To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] 17 szczurków husky w nowych domach

stasimalgosia - Pon Kwi 19, 2010 18:39

Potwierdzam rezerwacje:) jeśli też jest możliwość wyboru panienek to poprosiłabym jedna czarną i jedna agutkową, może np ta?
Nakota - Pon Kwi 19, 2010 18:44

Mucha321 napisał/a:
Jedna rexowa samiczka może zamieszkać na stałe u klimejszyn. Jakaś została?

Panienek rexowych jest 5 - dwie zabiera cytryn, jedna idzie do kasi_w, więc zostają jeszcze dwie. Nie wiem tylko co z transportem do Krakowa.

stasimalgosia, zakodowałam. Sadzę jednak, że lepiej będzie wybrać maluszki jak już je odbierzemy i będziemy pewni co do płci. Mogę zaoferować DT dla wszystkich panienek, które miałyby jechać z yes do Warszawy.
yes, pasuje Ci taki układ?

Bel - Pon Kwi 19, 2010 18:48

o tych poproszę ;)
stasimalgosia - Pon Kwi 19, 2010 18:51

Super czekam w takim razie na rozwój sytuacji
Off-Topic:
wiem że może jeszcze za wcześnie ale jeśli jeszcze jedna potargana panienka jest wolna to ja też proszę

dudzia - Pon Kwi 19, 2010 19:22

ja bym wziela na DS samiczke aguti jeżeli jest jeszcze? bo juz sie pogubiłam czy jeszcze wolna jakaś:D
suvennira - Pon Kwi 19, 2010 19:44

jejuu.. szukam od jakiegos czasu w Białymstoku szczurka husky( z setntymentu do szczurki ktora kiedys mialam) i nie moge znalesc.. kolezanka (Abra) powiedziala ze tutaj są zajrzałam i sie zakochalam. Moja jedna ktora mi zostala jest samotna i szukam jej towarzystwa.. i mysle ze bym była chętna na jedną samiczkę czarne husky albo błękitne... tylko problem moze byc z transportem.. bo az do białegostoku. czy ktos by przypadkiem planowal wyjazd do bialegostoku;P? jakas studentka nie wraca do domu?
Smiesznym zbiegiem okolicnzosci obecnie moja siostra jest na szkoleniu we wroclawiu i wraca pociagiem do bbialegostoku w srode okolo 13... ale to chyba jest za wczesnie na zabieranie malucha? Ale gdyby sie jakos dalo go juz rozdzielic, choiciaz szkoda... to moglabym zalatwic taką podroz dla malucha w srode... dzwonilam do siostry to mowila ze jakby ktos podrzucil na dworzec maluszka to moglaby go przywiesc... pozdrawiam;)

Nakota - Pon Kwi 19, 2010 20:16

Z wyborami koloru/sierści prosiłabym poczekać do nst. niedzieli, kiedy będziemy już mieć maluchy i zrobimy im jakieś porządniejsze zdjęcia. Wiem, że ciężko się czeka, ale ja naprawdę nie wiem jakie maluchy będą wolne i nie mogę nic obiecać.

Zrobiłam listę...

*Samiczki:
- cytryn - 1 - blut, rex (ta z łapką)
- stasimalgosia - 2 - black/agouti, rex
- kasia_w - 1 - rex
- Arisa - 1 - blutka
- klimejszyn - 1 - rex (co z transportem?)
- możliwe DS - 2
- dudzia - 1 - agouti - [?]
- suvennira - 1 - black/blut - [?]

Teoretycznie lista pełna, możliwe, że jednak dwie panny będą wolne.

*Samczyki:
Nikt?!

Dwie ostatnie osoby z listy proszę ze mną o kontakt.
Od razu mówię, że to prowizoryczna rozpiska, zawsze może coś się zmienić. Kolory/sierść dopisałam dla ułatwienia, żeby nie szukać wszystkiego po postach. Dodam także, że wszystkie szczurki to husky, więc niezależnie od koloru będą z wiekiem haszczeć (jaśnieć).

suvennira, jeśli w tę środę to odpada, bo maluchy będą jeszcze za małe. Jednakże wiem, że do Białegostoku z Wrocławia można wysłać konduktorkę :)

Mucha321 - Pon Kwi 19, 2010 21:27

Nakota napisał/a:
*Samczyki:
Nikt?!


Ja. :mrgreen: Biorę na DT ale wiadomo, znacie mnie. :P :P :P

W ogóle nie ma zdjęć wszystkich szczurków tylko.. 13?

Oli - Pon Kwi 19, 2010 21:33

Nakota napisał/a:
*Samczyki:
Nikt?!
niektórzy czekają z decyzją ;)
Bel - Pon Kwi 19, 2010 21:38

Oli napisał/a:
niektórzy czekają z decyzją ;)

:DD chyba decyzja podjęta co ? :P

martussia - Pon Kwi 19, 2010 21:48

Witam, wyczytałam, że dwie panienki może będą wolne:) jesli tak chętnie przygarnę jedną gdyż moja szczurcia po stracie towarzyszki szuka nowej koleżanki:) mieszkam koło wrocławia
Oli - Pon Kwi 19, 2010 21:49

nie, bo nie wiem jakie futro do Ciebie trafi ;)
martussia - Pon Kwi 19, 2010 21:52

no cóż, nie to nie:) poszukam gdzie indziej :]
yes - Pon Kwi 19, 2010 21:54

nakoska, pasuje:) zgadamy się. w końcu spotkamy :D
Oli - Pon Kwi 19, 2010 21:54

martussia, moja wypowiedź byłą do believe :P ja nie decyduję o tych szczurach co można było łatwo wywnioskować czytając wątek... :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group