To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - WARSZAWA- malutkie i duże DUMBO do adopcji

Kasik - Śro Gru 14, 2011 21:58

No błagam Was, no... ;( nie róbcie mi ochoty... :( :serducho: Ale naprawdę by się nie nudził z roczniakami taki maluch? Chociaż w sumie ostatnio Stefan jest nadpobudliwy, zapewne z powodu hormonów, nawet zastanawiam się nad kastracją - to może by się wyżył chłopak wreszcie z młodszym kumplem :P
natkapatka - Śro Gru 14, 2011 22:27

Kasik, ja juz wyslalam pw. Ty sie tak nie zastanawiaj, on taki fajny.
A mój mały Alex to się z psem na całego bawi. Ja to sie zastanawiam czy on nie mysli, ze jest psem..... :-P

Biedronka - Czw Gru 15, 2011 08:29

dziewczyny mam teraz jakiś ...za dużo spraw ;) odpowiem na PMki po naradzeniu się z nubijką w wekend :)
FeelFree - Czw Gru 15, 2011 10:23

W jakim wieku są samiczki (mamusie)?
Jest jeszcze jakaś wolna?

nubijka - Czw Gru 15, 2011 14:26

jest jedna mamusia (max 6 miesiecy jak na moje oko) i 2 córeczki 6-tygodniowe
nubijka - Czw Gru 15, 2011 17:58

ta szarusia jest identyczna jak moje bliźniaczki kilka miesięcy temu, wyglądały wówczas tak (najkochańsze szczury na świecie, które zalizały by człowieka na śmierć :) ):


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

ale cyrk...dopiero zauważyłam, że szaraczka nie ma końcówki ogonka :shock: - już dawno go musiała stracić, bo nie ma świeżej rany

syra - Czw Gru 15, 2011 19:58

witam,

czy moglabym zarezerwowac jedna sliczna panienke? jakie one Ladne.... :serducho:

nubijka - Czw Gru 15, 2011 20:35

ale maluszki tylko razem :) . Jeśli jestes zainteresowana, to poproszę na PW ankietę:
1. Czy masz już szczury?
2. Czy posiadasz klatkę? Podaj wymiary i w miarę możliwości wyślij zdjęcie.
3. Do jakiego weterynarza chodzisz?
4. Czym zamierzasz karmić szczurki?
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury?
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informował o stanie zdrowia pupilków?
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jak wygląda bezpieczeństwo szczurów względem innych zwierząt?
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
9. Jak będą wyglądały wybiegi?
10. Czy zgadasz się na wizytę przedadopcyjną?
11. Czy jesteś osobą pełnoletnią? Jeżeli nie, czy masz zgodę rodziców?
12. Czy podpiszesz umowę adopcyjną? [wymagane!]

Biedronka - Czw Gru 15, 2011 22:01

potwierdzam!! dzisiaj pchałam łapy do klatki śmierdzące innymi szczurami a potem jedzeniem :) zero agresji i u maluchów i u starszaków!! tylko mi palce wąchały :D
brać wszystkie!!

natkapatka - Pią Gru 16, 2011 09:38

Biedronka, dwa biore:p
nimka - Pią Gru 16, 2011 09:50

natkapatka napisał/a:
Biedronka, dwa biore:p


to ile będziesz miała teraz szczurów (łącznie z wszystkimi zarezerwowanymi)? :P

bo ja będę miała o dwa za dużo :lol: (tydzień temu wzięłam jedną dziewczynkę, za miesiąc biorę drugą - już zarezerwowałam)

natkapatka - Pią Gru 16, 2011 11:09

nimka, mnie pytasz?

Jezeli Biedronka, mi pozwoli zaadoptować dwoch chlopaków to bedzie ich razem czwórka i czekam na jednego z Emerald Moon zarezerwowanego. Wychodzi pięć ;) Chyba przesadzilam. A i labrador uwielbiajacy szczury. W sumie jest wesoło. Zawsze lubilam zwierzeta.

nimka - Pią Gru 16, 2011 11:50

natkapatka napisał/a:
nimka, mnie pytasz?

Tak :mrgreen:
natkapatka napisał/a:
Jezeli Biedronka, mi pozwoli zaadoptować dwoch chlopaków to bedzie ich razem czwórka i czekam na jednego z Emerald Moon zarezerwowanego. Wychodzi pięć ;) Chyba przesadzilam. A i labrador uwielbiajacy szczury. W sumie jest wesoło. Zawsze lubilam zwierzeta.


E tam :P
Dwa czy pięć, co za różnica :lol: Pomyśl tak: dwójce szczurów jest dużo smutniej niż takiemu małemu stadku składającego się z pięciu sztuk. Wtedy przynajmniej mają z kim pogadać ;) A nie tylko z jednym i tym samym ciągle...

Off-Topic:
Ja do tego mam jeszcze 4 koty, kilka akwariów i psa (który chciałby zjeść szczury).
Kotów więcej nie będzie (już i tak jest o 2 za dużo, ale to nie moja wina - ostatnie zostały bo musiały, nie brałam ich na stałe celowo), o jednego psa i tak jest za dużo, no i teraz będę dążyć do ograniczenia ilości rybek i akwariów, ale to w przyszłości.

Martini - Pią Gru 16, 2011 12:34

Oj tam oj tam, ja chciałam 2-3 panów, ale tak wyszło, ze zamieszkały ze mną 4 panie, potem postanowiłam im dołączyć 1-2 młodsze panny, ale znowu tak wyszło, ze dolaczylam trzy (credits to Nubijka:) ). Dzisiaj jadę po ósma, bo jednak powinny być dwie klatki z powodu depresji i braku integracji. Tak wiec, 4 a 8, sprzątać trzeba i tak, a zawsze jest większa powierzchnia futra do miziania.
natkapatka - Pią Gru 16, 2011 12:38

nimka, Martini, i te kofane oczka tak patrzą. Jak nie kochać...no powiedzcie....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group