To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot C Wo de Shu- rezerwacje str 6

Leksana - Śro Cze 30, 2010 10:40

..i ja i ja :) :mysza:
Bel - Śro Cze 30, 2010 10:44

Poprosimy fotki :P niespodzianka hmm.... ciekawe co to :roll: :DD
Leksana - Śro Cze 30, 2010 12:14

believe... ty coś wiesz?? i nie mówisz :evil: ;(
Bel - Śro Cze 30, 2010 12:59

Nie mam bladego pojęcia niestety :?
Roth - Śro Cze 30, 2010 21:32

Obiecane fotki:

Na pewno mogę potwierdzić że w miocie jest tylko jeden czarnuszek (to ta spottedka), reszta ciemnych klusków to czekoladki.
A co do tej niespodzianki.. Mam problem z jednym jasnym kluskiem. Jest on o ton jaśniejszy od pozostałych beżyków? i już zgłupiałam całkowicie :D

Nakota - Śro Cze 30, 2010 21:37

Łaciate piękności :serducho: :serducho: :serducho:
Zazdroszczę przyszłym domkom takich cudaków.

madzook - Śro Cze 30, 2010 21:39

Pięknych mamy siostrzeńców :serducho: :serducho:
Miziaki dla Ayame.

Bel - Śro Cze 30, 2010 23:06

ciapatyyyyyyy :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :mrgreen:
wuwuna - Czw Lip 01, 2010 00:08

Roth napisał/a:
Mam problem z jednym jasnym kluskiem. Jest on o ton jaśniejszy od pozostałych beżyków? i już zgłupiałam całkowicie
w obrębie każdego koloru mogą być odbiegające od reszty odcienie, zobaczysz po oczkach.
a kapturki rozkoszne :serducho: :serducho:

Leksana - Czw Lip 01, 2010 01:07

och jaaaaacie :serducho: :serducho: :serducho: !!! a cóż to za pieknosci?? moje ulubione to to z uuużą czekoladową plamą na pupie :) :serducho:
agacia - Czw Lip 01, 2010 09:10

Piękne maluszki. Po tych zdjęciach tym bardziej mi przykro, ze musiałam zrezygnować :( Gratuluję przyszłym domkom :)
kasia_w - Czw Lip 01, 2010 10:12

Boże jakie piękne maleństwa :zakochany: I to po takiej wspaniałej mamusi... Ehhh gdybym tylko mogła sobie pozwolić na jeszcze jednego szczura ale niestety nie mogę ;( :roll:
Leksana - Czw Lip 01, 2010 12:32

... a ja pozwolę sobie zapytać -czy dla pozostałych diewczynek domk zostały już wybrane?? gdyż z tego co mi się wydaje 2 lub 3 panienki w porównaniu z ost lstą chetnych zostały jeszcze niezarezerwowane ... a mi tak ślinka cieknie na takią śliczną kuleczke :serducho: ... i nie wiem czy nadal się łudzić czy mam szanse ... :wink:
Roth - Sob Lip 03, 2010 19:45

Jutro będzie sesja indywidualna i rozpoczynamy rezerwacje. Będzie sporo wolnych maluszków.
Nakota - Sob Lip 03, 2010 20:00

Roth napisał/a:
Będzie sporo wolnych maluszków.

Żarty sobie robicie?! Nikt nie chce takich pięknych i cudownych charakterologicznie malców?! :shock:

Oby nie została żadna lilaczka ciapek, bo mój limit szczurowy szlag trafi :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group