To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Koty vol. VII

mikanek - Sob Lut 08, 2014 19:27

Falka-
cosma, applaws, catz finefood, granatapet, yarahh- testowałam paszteciki, bozita, animonda carny, grau.
Wzięłam też ostatnio puszki Smilla rybne, całkiem porządnie wyglądające i apetycznie pachnące :lol:

NinaWi - Nie Lut 09, 2014 11:03

NinaWi napisał/a:

Zwariowałam. Zakochałam się w kociaku. Ze zdjęcia. Wiem, że nie mogę, bo mieszkanie jeszcze przez jakiś czas będzie małe, bo kociaki swoje niedługo będę mieć, bo miał być limit 3 koty dopóki się nie przeniesiemy na wieś. Ale ona jest taka śliczna i już ją kocham i ma pompon na końcu ogonka i skarpetki i ma rude ucho. I nawet jeśli nie będzie nadawać się do hodowli to jako peta ją chcęęęę mimo, że to "głupota" ;(


Tia... To ja poproszę o zaktualizowanie spisu i dodanie: Emma Leśne Futrzaki*PL, kotka, ur.26.10.2013, norweski leśny, czarna szylkretka z białym pręgowana tygrysio, niewychodząca :mrgreen:

Devona - Nie Lut 09, 2014 12:23

NinaWi, gratki :D .

A u nas od wtorku w kuwetach tylko żwir drewniany :nuci: , mam nadzieję, że już na zawsze :] . Muszę teraz coś zrobić z tym worem bentonitu, który kupiłam w ramach zapasu :lol: .

Ebia - Nie Lut 09, 2014 18:31

NinaWi, gratki :mrgreen:

A moja znajdka od środy w nowym domku. Jeszcze jest w trakcie leczenia, ale wygląda na to, że będzie zdrowa. Dzisiaj ją odwiedziłam. Wylazła z pokoju z miną "mów do mnie Hela" :D
Idealne imię i idealnie zgrywa się ze swoją nową opiekunką :)

Devona - Nie Lut 09, 2014 19:06

Ebia, super :) .
Ninek - Pon Lut 10, 2014 17:04

Ebia, ekstra!

Kot mi przybrał pół kilograma w 2 tygodnie :shock: W dniu kastracji (dokładnie 2 tygodnie temu) miał 3,060 a dzisiaj 3,6kg. A gnojek nie ma jeszcze pół roku :P

rudziak - Wto Lut 11, 2014 00:27

Ninek napisał/a:
Kot mi przybrał pół kilograma w 2 tygodnie :shock: W dniu kastracji (dokładnie 2 tygodnie temu) miał 3,060 a dzisiaj 3,6kg. A gnojek nie ma jeszcze pół roku :P


moje dorosłe koty tyle ważą :P jeden 3,5 kg a drugi 3,8kg.

Oli - Wto Lut 11, 2014 01:31

Ninek, tak młody kot przybiera na wadze dość szybko. pół kilo w 2 tygodnie nie wydaje mi się czymś spektakularnym.
Ninek - Wto Lut 11, 2014 10:26

Oli, rósł tak jako maluszek ale później przystopował (zmieniał w tym czasie zęby, może stąd wolniejszy wzrost).
Poza tym wszyscy mówili, że będzie mały :P Łudziłam się, że na 4kg skończy ale chyba się na to nie zapowiada.
Cały czas jest szczuplutki i w ogóle ma fajną 'konsystencję'. Macałam ostatnio kilka kociaków i wszystkie były jakieś takie miękkie, jakby już zbierały tkankę tłuszczową.

Devona - Wto Lut 11, 2014 11:31

Ninek, po figurze i łapach widać, że będzie długi i wysoki. Rośnie tak, jak mój Gizmo. Wetka długo twierdziła, że on będzie średni, a teraz gnojek się nie mieści do kocich transporterów. Pocieszę Cię, że z natury jest szczupły i po osiągnięciu ok. 4.5 kg przestał przybierać.
Ninek - Wto Lut 11, 2014 12:24

Devona, lubię długie, cienkie koty więc to mi się akurat baaardzo podoba :) Za to moja mama niepocieszona bo ona lubi koty z okrągłą mordką i krótkie, coś jak brytyjczyki.
A toto moje czarne już teraz jest mega długie, dłuższe od naszego starego Karmela (który też do małych nie należy, powinien koło 5,5kg ważyć). Obawiam się, że jeszcze trochę i będę miała ten sam problem z transporterem co u Was.
Dobraliście w końcu coś dobrego 'na długość'? Gulliver 2 na Mefika jest już na styk :roll:

Devona - Wto Lut 11, 2014 12:27

Ninek, jeszcze niczego przenośnego nie dobraliśmy, mamy jeden transporter lotniczy dla psów do przewożenia autem obu kotów, a później na rękach je nosimy do weta ;) .
Ninek - Wto Lut 11, 2014 12:29

Devona, właśnie ja się obawiam, że nic 'do ręki' nie znajdę.
Dobrze, że do weta mamy blisko to kot może w mniejszym siedzieć. Ale na wyjazdy przydałoby się coś wygodniejszego a jeździmy pociągiem/autobusem więc musi być poręczne :roll:

limomanka - Sob Lut 15, 2014 14:35

Jedne z ostatnich fotek Solka i najświeższa Arianka :serducho: :serducho:


I może ktoś jeszcze nie widział: nasze Katharsis

Dory - Sob Lut 15, 2014 21:50

limomanka, strasznie się wzruszyłam ;(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group