To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11

Roth - Pon Lut 28, 2011 19:03

Oberea odeszła wczoraj wieczorem...........

Po zabiegu wszystko wydawało się być w porządku... Jednak z dnia na dzień była coraz słabsza. Byliśmy z nią jeszcze raz u weterynarza, jednak nic nie pomagało... Wygląda na to że było to dla niej za wiele...

Sekcja niczego nie wykazała. Oberea była zupełnie zdrowym szczurem..............

......................................................................................

H. - Pon Lut 28, 2011 19:11

Roth, :glaszcze:
Bel - Pon Lut 28, 2011 19:13

Roth, cholera no :( dla mamusi [*] ;(
madzook - Pon Lut 28, 2011 21:34

To niemożliwe ;(
Roth :glaszcze:

Nakasha - Pon Lut 28, 2011 23:15

Roth, to samo działo się z moim Hermesem. :( :( Strasznie mi przykro. :( :(

[*]

kasia_w - Wto Mar 01, 2011 11:01

O Boże ;( Nie mam słów, bardzo mi przykro... ;( [*]
scorpio80 - Śro Mar 02, 2011 23:28

Asha i Alinka juz po badaniu ekg serduszka i wszystko wyszło w porządku :) serca jak dzwon :D tylko Asha ma jakies problemy ciągle z pęcherzem , jakieś zapalenie ale walczymy dzielnie na różne sposoby :)
madzook - Pon Mar 21, 2011 18:30

Alandir

Bel - Pon Mar 21, 2011 23:57

madzook, Sasikowi też ostatnio coś się rex rozprasował :rotfl: wyglądają jak klony :lol: nawet posturą,bo moje bakłażanowate schudło mocno.
madzook - Wto Mar 22, 2011 13:20

Ja to się nie dziwię, że Assamowi się rex wyprostował jak ty na niego Sasik wołasz :lol: :rotfl:
Bel - Wto Mar 22, 2011 13:22

madzook, żebym Ci nie przypomniała jak Alandirka wołasz :P hehehehehhehehe
Spoko Spoko.Mamy taki układ-że na wystawę będzie już się kręcił.A narazie może mieć byle co ;)

madzook - Wto Mar 22, 2011 13:48

believe_86 napisał/a:
madzook, żebym Ci nie przypomniała jak Alandirka wołasz :P hehehehehhehehe

Nie wiem o czym mówisz :lol:

Szkoda, że ten układ : "teraz wyglądaj jak chcesz a na wystawę masz być piękny" nie zawsze działa. Najpierw obiecują a potem kilka dni przed wystawą się rozmyślają. :roll:

Bel - Wto Mar 22, 2011 14:06

madzook, typowi mężczyźni :lol:
Nakota - Wto Mar 22, 2011 21:12

believe_86, oj, nie tylko mężczyźni :roll: Alpha i Anais zawsze mają piękny skręt na codzień, a dwa dni przed wystawą nagle dziwnym trafem się rozprostowują <-<
kasia_w - Wto Cze 21, 2011 10:29

Przedwczoraj zauważyliśmy u Ai guz umiejscowiony na pupci, niedaleko odbytu. Wczoraj byliśmy z tym u weta, prawdopodobnie jest to guz gruczołu mlekowego do natychmiastowego usunięcia... Jutro idziemy na zabieg, oczywiście pod narkozą wziewną. Serduszko Ajcia miała badane, RTG nie wykazało nic złego, serce prawidłowej wielkości, płuca czyste. Ale i tak się stresuję jutrzejszym dniem... Trzymajcie proszę kciuki.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group