To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - planowany miot Q Emerald Moon - 2wolne miejsca na samce!

wuwuna - Sob Sty 23, 2010 15:19

Off-Topic:
wushu napisał/a:
Wybaczcie mi, że tu piszę ale nie wiem gdzie zapytać. Jest gdzieś na forum temat dot. miotu "T" EM? :P
Zajrzyj na stronę Emeraldu. A na forum pojawi się zapewne w swoim czasie

cytryn007 - Sob Sty 23, 2010 19:43

L. no napisz coś jak się sprawy mają bo cisza taka....
Nakasha - Sob Sty 23, 2010 23:51

Kciukam za rujkę i krycie. :D :kciuki:

Off-Topic:
Orisia za to tak rujkuje na braci H, że aż szczęka mi opada. :] Dzisiaj po wybiegu zbierałam szczury i nie mogłam się jej doliczyć... znalazłam ją na ich klatce w innym pokoju jak fruwała uszami. :]

zuuzuushii - Nie Sty 24, 2010 15:59

ale ja bym chciała mieć takiego rudego szczura jak Peregrin, a nawet bardziej rudego! Nie ma takiego w planach przypadkiem?
Lavi - Nie Sty 24, 2010 16:07

zuuzuushii, w tym miocie takich szczurków nie bedzie, L. na pierwszej stronie podała kolorki, których się spodziewa :wink:
zuuzuushii - Nie Sty 24, 2010 17:19

wiem... dlatego pytałam się o przyszłe plany...(i nie zapisałam się od razu na ten miot^^) choć faktycznie mogło to zostać opacznie zrozumiane:)
Lavi - Nie Sty 24, 2010 17:55

Mi się wydaje, że u Ren szybciej znajdziesz rudzielca, ale kto wie, czy L. też jakiegoś rudaśnego miotu nie planuje;)
Rodzynka - Nie Sty 24, 2010 18:24

Bardzo proszę użytkowniczkę L. o przeczytanie mojej prywatnej wiadomości, wystarczy mi odpowiedź "doszło" lub "nie doszło" bo teraz żyję w stresie i niepewności i nie wiem czy moje CV dotarło do waszej hodowli.
gratis - Nie Sty 24, 2010 20:45

Userzy nasi drodzy i potencjalni chętni na miot Q

L. przygotowuje się do matury, więc musimy się uzbroic w cierpliwośc i wręcz nie dopuścic do tego, by siedziała godzinami na forum odpowiadając na maile, pw i posty :)

Zaręczam, że każdy dostanie na wszystko odpowiedź w odpowiednim czasie, na bieżąco będziemy informowani o ciąży i maluszkach, ale musimy się popisac cierpliwością i wyrozumiałością. Dzieciaki na pewno będą niesamowite, odchuchane i jedyne w swoim rodzaju. Ale eL.cia się musi też uczyc!

L. - Nie Sty 24, 2010 22:02

Gratisku, dziękuję :wink:

Opa z Perusiem sobie biegają. Może się zaprzyjaźnią w końcu :|
Rujki brak. Opa już nie panikuje, ale daje kuksańce z półobrotu.

Ogólnie wybieg wygląda tak: Opa na poduszkach, Peruś pod poduszkami.





Anonymous - Nie Sty 24, 2010 22:05

no to kciukamy za rujkę i owocne krycie ! :kciuki: :kciuki:
marlena85 - Nie Sty 24, 2010 23:53

o kurcze :zakochany: jaki on ma prześliczny pyszczek :] takie słodkie, miśowate oczka
:kciuki: oby się za "robotę" zabrali :kciuki:

Bel - Pon Sty 25, 2010 00:17

L., guzek na boku już całkiem zanikł? Mój mój mój miś śliczny... strasznie tęsknię!!! wycałować i wymiziać pluszaka! :serducho:
quagmire - Pon Sty 25, 2010 10:41

:mrgreen:
Czyli jesteśmy na dobrej drodze, skoro Opcia przestała już na niego krzyczeć :wink:
Trzymam kciuki za rujkę :kciuki:

L. - Pon Sty 25, 2010 19:00

believe_86, to był syfek, tzn. ropień. Mi go niechcący nacisnęła i wystrzelił :P nie ma po nim śladu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group