To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - VIII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w OLSZTYNIE

sachma - Sob Gru 12, 2009 21:22

Ren, jak możesz ;(
Mała Mi - Sob Gru 12, 2009 23:39

KOPIUJE Z WCZEŚNIEJSZEGO TEMATU:

ja tylko od siebie dodam, że ja razem z moim TŻ pojawimy sie na wystawie jako goście ale dana przez nas propozycja noclegów i sobotniej imprezy jest nadal aktualna. Do tej pory o nocleg napisały Badoszka (juz w sierpniu! :D Zaradne Dziewczę :) ) i Sachma. Jeśli ktoś jeszcze będzie chciał, to proszę pisac PW. w razie czego podłogi mamy nieco ponad 60 m2 - kocy mniej, wiec zaopatrzcie sie w śpiwory. ale damy rade :D

EDIT/

na tę chwilę są (kolejnośc wg PW :P ):
- Badoszka (piątek)
- Sachma
- Gratis
- Visienka
- Shy Lady i Arthas
- Babyduck
- Hera
- Wuwuna (piątek). :D

Czekamy dalej :D

P.S. Bardzo prosimy o napisanie jeszcze jakiego dnia przyjeżdżacie (piątek/sobota). Z góry dziękujemy :)

L. - Sob Gru 12, 2009 23:44

Mała Mi, padłam! xDDD po prostu padłam!

Laski, czy wy się tam wszystkie nie pozabijacie xD?
Wy się kłaść spać nie będziecie, bo o 20 wieczorem trzeba będzie się ustawić w kolejkę do łazienki coby do 9 się wyrobić :DD

Mała Mi - Sob Gru 12, 2009 23:49

Widać jak czytasz tematy, bo już 7 grudnia widniała owa treść :P oj, eLka, Czubie :P
sachma - Sob Gru 12, 2009 23:57

ale będzie impreza :DD zęby można myć grupowo :P
gratis - Sob Gru 12, 2009 23:58

łoooj, impreza wymiata :DD
Oli - Nie Gru 13, 2009 00:05

sachma napisał/a:
zęby można myć grupowo :P
sikać też :lol:
pixel - Nie Gru 13, 2009 00:06

Jest dużo przeciw temu, żebym się pojawił, ale jeżeli jednak by wyszło, to czy znajdzie się gdzieś skrawek podłogi dla takiego mnie? ;D
Azi - Nie Gru 13, 2009 00:10

ja się pojawię...

co prawda pokój już zarezerwowałam razem z Roth... ale jezeli Mała Mi by nas chciała przygarnąć... tylko, że ja już w piątek :oops:

L. - Nie Gru 13, 2009 00:40

Mała Mi, czytam pupo jedna. tylko nie spodziewałam się takiej ilości osób :P :mrgreen:

pixel, to pisz pw do Mi ;]




gratis, no szykuje się balanga :D :D
Jeże będzie żywym z jarkiem, heniok z emilką, madzial z tż, dimishka, wspomniano mi coś o Epkee :}
muszę napisać do vedzionki czy ma ochotę na powtórkę z sierpnia ;]

baradwys - Nie Gru 13, 2009 13:15

Mala Mi my w piatek chyba bedziemy ale musze w nowym rozkladzie sprawdzic polaczenia. Gratis moze spotkamy sie w cugu?
sachma - Nie Gru 13, 2009 13:51

dziewczyny i chłopaki to jakiś grafik łazienkowy będzie trzeba ustalić, albo część zwali się L. na głowę :P
gratis - Nie Gru 13, 2009 14:29

Shy_Lady, kto to cug? xD
a grafik trzeba ustalic wiecie
ja potrzebuję jakiś 15 minut + 3 minuty mycia zębów + 2 minuty mycia ryjka po myciu zębów [bo się pewnie ufajdam jakąś pastą] więc potrzebuję 20 minut
licząc że inni jednak potrzebują 25 [:DD]

x 11 = 1x 20min + 10x 25minut = 20 + 250 [minut] = 270 minut = 4 godziny i 30 minut - 20 minut = 4 godziny i 10 minut *:DD
bądź x12 osób = 4 godziny i 30 minut + 25 minut = 4 godziny i 55 minut - 20 minut = 4 godziny i 35 minut*

*odliczając, że 2 to facetów - dziabniemy im po 10 minut :lol:

edit: to ja chcę wchodzic po Wunie xD bo wiem, że będzie pachniało czymś fajnym :DD

Anonymous - Nie Gru 13, 2009 16:03

gratis, facet też czasem potrzebuje trochę więcej czasu. Dobrze że ja do nich nie należę :D
sachma - Nie Gru 13, 2009 16:11

ja bardzo przepraszam, ale muszę myć łeb codziennie - kąpać się nie muszę - dam rade w umywalce się obmyć, coby wodę oszczędzać :P ale jak będę łeb myć to ktoś może zęby myć :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group