To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

UpartaZołza - Czw Mar 27, 2014 12:39

Pyl, wydaje mi się, że wg tej klasyfikacji to będą przychodnie małe [m]:
w Animagusie przyjmuje małżeństwo, chyba nie zatrudniają więcej lekarzy, ale z tego co wiem zajmują się też gryzoniami (ale brak mi tu dokładnych wiadomości, mogę przejść się do nich w przyszłym tygodniu i dopytać).
Natomiast nie wiem ilu lekarzy jest w Lecznicy Weterynaryjnej Schneider i Czingon (ale też raczej bliżej mu do małego gabinetu z 2-3 lekarzami, niż do wielkiej kliniki), i tu na pewno zajmują się gryzoniami.

mmarcioszka - Czw Mar 27, 2014 20:08

Och! Ja zniosłam wszystko, co mi dałaś razem z plakatem do przychodni Kosma (ul.Słoneczna 14/1, Stanisławów Pierwszy). Zazwyczaj leczą koty i psy, ale sami mają koszatniczki i ogólnie są pozytywnie nastawieni do gryzoni ;)
Pyl - Pią Mar 28, 2014 14:48

mmarcioszka, a ile ja Ci dałam, bo ja nie pamiętam... To mała przychodnia?
mmarcioszka - Pią Mar 28, 2014 16:09

Mała, pracuje dwóch wetów. Dałaś mi plakat i chyba 50 ulotek, ale pewna nie jestem...
UpartaZołza - Śro Kwi 09, 2014 11:58

Ulotki i plakaty dostarczone do przychodni. W obu zostawiłam po 25 ulotek i plakacie, chociaż w przypadku Lecznicy Schneider i Czingon będę chciała prędzej czy później nieco ulotek donieść - jest tam kilku lekarzy, spory ruch (ciężko było się wbić z pytaniem o zostawienie ulotek) i przede wszystkim - przyjmuje specjalista od gryzoni.
Pyl - Śro Kwi 09, 2014 14:42

UpartaZołza, dzięki, zaktualizowałam 1. post :)
Cieszę się, że się udało. Donieś jak uznasz za zasadne - jeśli będą się cieszyć dużym powodzeniem to i dosłać mogę.

A ja melduję, że dodatkowo zostały obsłużone:
- Warszawa, Klinika VET (ul. Popularna 29) [m]
- dodatkowo doniesione zostały ulotki w Warszawie do Kliniki wet Bemowo (Powstańców 101) i Całodobowej Kliniki Weterynaryjnej "Wieża" (ul. Morcinka 32)
- Poznań, sklep Maxi-zoo (ul. Szwedzka 10A) [ś]
:)

Ktoś się jeszcze chce czymś pochwalić? :>

/Edit
Czy ktoś z Poznaniaków będzie może w Maxi-zoo i może spojrzeć czy ulotki się ostały? W Warszawie był z tym problem. Leżały przy kasie, koło czytnika kart.

Pyl - Śro Cze 18, 2014 14:22

Hop, hop...
Chciałabym oficjalnie przypomnieć, że planuję zamknąć akcję roznoszenia ulotek do lecznic.

Sporo osób nie potwierdziło mi jeszcze dostarczenia ulotek do lecznic - bardzo proszę o informację do końca miesiąca.

Brak informacji będę traktowała jako brak ulotek w danej lecznicy.

Izabela - Śro Cze 25, 2014 06:49

Pyl, a są jeszcze wolne ulotki? Jeśłi tak, i jeśli udałoby się je dostarczyć do tego piątku
do Pulsvetu (będę tam od godz. 14), to wzięłabym trochę do Lublina. Jest przychodznia Rex, na ul. Balladyny, gdzie przychodzi sporo osób z drobnicą. Myślę, że warto tam coś zanieść.

Pyl - Śro Cze 25, 2014 11:22

Izabela, postaram się dostarczyć przez Starszą Panią, bo ja jestem poza Warszawą. Jak mi się nie uda to zapytaj czy nie mają nadmiaru w PV, dostarczę im w przyszłym tygodniu, jak wrócę.
Karena - Śro Cze 25, 2014 11:52

Pyl, ja chętnie przyjmę z 25 sztuk chociaż, bo dodaję jako dodatek do nagród na fanpejdżu Alloszczura. Ale to jak coś jest na taki zapas.
Pyl - Śro Cze 25, 2014 12:35

Karena, to dopiero jak wrócę z urlopu.
Justka1 - Śro Cze 25, 2014 17:19

Pyl,będę też w Pulsvecie w niedługim czasie to zabrałabym jakąś ilość do Łodzi,bo wczoraj byłam w jednej lecznicy(znam ją,bo to klinika 24h i myślałam,że mają ulotki) i bez problemu mogę u nich ulotki zostawić ;)
Kiedy wracasz z urlopu ?

Karena - Śro Cze 25, 2014 17:25

Pyl,OK. Bo już mi nie została ani jedna :)
Izabela - Śro Cze 25, 2014 17:37

Pyl, ok. A widzę w pierwszym poście, że kliniki na głębokiej nie są odznaczone na zielono - to oznacza, że tam ulotki jednak nie dotarły? Jeśli tak, to mogę spróbować to załatwić.
Pyl - Śro Cze 25, 2014 20:57

Justka1, wracam w ten weekend, w poniedziałek mogę donieść do PV. Co to za lecznica i jaki ma rozmiar?

Izabela, jeśli możesz będę wdzięczna. Madziula już nie ma ogonów, więc nie jeździ po lecznicach a i ulotki jej się rozeszły na inne lecznice. Tylko Starsza Pani już wzięła dla Ciebie ulotki (jest w tej chwili w PV), będzie mało. Poproś żeby Ci dali wszystkie z PV.

Karena, Ok.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group