To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

magnes - Pon Kwi 20, 2009 15:55

Dory napisał/a:
jak malce skończą 3 dni
katasza, więc jutro :)
Nakasha - Pon Kwi 20, 2009 16:10

Mam nadzieję, że nas Dory nie będzie długo trzymać w niepewności :D
Azi - Pon Kwi 20, 2009 20:47

Dory, dla chorej mnie - móff móff :P
sachma - Pon Kwi 20, 2009 21:36

Dory mi na gg powiedziała że nic nie powie dziś ;( ;( Azi zrób coś! ;( ;(

:lol:

nie mogę się już doczekać!! :)

Niamey - Pon Kwi 20, 2009 21:44

Tyle wytrzymałam nic nie mówiąc, żeby nie zapeszyć, ale już nie mogę wytrzymać, to jakieś tortury! A jeszcze moja Pino coś przeczuwając, dywersyjnie przegryzła mi kabel od internetu i chodziłam, jak na szpilkach, że już na pewno wszyscy wszystko wiedzą, tylko ja taka sierota z przegryzionym kablem. A tu nic. Cisza. Teraz już na pewno nie będzie dla mnie futrzastej panienki (bo nie wytrzymałam i napisałam). Przecież ja w nocy nie będę mogła spać ;( :mrgreen:
Anonymous - Pon Kwi 20, 2009 22:01

Wlasnie! Ja mam jutro sprawdzian z historii i nie moge sie uczyc przez was! Zwariuje tu zaraz i dostane jedynke ze sprawdzianu! ;( :-P
sachma - Pon Kwi 20, 2009 22:02

ja mam koło z angielskiego.. a po jutrze koło z procesów indywidualnych.. i nie potrafię się zabrać bo ciągle odświeżam forum, czy może Dory się złamała i coś napisała... ;( a tu nic ;(
Niamey - Wto Kwi 21, 2009 00:23

Ja chciałabym powiedzieć, że już jest to "pojutrze" na które mieliśmy czekać...A informacji żadnych nie ma :mrgreen:
Off-Topic:
Czy wam też się wydaje, że Dory ma taki a nie inny avatar, żeby nas odstraszyć od dopraszania się o wiadomości? :lol: Założę się, że będę miała w nocy jakiś koszmar o wampirzycy, która zabiera mi szczury.. :twisted:

sachma - Wto Kwi 21, 2009 08:15

Dory :P dziś już możesz powiedzieć :P widzę że jesteś na forum gadaj! :lol:
Dory - Wto Kwi 21, 2009 08:36

Powiem, jak wrócę do domciu :] Co więcej, będą dziś wieczorkiem foty, bo malce rosną jak na drożdżach i bardzo się codzień zmieniają :wink: Więc proszę o jeszcze odrobinkę cierpliwości, dobrze :wink: ?
Off-Topic:
Avatar być może ulegnie zmianie - rozmawiam z władzami :|

Nakasha - Wto Kwi 21, 2009 09:59

Dory, reety, cóż, trzeba będzie wytrzymać :P
Niamey - Wto Kwi 21, 2009 11:18

Off-Topic:
tak naprawdę to ten potwór z avataru jest bardziej przerażający niż jakiś tam byle wampir, ale że kłów nie szczerzy, to pewnie będzie mógł zostać :mrgreen:

sachma - Wto Kwi 21, 2009 15:19

Dory napisał/a:
Powiem, jak wrócę do domciu :]


już jesteś w domu? :roll:

zachowuje się teraz jak ci napastliwi wredni chętni na maluchy :lol: :lol: teraz już ich rozumiem :lol: :lol:

Nakasha - Wto Kwi 21, 2009 15:22

No właśnie, kiedy info i fotki?

sachma, :lol: :lol:

Layla - Wto Kwi 21, 2009 16:24

Nakasz, sachma, jak będziecie narzekać na namolne domki, to wam pokażę te posty :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group