To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11

scorpio80 - Śro Lut 24, 2010 16:45

Brak mi słów :( .. Abi kochana na drogę dla Ciebie [*]
futrzasta - Śro Lut 24, 2010 19:30

weźcie..łzy mi poleciały ;( współczuję. bądz szczęśliwa malutka... <`>
madzook - Śro Lut 24, 2010 19:38

To straszne ;(
[*] dla Abi

Anonymous - Śro Lut 24, 2010 20:00

Nie wierze ;(

Aniołku [*]

Bel - Śro Lut 24, 2010 20:11

:cry: [*]
Telimenka - Nie Mar 14, 2010 21:46

['][']............
kasia_w - Nie Mar 14, 2010 23:31

Malutka Abi już biega szczęśliwa za TM... Szkoda tylko, że nie zdążyliśmy się nią nacieszyć i była taka młoda... ;(
U dwóch beżowych dziewczynek wszystko ok, Anabelka jest kochana i straszny z niej miziak, Aika to strachliwa lecz słodka myszka. Tylko po stracie siostry czasami wydaje mi się, że jest im smutniej.
Przedwczoraj spotkała mnie ogromna niespodzianka, bo niedługo zagości u nas Qukardka z miotu Q Emerald Moon :) Mam nadzieję, że panny ją zaakceptują i pokochają jak siostrę.
Poniżej kilka aktualnych zdjęć babeczek i słodkiego pysia kochanej Abi. Na zawsze pozostanie w naszych :serducho: ...
http://www.dropbox.com/ga....03.10?h=da77b8

futrzasta - Pon Mar 15, 2010 16:14

słodziulko. szkoda futrzaczka :( strasznie wspołczuję

moja Azumi to straszny potfór!owszem kochana jest ale strasznie niszczucielska ale to pewnie z nadmiaru energii. strasznie przypomina mi nutrię lub diabła tasmańskiego i tak też czesto ją nazywam ;)
wczoraj nauczyła się otwierać drzwiczki w klatce i robiła to co 5 sekund...niestety muszę zamykać paskudne ściury na kłudkę...


a co u reszty rodzeństwa?

Bel - Pon Mar 15, 2010 16:42

Assam ewoluował z gruszki w bakłażana.Waży już ponad 530gram a zachowuje się tak samo jak 2miesiące temu.Biega,skacze,atakuje rękę,robi fikoły i napada na wszystko :] dzieciak... nie wiem czy on z tego wyrośnie :D
Nakota - Pon Mar 15, 2010 18:01

Co tu dużo mówić... Żyjemy :)
Alpha rośnie wciąż wszerz :twisted: Jej waga dobija prawie do 300 g, co mnie bardzo cieszy.
Anais wcale nie gorsza, ale ona umie zadbać o swoją linię bardziej np. poprzez swoją ulubioną zabawę, którą wciąż jest podbieganie do mnie, dawanie się wyczochrać/podrapać po tyłku, a potem uciekanie w dzikich, kangurzych podskokach :lol:
Wciąż zachwycam się ich charakterami :serducho: To naprawdę niesamowite, kiedy stanie się pośrodku pokoju, zacmoka i cała ta hałastra zlatuje się z drugiego końca pokoju byleby tylko dać się pomiziać :sirwwt:

Roth - Wto Mar 16, 2010 12:19

Ayamuś
Obi
Obi i Choco - dwie zmęczone mamuśki :D

Cytat:

poprzez swoją ulubioną zabawę, którą wciąż jest podbieganie do mnie, dawanie się wyczochrać/podrapać po tyłku, a potem uciekanie w dzikich, kangurzych podskokach

Zupełnie jakbym słyszała o Ayame :D
Cytat:

wczoraj nauczyła się otwierać drzwiczki w klatce i robiła to co 5 sekund...niestety muszę zamykać paskudne ściury na kłudkę

To muszę ci powiedzieć że wszystkie moje panny też umieją otwierać zwykłe klatki :shock: Budziłam się nad ranem zdziwiona że cała gromadka śpi ze mną w łóźku :lol: Ale już nie mam kłopotu odkąd mam towera ferplasta, tam są mocne zamknięcia.

Cytat:
Assam ewoluował z gruszki w bakłażana.

:lol:

futrzasta - Czw Mar 18, 2010 21:43

ale czochraki :D ja nawet nie mam kiedy zdjęć zrobić bo to futrzostwo śpi w dzień a wieczorem już aparat nie złapie. czorty kochane :serducho: no nie powiem charaktery mają dzikie :mrgreen: nadpobudliwość, ciekawskość i zamiłowanie do niszczenia. idę bo własnie dobiera się do łóżka :>
madzook - Pon Maj 24, 2010 21:15

Nasze kochane bakłażanki kończą dziś pół roku :D

Dla każdego po wielkim buziaku w brzuszek i misce pełnej smakołyków.
Oby były z nami jak najdłużej ^^

Nakota - Pon Maj 24, 2010 21:21

To już?! :shock:
Wielkoszczury mają pół roku? Jak to szybko zleciało...

W takim razie wszystkiego najlepszego dla wszystkich Bakłażanów! Żeby urosły jeszcze większe i żeby były z nami co najmniej 4 lata :mrgreen:

Bel - Pon Maj 24, 2010 22:14

:D sto lat :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group