takie domki od lat i bardzo je polecam!
Moje szczury ich nie niszczą, a już kilka pokoleń się w nich chowa.
Podłoga ma ten plus, że domek nie musi stać na półce czy w kuwecie.
Ja swoje domki wieszam - zyskuję przez to więcej powierzchni w klatce. :wink:

zasadzkas - Sob Lis 10, 2007 19:55

Ja również mam dwa, też polecam. Obrazek z dziś rano: cała piątka wepchnęła się do jednego, bo zawsze wolą tego na samej górze, wszystkie. "Mieszczą się" tam tylko piętrowo i zwykle któremuś doopa wystaje na zewnątrz :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group