To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot G of Anahata - Gina [*]

Anonymous - Wto Paź 20, 2009 13:17

Ponieważ zaistniało pytanie skąd wzięła się taka kolejność, już tłumaczę. W związku z tym, że mój miot F się nie udał, istniała możliwość przepisania się na inny miot w naszej hodowli. Osoby zapisane na miot F czekają dłużej - od kwietnia. Chcąc być wierna dacie zgłoszenia się do hodowli jako kryterium kolejności (poza innymi względami jak bycie hodowcą czy dobrze znanym domkiem z forum), ustaliłam, że te osoby mają pierwszeństwo.

Niestety nie jestem w stanie uszczęśliwić wszystkich, mimo szczerych chęci... :( . Wydaje mi się, że to fair, że szybciej wybiera ten kto dłużej czeka. Przepraszam wszystkich, którzy czują się urażeni, ale nie stworzę klusek jakie sobie każdy wymarzy i w takiej ilości żeby dla wszystkich starczyło. Poza miotem P będzie jeszcze jeden miot, będą w nim topazowe i beżowe dumbusie, będą mogły się na niego przepisać osoby, dla których nie starczyło maluszków, albo nie było takich jakie chciały.

Trochę smutno mi się zrobiło :( . Czy uważacie, że takie kryterium jest złe?

quagmire - Wto Paź 20, 2009 13:27

Ja co prawda nie czekałam na ten miot, ale uważam, że to jak najbardziej słuszne kryterium.
Nie martw się Ren :glaszcze: Myślę, że wiele osób to popiera.

Anonymous - Wto Paź 20, 2009 13:34

Ren, to jedyne słuszne kryterium. :glaszcze:

A na przyszłość może po prostu warto informować, wołami napisać że część ludzi przeszła z poprzedniego miotu i warto się dowiedzieć na jakim jest się miejscu w kolejce. Na pewno będzie mniej pretensji i rozczarowań. :glaszcze:

magnes - Wto Paź 20, 2009 17:46

Ren napisał/a:
Chłopcy:
Wuwuna
Mataforgana
Oli
Magnes

:D :D :D
Ren napisał/a:
pan standradzik to mnie w ogóle rozczula, jak go biorę na ręce to próbuje mi ciamkać palec
:serducho: słodziak
Edyta/
Mam już pomysł na imie :mrgreen:

Oli - Wto Paź 20, 2009 20:05

Ren napisał/a:
Oli
:jesterjump: :jesterjump: :jesterjump: jeny, jeny - czyli tam gdzieś jest mój Gonzo? Aaaa, super, dzięki Reniu! :* :* :*
klaraurs - Wto Paź 20, 2009 22:12

Ren napisał/a:
Trochę smutno mi się zrobiło :( . Czy uważacie, że takie kryterium jest złe?

Ja tam nie mam żalu, myślę, że uwzględnianie daty zgłoszenia jest jak najbardziej sprawiedliwe. Mam tylko nadzieję, że choć z marcową kluchą mi się uda :kciuki:
A robaczki, choć nie moje, niech rosną zdrowo i szczęśliwie!

Anonymous - Wto Paź 20, 2009 22:45

a jak będzie jednak beżowe, to Renia dostanie ode mnie ogromne kopy :P :P :P

i w związku z faktem, iż biorę jednego klucha, to muszę wybrać imię :P bo miał być Ginger i Gimli, a tak, to jedno z dwojga :P

Oli - Wto Paź 20, 2009 22:48

mataforgana napisał/a:
Gimli
:serducho: :serducho: :serducho:
Anonymous - Wto Paź 20, 2009 22:52

Oli, właśnie zostałaś matką chrzestną :P :P :P :D
nezu - Wto Paź 20, 2009 23:18

Ren, myślę że taka decyzja jest jak najbardziej na miejscu.
Nie mogłaś przewidzieć problemów z Cukinką, a ludzie którzy chcieli maluszka z miotu po niej na pewno na to zasługują.

Nos do góry.
Czasem podjęcie takich decyzji jest konieczne, choć niezwykle trudne.. :(

A maluszki słodkie, choć ja czekam na futerka i liczę że część miotu jednak będzie fuzz. :P
Mieć nie będę, ale nie ma nic piękniejszego niż rudy/beżowy fuzz.

scorpio80 - Śro Paź 21, 2009 00:13

będę miała drugą córeczkę :mrgreen: tak strasznie się cieszę :jupi: :jupi: może to będzie reinkarnacja Abunia :) dumbo rexika
Anonymous - Śro Paź 21, 2009 10:07

nezu napisał/a:
A maluszki słodkie, choć ja czekam na futerka i liczę że część miotu jednak będzie fuzz.

Ja też mam taką nadzieję :P . Najlepiej 2 panienki i jeden pan 8)

Nakasha - Śro Paź 21, 2009 10:25

Ren, to była logiczna i jak najbardziej słuszna decyzja :) . I to prawda, że lepiej od razu o tym uprzedzać, lub ustalać kolejność na liście dopiero jak zaczną się rezerwacje. ;) To może rozwiać pewne wątpliwości u chętnych. ;)

Tak w ogóle nie musisz się wcale tłumaczyć ze swoich decyzji w sprawie rezerwacji, bo to zawsze zależy tylko i wyłącznie od Ciebie :)

Poza tym kto się tak czepia, mam go nastukać? :evil:

Anonymous - Śro Paź 21, 2009 10:30

Nakasha, mój obrońco kochany :lol: . Już wszystko ok, sprawa wyjaśniona :)

Dziękuję wszystkim :*

wuwuna - Śro Paź 21, 2009 11:04

Ren napisał/a:
nezu napisał/a:
A maluszki słodkie, choć ja czekam na futerka i liczę że część miotu jednak będzie fuzz.

Ja też mam taką nadzieję :P . Najlepiej 2 panienki i jeden pan 8)
o tak jeden pan by się przydał :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group