To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

cornflakegirl - Pon Lut 03, 2014 19:13

Pyl, ulotki z wety zostawiam w poliklinice:) ale mam jeszcze trochę tych ulotek, nie wiem jak sądzisz zostawić je na zootechnice? A przyznam ze o dogmedzie całkiem zapomniałam ale jutro bede obok to zostawię:) jutro zdam dokładny raport:)
Karena - Śro Lut 05, 2014 17:09

Melduję, że Koszalin odwołany ale zamiast tego zaniosłam dziś ulotki tutaj: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=10135
Dokładny adres to Skrajna 5.

Pyl - Śro Lut 05, 2014 18:11

cornflakegirl, poliklinika to inna lecznica niż wymienione przez Ciebie w spisie? Jeśli tak to podaj jej adres proszę.
Na zootechnice możesz zostawić odrobię i zobaczyć jaki jest efekt - czy i w jakim czasie znikną.

Karena, dzięki za info, zmodyfikowałam.

Mao - Śro Lut 05, 2014 19:43

Ulotki wylądowały dziś na Luboniu na ulicy Cmentarnej 2 w salonie psiej urody "Figaro". Psiarze też powinni wiedzieć ;)
ayar - Śro Lut 05, 2014 21:30

To melduję też ja, że Jasło załatwione - zaniosłam ulotki do wszystkich 5 lecznic.
Off-Topic:
Przy okazji pogadałam z wetami i jeśli ktoś z Jasła miałby problem ze szczurkiem, to najlepszą opcją wydaje się lek. wet. Jacek Jaworek z Felis-Vetu, jest przeszkolony w zakresie leczenia gryzoni i ma jakieś (raczej nieduże, ale zawsze) doświadczenie ze szczurami.

Pozostałe dwa miasta powinnam odwiedzić w ciągu tygodnia.

Kasik - Czw Lut 06, 2014 13:21

Karena, a plakat wisiał? :)
cornflakegirl - Czw Lut 06, 2014 13:26

Wbz i weta olsztyńska do odhaczenia :) plakatów nie miałam gdzie rozwiesić same ulotki:)
Karena - Czw Lut 06, 2014 13:55

Kasik, no właśnie nie widziałam :( Chyba nie. Dziś jadę to zerknę jeszcze raz.
falabella - Sob Lut 08, 2014 16:31

Mogę poroznosić po wetach w Słupsku :)
Pyl - Wto Lut 11, 2014 17:05

Mao, ayar, dzięki bardzo - dopisałam :)

Kasik, Karena, chyba już załapałam - USGVET (ul. Skrajna 5B ) [m] to to samo co [Gdańsk] Skrajna dr Marek Wyszyński. To usunęłam jedną pozycję na spisie.

cornflakegirl, dzięki :) Czy poliklinika to Poliklinika Weterynaryjna UWM (Oczapowskiego 14)? A co z lecznica na Wojska Polskiego [m]? Dotarłaś tam? Poliklinika jest zamiast czy oprócz tego?

falabella, super! Podaj proszę adresy lecznic / sklepów niesprzedających zwierząt, gdzie planujesz dotrzeć i postaraj się ocenić ich skalę (patrz instrukcja w pierwszym poście). Jak będę wiedziała ile potrzebujesz ulotek to będę wysyłać :)

falabella - Wto Lut 11, 2014 23:28

Pyl, wysłałam PM :)
Pyl - Śro Lut 12, 2014 00:06

falabella, dopisane w 1. poście :D
Jeszcze tylko do mapy miast "się domalowują".

cornflakegirl - Śro Lut 12, 2014 08:29

Pyl, na wojska polskiego nie dotarłam jeszcze:p Poliklinika to ta na UWMie :) nie jest nic zamiast po prostu na wydziale wet. zostawiłam na próbę troszkę mniej poli była zaraz obok to tam też zostawiłam trochę bo miały wzięcie :) a cos mi sie kojarzyło, ze poli juz nikt nie obsługuje :)
Pyl - Śro Lut 12, 2014 11:23

cornflakegirl, już wiem, to ta Poliklinika co ją olus_165 obsługiwała! To znów muszę skorygować zapisy, bo ją zdublowałam. Ale fajnie, że zaniosłaś, bo faktycznie pewnie dawno już ulotki "wyszły".
monika123 - Śro Lut 12, 2014 12:22

Ja mam nową przychodnię w Sosnowcu Kati dr.Bernacka - moge tam dać ulotki-tylko ich nie mam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group