To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot "Z" SunRat's Luśka EM & Elmo EM

vedzion - Wto Sty 26, 2010 18:51

No, zobaczymy jak to będzie. Ja to jak najchętniej, synkowie mojego Elmika... mmm... Ale poczekajmy, aż Lusieńka urodzi maluszki i wtedy będę rozmawiać z heniokiem i emileczką. Na razie to trzymam kciuki za Luss i czekam na nowe wieści. I foty...
:mrgreen:

heniok - Śro Sty 27, 2010 06:12

vedzion napisał/a:
wtedy będę rozmawiać z heniokiem i emileczką


A ja już się cieszę na taki wspaniały domek dla maluchów :)

Minęła połowa ciąży, Luss uwielbia leżeć w hamaku i czekać na mizianie, grubasek przytył 70g, reaguje agresją na Leto więc chyba jej nie spaśliśmy tylko rosną małe kluski w brzuszku :mrgreen:

quagmire - Śro Sty 27, 2010 11:01

:mrgreen:
:kciuki: :kciuki: :kciuki: niech to będzie brzusio pełen klusek :)

vedzion - Śro Sty 27, 2010 12:50

heniok, dziękuję :mrgreen: Bardzo mi miło.
Brzusio pełen klusek niech rośnie zdrowo. Już nie mogę się doczekać tych maluchów. :kciuki:

mrófka - Czw Sty 28, 2010 16:50

będą śliczne małe kluskowe pijawki :) też się włączam w akcję kciukania :kciuki:
heniok - Czw Sty 28, 2010 16:54

Luss całe dnie przesypia i opycha się danio, jest wściekła jak go nie dostaje.
Waga od trzech dni bez zmian, mam nadzieję że nie oznacza to nic złego, a maluchy rosną korzystając z pokładów tłuszczyku Lusi, jak nie zacznie znowu tyć to pomyślimy nad usg :(

Kilka hamakowych zdjęć naszego grubaska


quagmire - Czw Sty 28, 2010 17:18

Ale rujki też nie ma, a macie w końcu w domu samca.
Myślę, że ona już osiągnęła maksimum swojej wagi i tyle ;P
Maluszki na pewno mają co "jeść" ;)

W każdym razie trzymam mocno kciuki za ciążę :kciuki:
I pamiętajcie, że kobiecie w ciąży się nie odmawia, bo zjedzą Was myszy, więc dużo Danio dla Lusi :mrgreen:

vedzion - Czw Sty 28, 2010 17:46

heniok, nie martw się. Lusieńka na pewno ma czym karmić brzuchowe kluseczki. :glaszcze: Poza tym tyle osób (oraz tatuś i wujkowie) o niej cieplutko myśli, że musi być dobrze. Po prostu jest teraz bardziej zmęczona i odpoczywa, żeby maluszki rosły zdrowo. :tummykiss: dla Lusi. i :serducho: od Elmika.
mrófka - Nie Sty 31, 2010 01:10

co za śliczna przyszła mama :serducho: ciąża to właśnie ma do siebie, że na każda kobitkę wpływa inaczej.. widać Lusia zbiera siły na późniejsze zmagania z małymi pijawkami ;)
L. - Nie Sty 31, 2010 01:13

jakbym była w jej sytuacji to też bym spała i nic nie robiła 8) :mrgreen:
Oli - Nie Sty 31, 2010 02:52

mrófka napisał/a:
ciąża to właśnie ma do siebie, że na każda kobitkę wpływa inaczej
no nie wiem, ja tam od wszystkich ciężarnych słyszę, że przez pierwszy trymestr nic tylko im się spać chciało. ;)
emileczka - Nie Sty 31, 2010 11:35

Kilka zdjęć przyszłej mamusi :serducho:


mrófka - Nie Sty 31, 2010 17:56

jaki ma brzusio okrąglusio :mrgreen: tak więc to naturalne, że Lusia jako przyszła mamusia ciągle by tylko podjadała i spała :)
emileczka - Nie Sty 31, 2010 19:28

Lista chętnych:

SAMICE
1. Alex1
2. mrófka
3. Aneta M.

SAMCE
1. Vedzion x 2
2. EpKee
3. Remy x 2

Nakasha - Nie Sty 31, 2010 21:09

Kciukam za brzusio :kciuki: :kciuki: a Luśka niech sobie śpi i wypoczywa ile tylko może :DD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group