To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot S of Anahata

baradwys - Wto Mar 16, 2010 19:56

:kciuki: :kciuki: :kciuki:
komosa - Wto Mar 16, 2010 20:00

łomatko! To już??!! A ja sie nie przygotowałam z balonikami i piszczałkami na poczęcie!! ;( ;( :evil:
Anouk - Wto Mar 16, 2010 20:03

On tej biednej łysinki nie zgniecie? :lol: Kciukam za randewu :kciuki:
Anonymous - Wto Mar 16, 2010 20:04

komosa, ze względu na miot N musiałam troszkę przyspieszyć sprawę :P . Jeszcze nie ma poczęcia, więc może zdążysz xD

Anouk, mam nadzieję, że nie :P . Na szczęście prawdziwy z niego dżentelmen :wink:

komosa - Wto Mar 16, 2010 20:07

To narazie na rozgrzewke :kciuki: :kciuki: Przed piszczałkami!! Przyj! JUż lece do Ciebie! :DD
Nakasha - Wto Mar 16, 2010 20:13

O rety. :D Kciukam! :kciuki: :kciuki:
zuuzuushii - Wto Mar 16, 2010 20:16

:kciuki: w końcu się doczekaliśmy :kciuki:
magnes - Wto Mar 16, 2010 20:38

Ren, miźnij naszą cudowną siostrzyczkę. Mocno kciukam i kibicuję temu miotowi, bo Gietki to naprawdę cudowne szczury i wszystkie łyse wyglądają tak samo, mają niemalże identyczną budowę, poza tym będą moje kochane beżyki.
A ile waży Groteska, a ile Inline? (wiem, że napisałaś, że waży ponad 800, ale ja chce tak dokładniej :P )

Sysa - Wto Mar 16, 2010 20:43

Kciukam, kciukam, kciukam! Udzieliło mi się podniecenie :mrgreen: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Szczurek03 - Wto Mar 16, 2010 20:52

Trzymam mocno kciukasy .! ^ ^ :D :) :kciuki: :kciuki: :kciuki:
L. - Wto Mar 16, 2010 20:55

:kciuki: :kciuki: :kciuki: za zaciążenie i pozytywny poród.
Bel - Wto Mar 16, 2010 20:56

:mrgreen: :mrgreen: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: w końcu :D
sr-ola - Wto Mar 16, 2010 23:06

O jaaa, nie było mnie kilka dni, wchodzę a tu taka niespodzianka, romantyczna aranżacja spotkania plemniczków Inline'a z jajeczkiem (-kami) Groteski rozpoczęta!

Ale nie róbmy presji, nic na siłę kochani przyszli rodzice (zwracam się tu do Inline'a i Groteski of kors) cudownych malców, naprawdę wcale aż tak nie czekamy czerwoni z podekscytowania na malutkie kluseczki :mrgreen:

:kciuki: :kciuki: :kciuki:
no może troooszkę.. :wink:

mrófka - Śro Mar 17, 2010 00:01

fiu fiu chce mi się gwizdać z radości, że to już ten czas nadszedł :mrgreen:

:kciuki: :kciuki: :kciuki: za rujkę :)

Anonymous - Śro Mar 17, 2010 09:00

Wydaje mi się, że rujka była wczoraj, ale nie wiem w końcu czy coś z tego było, bo Groteska jest ostra babka i ciągle dawała Inline'owi z kopniaka :roll: . I miał minę pt. "Eeee, ale jak ja mam na to wsiąść?" :P . Zostawiłam ich na noc, nie obudził mnie dziki seks, więc może będzie trzeba poczekać do następnej rujki :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group