To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot "E" Rat's Troop

nezu - Czw Lis 30, 2006 12:01

Tak, jest, ale w bajkowym po urodzeniu sie zywych mlodych wlasciwie wykluczylismy wade wrodzona.

Przy wadzie wrodzonej typu gen letalny plody obumieraja bardzo szybko i sa wchlaniane a nie ronione.
Pozostale umieraja PO urodzeniu. Na przyklad takie z wada serca.

Pozostaje uraz fizyczny, uderzenie w brzuch czy cos w ten desen. Teoria jest taka, ze Arnica poronila maluchy z jednej odnogi macicy. Te z drugiej sie uchowaly...

Katie - Czw Lis 30, 2006 15:35

Sachma, będzie dobrze, innej opcji nie ma!

Mocno, bardzo mocno trzymam kciuki za Elaine.

Nie martw się, wszystko się wyjaśni... :przytul:

sachma - Czw Lis 30, 2006 18:20

;( ;( ;( bylam na usg.... i wiecie co zobaczylam! normalnie siedze i rycze ze szczescia! widzialam bijace serduszko malca :jupi: on zyje .. nie wiem ile jest bo sprzed przystosowany do psow, ale on zyje! rozumiecie! zyje! jestem taka szczesliwa... :lol:
AngelsDream - Czw Lis 30, 2006 18:30

sachma, jestem szczęśliwa...
helen.ch - Czw Lis 30, 2006 18:47

:lol: no to czekamy dalej :)
Pacyfka - Czw Lis 30, 2006 18:49

sachma, tak bardzo sie ciesze.. :) Zobaczysz, teraz juz wszystko bedzie dobrze :przytul:
dalej trzymam kciuki i mantruje..

marhef - Czw Lis 30, 2006 18:59

sachma, boże, tak się cieszę :D
Teraz już MUSI być z górki!

Trzymam kciuki :D

Asaurus - Czw Lis 30, 2006 20:11

Proszę nie krzyczeć na mnie ale przyszedł mi pewien pomysł do glowy jak pomóc maluchom i przyszłej mamusi.

Naukowcy udowodnili, że istnieje pewien mechanizm u ludzi polegający na oddziaływaniu pewnych substancji zawartych w spermie, które powodują rozpoczęcie akcji porodowej u ciężarnej kobiety. Może gdyby dopuścić Ralpha do Elaine to by rozpoczął się poród. I tak wiem, że po porodzie szczurzyca ma rujkę, ale chyba nie mógłby jej zapłodnić przed porodem w czasie ciąży.

Azi - Czw Lis 30, 2006 20:22

Ja też o tym słyszałam, ale wydaje mi się to niezbyt zachęcające - tak patrząc z punktu widzenia cięzarnej szczurzycy jak i ciężarnej kobiety. Poza tym... El niekoniecznie musi chcieć.
sachma - Czw Lis 30, 2006 22:16

El bez rujki nie dopusci do siebie samca.. zreszta jak kazda szczurzyca.. to tylko my kochamy sie kiedy tylko mozemy ;) szczury wybieraja tylko czas ruji ;)
Asaurus - Czw Lis 30, 2006 22:30

No fakt faktem zważając na średni czas stosunku u szczurów trudno myśleć tutaj o jakiejkolwiek przyjemności.... no trudno pozostaje trzymac kciuki.
sachma - Nie Gru 03, 2006 14:08

miot E nie dojdzie do skutku... poniewaz nadal nie wiem co sie stalo z malcami, miot nie zmieni literki... kolejne krycie pod koniec grudnia.. tym razem Dreamem.
helen.ch - Nie Gru 03, 2006 16:39

Jejku, zagadkowa ta ciąża, szkoda, że tak wyszło, trzymam kciuki za niedoszłą mamusię, żeby szybko doszła do siebie.
Anonymous - Nie Gru 03, 2006 17:37

sachma, nie wiesz co z malcami? Ale jak to? Tzn. nie ma ich w brzuchu? Przecieź byly na usg. I nie mogly sie chyba tak... rozplynac. Nie rozumiem calkiem :|
Anonymous - Nie Gru 03, 2006 17:46

z tego co zrozumialam to Eli je urodzila i zjadla :cry:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group