To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot kontrolny L Happy Feet - malce w nowych domach

Anonymous - Śro Maj 25, 2011 21:32

https://lh4.googleusercontent.com/_n-TKpGOPP2Q/Td1QTa7pLrI/AAAAAAAABro/nFrCpKG2akw/s144/DSCF1106.jpg jaki cudowny krecik, najpiękniejszy. :serducho: :serducho:
jordan - Śro Maj 25, 2011 21:32

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;-)
Asica21 - Śro Maj 25, 2011 21:34

pszczółka, piękny jest prawda?
Bardzo bym chciała jeszcze w stadku kreciczkę i łysolkę.

pszczoła - Śro Maj 25, 2011 21:44

Oj tak! Zapowiada się cudowny krecik :serducho: Jakby jakimś cudem nie znalazł domku, to ja go ukradnę 8)
Asica21 - Śro Maj 25, 2011 21:48

pszczółka, :P ja go chciałam ukraść ale mam panieneczki i kastracika który już w takim stanie bezjajecznym do mnie przyjechał.
Krecik musiałby być też wykastrowany a ja mam wewnętrzną blokadę by to zrobić wiec nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać na dziewuszkę.

anaa - Śro Maj 25, 2011 22:03

jakie śliczności, ooooch :serducho:

ja dalej kciukam,żeby ciemniutkie babki były fuzikowe :kciuki:

Vaco - Śro Maj 25, 2011 22:56

Ja tam wolę nie patrzeć na te zdjęcia, bo nie wiadomo kogo mi wcześniej ukradną :P
ale po cichu marzę o jakimś jasnookim :roll:

Anonymous - Czw Maj 26, 2011 23:31

śliczne piękne moje wnuczęta aaaach, obśliniłam ekran :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:

:kciuki: mocno zaciskam, żeby rosły ZDROWE i nic się nie działo niedobrego!

Wiewiora - Pią Maj 27, 2011 10:03

M5 jest śliczny :serducho:
trzymam kciuki za zdrówko :kciuki:

KajkaiHubi - Pią Maj 27, 2011 13:19

Czesc:)

Własnie sie zarejestrowalam na forum:) Razem z bratem czekamy na dwa szczurki z tego miotu. Trzymamy kciuki zeby szybko i zdrowo rosly:)

quagmire - Pią Maj 27, 2011 13:22

M1 jest absolutnie urzekający :serducho: :serducho: :serducho:
anaa - Pią Maj 27, 2011 13:23

KajkaiHubi, witamy :]

oj tak,żeby szybko rosły, wręcz migiem, bo ja już chcę jak na słodziaki patrzę :mrgreen:

Azi - Pią Maj 27, 2011 20:05

Dzieciaki L to banda rozwrzeszczanych chuliganów! aż się boję co z nich wyrośnie ;) A mają taką spokojną i wyważoną mamusię. W porównaniu z dzieciakami M, to są rozkrzyczane na maksa i mają istne ADHD (porównując jak zachowywały się tydzień temu)

No i kilka fotek:

Wszystkie samiczki to fuzziczki dumbo, a obie ciemne samiczki są black


Wszystkie ciemne samczyki są fuzz agouti, jeden jest dumbo


U jasnych panów jeden jest dumbo, prawdopodobnie trzech jest rudych, wszystkie fuzz


Wszystkie standardki sierstne to samce, jeden jest dumbo, a oba standardowouszne są agouti :)


Rezerwacje będzie można zaczyna za niespełna tydzień. Jak otworzą oczka. Póki co lista osób które mogą się "załapać", kształtuje się następująco:

samiczki:
anaa
Karena?
Dori
Agnieszka K?
almetka?

samczyki:
jordan
Aleksandra N
Mucha321
Pacyfka
Anna D
Anna D
Katarzyna Ś
Vaco
Maja R
Maja R
jordan

Prosiłabym o potwierdzenia, czy nadal są chętni, jeżeli tak, to na jaką odmianę w pierwszej kolejności, a jeżeli nie wystarczy, to czy będą chętni na innego malucha.

WAŻNE: prawdopodobnie (okaże się w przeciągu tygodnia) nie zostawiam sobie żadnej samiczki, w związku z tym dwóch chłopców (jasny fuzzik dumbo i krecik - czarne dumbo standardowe) będą na współwłasność hodowlaną. Oznacza to, że osoba, która ich wybierze musi podpisać ze mną umowę współwłasności hodowlanej, co oznacza, że:

-obowiązują domek zasady wynikające ze standardowej umowy
-cena maluch wynosi 0zł
-domek zobowiązany jest udostępnić mi samca (lub przyjąć samicę) na krycie w czasie który wskażę i dla samicy którą wskażę - oczywiście po dogadaniu się odnośnie pasującego obu stronom terminu
-krycie samcem samic innych hodowców odbywa się za zgodą obojga współwłaścicieli
-ekwiwalent za krycie samcem u innych hodowców jest dzielony po połowie
-szczur (poza momentem krycia) przebywa u nie-hodowcy i nie mam prawa go sobie zabrać ot tak ;)

Anonymous - Pią Maj 27, 2011 20:09

mrrr, moje śliczności :D piękne są - i jak dużo agutków (uwielbiam aguty :P ) i rudzielce :D cuda :serducho:
asia030984 - Pią Maj 27, 2011 20:18

jakie piękne maluszki :serducho: :serducho: :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group