To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zooplus.pl - [Poznań] zamówienie zooplus

Karena - Śro Lis 09, 2011 01:19

Ktoś reflektuje na trociny bukowe?
Bo można zamawiać tylko 2x 15kg więc drugie opakowanie może ktoś?
Kurierzy lubią dźwigać :P

pszczoła - Śro Lis 09, 2011 01:36

Karena, ja chcę. Chyba że zamówimy za miesiąc 2 worki. I tak wyjdzie darmowa przesyłka.
Kami - Śro Lis 09, 2011 10:01

Nashi, pw ;)
Nashi - Śro Lis 09, 2011 12:08

Proszę w miarę możliwości o szybkie przelewy, zależało by mi, żeby zrobić zamówienie jeszcze w tym tygodniu*, a w piątek, sobotę i niedzielę przelewy między bankami zapewne nie będą szły.

* zamówienie zrobię dopiero wtedy, kiedy dostanę od wszystkich pieniądze - po prostu nie mam takich środków, żeby za wszystkich wyłożyć

Anonymous - Śro Lis 09, 2011 14:03

Nashi, my przelejemy kaskę dziś wieczorem, więc pewnie jutro rano będzie u ciebie na koncie :)
pszczoła - Śro Lis 09, 2011 16:14

my z Karenę nie bierzemy tej ściółki na razie, także ode mnie wszystko.
Nashi - Czw Lis 10, 2011 13:42

Mam już wszystkie wpłaty, dziś pod wieczór, najpóźniej jutro rano zrobię zamówienie. O wszystkich postępach będę informować Was na bieżąco w temacie. :]
Nashi - Czw Lis 10, 2011 22:31

:shock:
Normalnie ręce mi opadły. Wchodzę na stronę zooplusa, bo chcę zrobić zamówienie, dodaję wszystko do koszyka i na końcu cena mi się nie zgadza. A tutaj proszę, rabat dla nowego klienta już nie wynosi 10% tylko 5%.
Muszę to jeszcze ogarnąć, ale wychodzi na to, że była jakaś promocja promocji i się skończyła. :/

Dodano:
Nie mogę znaleźć żadnej historii promocji zooplusa, ale jestem na 99% pewna, że przedwczoraj był inny kupon promocyjny (inny kod) i on dawał zniżkę 10%.
-_-
Moje pytanie do Was - czy nadal mam zamawiać dla Was te produkty? Jeśli podtrzymacie zamówienie to na pewno wyniesie ono ponad 400zł, więc każdy ma rabat 5%, więc nie wiem, czy w takim wypadku ma sens robienie zamówienia przez jedną osobę, a odbiór przez drugą. Jeśli zamówienia podjąłby się ktoś, kto ma duże objętościowo lub ilościowo rzeczy to mogę mu przesłać na konto wszystkie wpłaty które dostałam wraz z listą rzeczy do zamówienia od konkretnych osób. Jeśli ktoś zrezygnuje to odeślę mu pieniądze. Dajcie mi znać o swojej decyzji.
Przykro mi, że nic nie wyszło z tego 10% rabatu i przepraszam za zamieszanie, ale nie jestem w stanie nic z tym zrobić.

pszczoła - Czw Lis 10, 2011 23:55

Ja nie rezygnuję :) Jak będzie trzeba to powiedz ile dopłacić.
Pyl - Czw Lis 10, 2011 23:59

Nashi, na niemieckim zooplusie jest 10% dla nowego klienta, na polskim od dość dawna jest 5%. Poczytaj wątek o warszawskim zamówieniu z zooplusa - kilka ostatnich stron, tam jest sporo o zamawianiu z niebieskiego zooplusa. Nie wiem co zamawiałyście, ale część rzeczy jest tańsza na niemieckim (bukowa nawet dużo tańsza i nie trzeba zamawiać parami). Tylko na polskim i niemieckim jest to samo konto klienta.
pszczoła - Pią Lis 11, 2011 00:02

Pyl napisał/a:
niebieskiego zooplusa

Lubię to :rotfl:

Pyl - Pią Lis 11, 2011 00:12

Off-Topic:
pszczółka, oj tam, oj tam... Nie chcesz niebieskiej bukowej ściółki? Wiesz jak będzie ładnie komponować się w klatce? :P

pszczoła - Pią Lis 11, 2011 00:15

Off-Topic:
Hah, chciałabym :twisted: a pomalujesz mi? :lol:

Pyl - Pią Lis 11, 2011 00:29

Off-Topic:
pszczółka, przecież to proste, nic nie trzeba malować. Wystarczy kupić w niebieskim zooplusie :P

Nashi - Pią Lis 11, 2011 00:34

Pyl, u nas też była zniżka 10%, nie wiem, przez jaki okres czasu. ale była. Normalnie dałabym sobie za to rękę uciąć. A z niemieckiego to ja się nie podejmę zamawiać - w razie jakiś reklamacji czy pytań to się z nikim nie dogadam. :P
pszczółka, ok, poczekam, aż wypowie si e reszta. Może mataforgana będzie chciała przejąć zamawianie, skoro to do niej ma być wysyłana paczka.

Ogólnie to mam straszny wnerw, czuję się, jakby mnie w trąbę zrobili, a przez to w trąbę zrobiłam ja Was. :evil:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group