To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11

Fea - Sob Lut 19, 2011 18:53

Do góry
Roth - Sob Lut 19, 2011 19:01

Proszę wejść na poprzednią stronę i przeczytać wyedytowanego posta. Bardzo ważne!
madzook - Sob Lut 19, 2011 19:37

O kurcze :( Mam nadzieję, że to nic poważnego. Kciukam za Obi :kciuki: :kciuki:
Mika29 - Sob Lut 19, 2011 19:50

Kciukam za ogonki :kciuki:
Bel - Sob Lut 19, 2011 20:53

ehhh to kciuki za mamusię.. :kciuki: Assam całe szczęście cieszy się dobrym zdrowiem chociaż łapię się na tym,że przeglądam go codziennie od czubka ogona po wąsy.. ostatnio trochę schudł a nie był na diecie więc to mnie trochę zaniepokoiło ale żadnych dziwnych objawów chociaż by w zachowaniu nie widzę.. mega lizak,super miś przytulak... oby reszta "maluszków" cieszyła się dobrym zdrowiem :kciuki:
Nakota - Nie Lut 20, 2011 04:01

O rany, mocno kciukam za mamusię :kciuki: :kciuki:

Anais i Alpha mają się w porządku, są zdrowe i aktywne, mimo lekkiej nadwagi Alphy. Mam nadzieję, że z reszta rodzeństwa też wszystko okej.

yes - Nie Lut 20, 2011 09:36

my już jesteśmy umówione na ekg Alinki i Ashki. ale objawow niepokojących nie widzimy. tak kontrolnie się zbadamy. i kciuki za mamusię :kciuki: :kciuki: :kciuki:
kasia_w - Nie Lut 20, 2011 12:08

Znowu coś się dzieje... :( Mam nadzieję, że to nic poważnego :kciuki:
My już badaliśmy dokładnie Aicię, wetka i pani kardiolog stwierdziły, że nie ma żadnych problemów z serduszkiem i że mała jest zdrowa... Oby mamusia i wszystkie bakłażany się trzymały... :kciuki:

Roth - Śro Lut 23, 2011 10:54

Oberea ma ropnia, który rośnie w zastraszającym tempie. Gdy wetka nakuła to lekko, od razu wylała się ropa :( Jutro jedziemy na zabieg. Miejmy nadzieję że wszystko ładnie uda się wyczyścić i nie będzie żadnych większych problemów...
kasia_w - Śro Lut 23, 2011 11:11

O nie... :( Trzymamy kciuki za mamusię, żeby wszystko się dobrze skończyło :kciuki:
madzook - Śro Lut 23, 2011 12:00

Wstrętny ropniu sio :evil: :kciuki: :kciuki:
Nakota - Śro Lut 23, 2011 14:11

Dobrze, że to ropień, a nie żaden guz... Oby jak najszybciej się wygoił, :kciuki: :kciuki:
Roth - Czw Lut 24, 2011 20:18

Było bardzo ciężko, ale się udało :) Obisia była 2 razy reanimowana podczas operacji. A przyczyną była... infekcja ucha :/ Tak więc nie jest to nic co mogło by się odbić na zdrowiu jej dzieci. Oberea zostanie jeszcze na noc lub dwie u weterynarza. Inaczej musiałabym z nią 2 razy dziennie jeździć na płukanie.
kasia_w - Czw Lut 24, 2011 22:18

Ufff całe szczęście, że wszystko się udało...
Roth wycałuj proszę Obisię, niech szybko wraca do zrowia :serducho:

Bel - Czw Lut 24, 2011 22:21

Cieszę się,że z mamusią wszystko ok ale mimo wszystko nie wykluczam problemów sercowych w linii.Niestety.2 szczury w jednym miocie miały już jakiś problem.Dlatego nie warto tego lekceważyć tylko zrobić dla spokoju badania.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group