To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot S SunRat's - rezerwacje str 4

Pyl - Wto Wrz 06, 2011 16:26

No dobra, niech Wam będzie :mrgreen: Poproszę Szmerek Swawolnik :serducho:

Bel, jakoś tak po polsku miało być ;) Ale zawsze możesz tak nazwać M3 ;)

pszczółka, a na kogo umierasz? :P

Leonidia, dopiero jak będą w naszych domkach to będzie radocha :mrgreen:

Oli - Wto Wrz 06, 2011 16:56

emileczka napisał/a:
nie bardzo jest już komu je brać
czyli szykują się wolne miejsca? :>
pszczoła - Wto Wrz 06, 2011 17:55

Pyl napisał/a:
Szmerek Swawolnik

Achh :serducho:

Pyl napisał/a:

pszczółka, a na kogo umierasz? :

Na buremkę, i to jeszcze velveteen :P

Leonidia - Wto Wrz 06, 2011 19:08

Pyl napisał/a:

Leonidia, dopiero jak będą w naszych domkach to będzie radocha :mrgreen:


Co nie przeszkadza mi teraz wznieść małego toastu za zrealizowane marzenie 8)
Zdrówko maluszków :wink: :gotmilk:

Pyl - Śro Wrz 07, 2011 00:07

pszczółka napisał/a:
Na buremkę, i to jeszcze velveteen
Wiesz... Twoja choroba jest uleczalna, nie musisz na to umierać ;) Zapytaj Henioków, oni mają lekarstwo i nawet wiedzą jak je dawkować :P

Leonidia, zdrówko!

pszczoła - Śro Wrz 07, 2011 00:36

Pyl, właśnie boję się przedawkowania :lol: :lol: :lol: A jak przedawkuję, to mnie z "domu" wywalą na odwyk :twisted:
Pyl - Śro Wrz 07, 2011 00:40

pszczółka, powtórzę - o dawkowanie możesz pytać Henioków :P Mogą z własnego doświadczenia powiedzieć, że w dawce do kilkunastu sztuk są nieszkodliwe. Ja nawet mogę powiedzieć, że do 20-tu :lol:
Leonidia - Śro Wrz 07, 2011 07:55

Ja właśnie siedzę i analizuję na ile szczurków mogę sobie pozwolić przy obecnej klatce, wczoraj wpadłam na pomysł, że na gwiazdkę mogłabym poprosić w prezencie o drugą ;)
To zaczyna się robić niebezpieczne.

A F6 i F11 są takie kochane :oops:
:grouphug:

Majszczur - Śro Wrz 07, 2011 09:00

F3, F4 i F11 ach :serducho:
Szarlotka :serducho:

Leonidia - Śro Wrz 07, 2011 09:22

Szarlotka to takie imię w sam raz pośrodku między miotem eS a Owocowym :lol1:
Mika29 - Śro Wrz 07, 2011 14:20

F6, F8 i F11 :serducho:
MalaBoo - Śro Wrz 07, 2011 15:12

Off-Topic:
przyszła dzisiaj klatka na powitanie Safiry, jest ogromna, nie spodziewałam się, że będzie aż taka wielka, stara klatka moich dziewczynek wygląda przy niej jak klatka z odzysku po chomiku ale będą musiały poczekać na Saphire zanim przeniosę je do nowej klatki:P Już się nie mogę doczekać, oby szybko zleciało..

Klatka wygląda na pustą, nie mam już pomysłów co tam jeszcze wetknąć, może wy pomożecie żeby Safira miała ładne powitanie? aktualnie wygląda tak:

Pyl - Śro Wrz 07, 2011 15:17

Off-Topic:
MalaBoo, poczytaj wątek o naszych klatkch - na pewno przyda się coś w środku - jakiś duży hamak szczurołap, może być więcej półek, koszyczków. Ale nie ma co pakować 100 elementów na moment łączenia - lepiej jest, jak ogony na początku nie mają 1000 zakamarków do ukrywania się tylko muszą współdzielić jeden hamak.

MalaBoo - Śro Wrz 07, 2011 15:58

Off-Topic:
Pyl, czyli na czas łączenia wyjąc sputnik i jeden z hamaczków, czy chodziło Ci o to żeby już tam nic nie wtykać dopóki nie będzie po łaczeniu?

Pyl - Śro Wrz 07, 2011 16:46

Off-Topic:
MalaBoo, trochę zależy to od tego jak Ci się będą łączyć, ale "problematyczne" mogą być wszelkie przestrzenie, gdzie jeden szczur będzie mógł się schować i wystawić zęby na drugiego (sputnik, rura). Takie miejsca spowalniają moment zdominowania i ustalenia hierarchii. Hamaki są bezpieczniejsze, choć jak ogony mają tylko jeden to szybciej śpią razem (bo nie ma innego mięciutkiego miejsca). Przy tej wysokości klatki duży hamak zabezpieczający jest (dla mnie, a różne osoby mają różne zdania) konieczny. Możesz go zrobić choćby z kawałka polaru (nie pruje się i nie siepią się nitki). Czyli dołożyłabym duży hamak, zdjęła rurę i sputnik. Po paru dniach będziesz mogła już wszystkiego używać, więc to tylko chwilowa "pustka w klatce". :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group