To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] 8 ogonków do oddania

Kluska - Nie Mar 25, 2012 13:24

Poszło PW, pomogę Ci :)
ratzinger - Nie Mar 25, 2012 13:25

ahhh, dziękować :lol1:
jancia - Nie Mar 25, 2012 14:13

Stefan jest po prostu przepiękny!!! prosze wymiziać tatuśka ! :saywha: :saywha:
freyasouris - Nie Mar 25, 2012 14:40

Cuda...
cała rodzinka do wymiziania^^
ech... ja pisałam pw, jak coś to mogę i więcej, jak już będzie wiadomo mniej więcej co i jak to jeśli by mi się udało jakoś zorganizować transport bo baaardzo łasa jestem na kobitkę, samotna nie będzie bo mam już dwie...
A skoro jeszcze są albinosy... a boże, boże... *-* przepraszam ale ja tak je uwielbiam ^^
pozdrowienia dla Wszystkich :) czekam niecierpliwie (bo ja niecierpliwa jestem) na fotki i wiadomości o płciach ^^ i w ogóle.. samo patrzenie daje tyyyle radości!

Lux - Nie Mar 25, 2012 15:02

Ja też już pozwoliłam sobie napisać PW, ponieważ chcę "zacząć" moją przygodę z ogonkami, a te maluchy wydają są taaaaakie przecudowne! :mrgreen: jak każde, zresztą ;p
Mika29 - Nie Mar 25, 2012 15:13

Ode mnie też poszło pw :)
ratzinger - Nie Mar 25, 2012 17:24

Prosze pamiętajcie że szczurasów jest 10.
1 albinosek jest zarezerwowany, 1 agouti zostaje ze mną.

za 2,5 tyg. szczurki już będą do oddania. Z pomocą BabyDuck (jak myśle) wybierzemy odpowiednie domki.

dziękuje wszystkim za PW, przeanalizuje wszystko i spróbuje odpisać wszystkim.
Ludzie z Warszawy, prosze zgłaszajcie się!

Dolly - Nie Mar 25, 2012 19:00

Ja się już zgłosiłam :) I jak pisałam jestem z Wawy. I jest mi wszystko jedno jak ogon będzie wyglądał byleby był dziewczynką.
freyasouris - Nie Mar 25, 2012 19:35

No ja niestety z Krakowa, więc jak z Warszawy ludzi zabraknie to dopiero chętnie ja:) rozumiem, że dla Ogonów lepiej żeby nie musiały za daleko jeździć.
I w sumie jedyne wymaganie to Dziewczynka:) co innego że albinosik byłby marzeniem ^^
TO kciukamy za dobre domy ^^ i miziamy Malce

jancia - Nie Mar 25, 2012 19:46

ohhh żeby na psy i koty było tyle chętnych co na szczuraski to by schronisk nie było ;)
ratzinger - Nie Mar 25, 2012 21:15

freyasouris napisał/a:
No ja niestety z Krakowa, więc jak z Warszawy ludzi zabraknie to dopiero chętnie ja:) rozumiem, że dla Ogonów lepiej żeby nie musiały za daleko jeździć.
I w sumie jedyne wymaganie to Dziewczynka:) co innego że albinosik byłby marzeniem ^^
TO kciukamy za dobre domy ^^ i miziamy Malce



:glaszcze:

klaudia1022 - Nie Mar 25, 2012 22:21

http://allegro.pl/szczurki-i2231760928.html - to te szczurki sa na sprzedaż czy do oddania ?
babyduck - Nie Mar 25, 2012 22:34

ratzinger, czemu sprzedajesz maluchy na allegro? Nie zależy Ci na dobrych domach dla maluchów?
Devona - Nie Mar 25, 2012 22:35

Ratzinger, proszę się ustosunkować do pytania klaudia1022. W razie braku wyjaśnień ogłoszenie zostanie zamknięte.
nubijka - Pon Mar 26, 2012 06:43

:shock: nie wierzę, mam nadzieję, że duże zainteresowanie maluchami nie wzbudziło żądzy pieniędzy? :/ to nie Ty, prawda?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group