To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Koty vol. VII

monisss - Sob Mar 01, 2014 19:07

Krewetka ma przepiękne oczy :serducho: :serducho:
A E.T. jest po prostu cudny i tak śmiesznie pierś ma owłosioną :lol:

Devona - Sob Mar 01, 2014 19:30

Z uwagi na to, że nie udało mi się na miejscu odsprzedać zamówionego wcześniej wora żwiru bentonitowego, postanowiłam go jednak zużyć. Muszę powiedzieć, że jak na razie sprawuje się rewelacyjnie, jestem naprawdę pod wrażeniem. Bardzo drobny, tworzy bardzo zbite bryłki, a zapach ma naprawdę przyjemny (Tigerino Canada cynamonowy). Szkoda tylko, że zniknął z zooplusa, bo nawet rozważałam pozostawienie go na stałe. Cat's Best Eco Plus jest niestety bardzo gruby i przez to koty na futrze zabierają go w różne miejsca, gdzie normalnie by się nie dostał, na następnie "rozgniatają" ciałem (np. na krzesłach, łóżku). Jak kupiłam Tigerino Ecoverde (dużo drobniejszy, praktycznie idealny z mojego punktu widzenia), to Gizmo zaczął robić poza kuwetą (co prawda stawiam na inne przyczyny, ale nie mogę wykluczyć zmiany żwiru), zaś Porta Pine jest znów bardzo drogi. Testował ktoś Golden Pine?
Onia - Sob Mar 01, 2014 19:39

Krewetka z racji przebytej choroby ma jedno oko mniejsze od drugiego :) , a E.T w koncu to juz kawaler wiec i wlosy na klacie sypnęły :lol:
monisss - Sob Mar 01, 2014 19:45

Onia nie zauważyłam mniejszego oczka, ich kolor jest tak hipnotyzujący, że ciężko zwrócić uwagę na coś innego :)
PALATINA - Sob Mar 01, 2014 20:26

Devona,
Szkoda. Może jeszcze wróci.
Ja mam teraz w jednej kuwecie końcówkę Lawendowego Golden Grey (wyjątkowo paskudny, dobrze, że już mi się skończył). W drugiej mam jakiś podstawowy bezzapachowy Tigerino Canada i jest super. Już go kiedyś miałam i też byłam zadowolona, ale przerzuciłam się wtedy na GG o pudrowym zapachu.
Póki co zostajemy przy Tigerino. :wink:

Devona - Sob Mar 01, 2014 20:32

PALATINA, jeżeli wróci, to naprawdę polecam :) . Ten cynamonowy zapach jest zupełnie inny niż sobie wyobrażałam (dużo przyjemniejszy), chociaż i tak z tego powodu go zamówiłam :) . To pierwszy bentonit, którego nie mam ochoty wyrzucić za okno :P .

Chyba się skuszę na Golden Pine, bo chcę w jednej kuwecie zostawić drewniany żwir. Gdyby ktoś miał namiary na coś podobnego do Porta Pine, nie kosztującego tak dużo, to chętnie przyjmę wszelkie sugestie :) .

smeg - Nie Mar 02, 2014 00:07

A mój ulubiony Purr & Simple nagle zniknął ze wszystkich sklepów :( Są jakieś inne żwirki zbrylające, które można usuwać do toalety?
PALATINA - Nie Mar 02, 2014 00:19

smeg,
Wszystkie drewniane.

Devona - Nie Mar 02, 2014 00:22

Smeg, wszystkie drewniane, np. Cat's Best Eco Plus, Tigerino Ecoverde, Porta Pine, Cat's Best Nature Gold, Golden Pine. Dwóch ostatnich nie testowałam. Tigerino Ecoverde jest drobny i fajnie się zbryla, dobry stosunek jakości do ceny. Porta Pine to cudo, ale bardzo drogi produkt. Cat's Best Eco Plus ma najlepsze ceny i różne wielkości opakowania, ale ja preferuję drobne żwiry (pod kątem sprzątania i zbrylania), a on jest dość gruby.
nezu - Nie Mar 02, 2014 01:12

Super pinio też już robi żwirki zbrylające.
Kupuję, kota nie narzeka... ;)

Cats Best strasznie śmierdzi (taki kwaśny smrodek...), pinio pachnie po prostu drewnem, jest też w wersji cytrynowej. Dość wydajny.
Grubością zbliżony do cats besta.

limomanka - Nie Mar 02, 2014 08:36

Onia, Krewetka jest naprawdę piękna :serducho:
Onia - Nie Mar 02, 2014 08:49

limomanka napisał/a:
Onia, Krewetka jest naprawdę piękna :serducho:


Dziekuje w imieniu Krewetki :)

Devona - Nie Mar 02, 2014 11:19

Onia, dopiero teraz odkryłam zdjęcia na poprzedniej stronie. Koty masz przepiękne, Krewetce niczego nie brakuje :mrgreen: , ale ja mam słabość do łysych, tak więc do fotek Twojego E.T. zawsze się ślinię :serducho: , a mój mąż to po prostu dostanie kociokwiku na jego widok :P .
mmarcioszka - Nie Mar 02, 2014 12:56

Uwielbiam Twojego kota, E.T. jest przepiękny, od początku do niego wzdycham :serducho:
Onia - Nie Mar 02, 2014 18:28

Dziękuję dziewczyny .
Łyse koty mają to do siebie, że nie każdemu się podobają, ale dla mnie są wspaniałe z charakteru i z zachowania.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group