To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Pytania, porady i dyskusje - Oferta trójmiejskich lecznic

Cola - Sob Wrz 01, 2012 19:08

gdzie mam jechać dzisiaj o tej godzinie ze szczurem z wypadniętą pochwą?
no ja pitole, czemu takie rzeczy dzieją się w weekendy wieczorem... :|

Lavi - Sob Wrz 01, 2012 19:09

Cola, na pewno będzie otwarty GKW ale kasy pewnie zedrą okropnie dużo...
Kasik - Sob Wrz 01, 2012 19:14

A nie lepiej na Stryjską? Może akurat będzie dr Debis albo dr Szczędzina?
Cola napisał/a:
no ja pitole, czemu takie rzeczy dzieją się w weekendy wieczorem... :|
Zapomniałaś jeszcze o świętach... :/
Lux - Sob Wrz 01, 2012 19:30

Cola,my tak jak Kasik w swięto byliśmy na Stryjskiej w Gdyni i było ok. Jak na "alarm", można polecić.

I oby było wszystko w porządku! :kciuki:

Cola - Sob Wrz 01, 2012 19:49

nie odbierają telefonu na stryjskiej..
Kasik - Sob Wrz 01, 2012 19:52

Cola, dzwoń, spokojnie. Wiesz jak to bywa na dyżurach... Swoją drogą to głupie, że nie mają wypisane, kto tam jest na dyżurze. W GKW to samo, a gdybyś np. wiedziała, że jest któryś chirurg, to byś tam mogła jechać, bo kocie wetki-internistki nic Ci przecież nie pomogą :/
Cola - Sob Wrz 01, 2012 19:53

żadnej z ww nie ma, a babka przez telefon powiedziała że zabiegów nie przeprowadzają w nocy. kurde nie wiem, takie coś chyba nie może czekać? :/
Kasik - Sob Wrz 01, 2012 19:55

Cola, dzwoń jeszcze do GKW, może dr Rogalski będzie. Ja nie wiem, czy to może czekać, nie znam się :(
Lux - Sob Wrz 01, 2012 21:23

Cola, jak myśmy przyjechali na Stryjską, to mówiła pani, ze jeśli będzie bardzo źle z Laguną to mamy dać znać, ze jedziemy, a ona będzie dzwoniła do doktora Debisa, że jest wyjątkowa sytuacja. Była wtedy dr Gafka. Może zagadaj? Pomęcz? Albo pojedź i niech na to rzucą okiem...?
Cola - Sob Wrz 01, 2012 21:43

do GKW zadzwonić mam po 22 i zapytać chirurga co i jak. Nina na razie się nie przejmuje tym worem między nogami. najgorsze jest to że to jej będzie co jakiś czas wypadało :/
Lux - Sob Wrz 01, 2012 21:52

To trzymam kciuki, żeby coś zdrowego zadecydowali! :kciuki: Biedactwo... Co ona ma z tą pochwą?
Cola - Sob Wrz 01, 2012 22:00

Lux, poluzowane więzadła i jak prze przy wypróżnianiu to może jej wypaść. no i wypadła po raz drugi.
Cola - Sob Wrz 01, 2012 22:19

no bez jaj... powiedział że to nie wymaga natychmiastowej interwencji i że mam przyjechać jutro.
poza tym 300zł plus leki. pojade jutro na obrońców wybrzeża, mam nadzieje że do tego czasu nic złego się nie stanie...

Layla - Sob Wrz 01, 2012 22:24

Off-Topic:
Cola, nie znam się dokładnie, ale nie trzymaj jej może na ściółce, a na ligninie/chusteczkach.

Cola - Sob Wrz 01, 2012 22:32

Layla, tak. musze jechać do apteki po wazeline żeby jej nie wyschło.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group