To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot C Happy Feet - Malce w nowych domach

Anonymous - Śro Mar 04, 2009 20:59

nono, dumne ciotki od początku czymają kciuki :D

cudo bąble... :]

Anonymous - Śro Mar 04, 2009 21:37

Aaaaa, fuzziki, załamka ;( :damagewall:
Kylie - Śro Mar 04, 2009 22:17

Aaaaa.... oszaleje ,ale piękności :wo: :serducho:
Gratuluje pięknej Sasi i babci, choć zazdroszczę nowym domkom.
Trzymam kciuki ciągle za maluszki i mamunie :kciuki:

nezu - Śro Mar 04, 2009 22:22

O matko. Więc jednak są fuzzy! :mrgreen:
Pół dnia zacieszam z twojego smsa azi. Przepraszam, ale nie umiem się smucić gołodupcami. To najpiękniejsze brzydale na świecie! :mrgreen:

I w ogóle boski, zróżnicowany miocik.
I oczywiście standardowo kciukam za całą 9.
Babcia Oliwka też już wie i zaciesza, bo ona jest empatyczna i jak widzi że ja się cieszę, to też się cieszy. :wo:

nutaka - Śro Mar 04, 2009 22:54

kosmici atakują :rotfl:

musiałam.

Azi - Czw Mar 05, 2009 08:01

nezu napisał/a:
Przepraszam, ale nie umiem się smucić gołodupcami. To najpiękniejsze brzydale na świecie!
ależ nikt tu się nimi nie smuci. Nawet mój luby się już z tym pogodził, a to naprawdę wiele, jak nezu zapewne wiesz ;)

Poza tym (nie zapeszając) dumnam z Sasanki - dziś rano siedziała ładnie na kluseczkach. Oczywiście zaraz do mnie podbiegła, ale już poczekała, aż się pijawki odczepią. No i już widać, że matką karmiącą jest ;)

Badoha - Czw Mar 05, 2009 08:12

Azi napisał/a:
Poza tym (nie zapeszając) dumnam z Sasanki - dziś rano siedziała ładnie na kluseczkach.
Dużo miziaków dla Sasanki - dzielna mamusia.
Martuha - Czw Mar 05, 2009 15:53

Azi, wybacz mi :mrgreen: ja po prostu napisalam to z radosci ,ze pojawil sie cien szansy dla mnie i nie zapeszam wiecej TFU TFU! :lol: a maluszki niech rosna silne i zdrowe !
Azi - Czw Mar 05, 2009 18:33

No to ostatnie wieści na jakiś czas:

rośnie się maluchom, może nadal wyglądają jak pijawki, ale już mają szczurze nawyki - myją noski, próbują się czochrać i przepychają się noskami ;)

Wczorajsze dywagacje odmianowe potwierdziły się. Nadal nie wiem czy ta jedna panna jest agouti, czy black. A może to ten wróżony przez nezu mink? ;)

Anonymous - Pią Mar 06, 2009 10:37

Azi napisał/a:
rośnie się maluchom, może nadal wyglądają jak pijawki, ale już mają szczurze nawyki - myją noski, próbują się czochrać i przepychają się noskami ;)
to najlepsze wieści, maluchy rozwijają sie prawidłowo. :)
Badoha - Pią Mar 06, 2009 10:38

Cudowne wieści :serducho: Oby tak dalej :mrgreen:
Kylie - Sob Mar 07, 2009 12:45

Nio to bosko :mrgreen: Bije brawa dla mamuni, maluszków no i babci i dziadka :jupi: :D
Azi - Nie Mar 08, 2009 19:44

Ponieważ mioty są oficjalne, więc piszę oficjalnie:

Żaden z maluchów nie ma znaczeń napyszcznych, nie wiem jeszcze co z brzuchami, chociaż berków to ja tam żadnych nie widzę. Ciemne maluchy mają niby skarpetki, ale nie wiem, czy to nie przypadkiem dlatego, że jeszcze nie w pełni im się kończyny wybarwiły (wszystkie mają te skarpetki takie same, więc trudno uwierzyć).

Panowie:
- Cząber - dumbo, standard, black, self? irish? - rezerwacja (?) Viss
- Czosnek - dumbo, standard, beige, self? irish? - rezerwacja (?) Viss
- Cynamon - dumbo, fuzz, agouti, self? irish? - rezerwacja mataforgana

Panie:
- Cytryna - dumbo, standard, beige, self? irish? - rezerwacja (?) frag
- Chili, Chrupka - dumbo, standard, black, self? irish? - rezerwacja (?) frag, Badoha
- Curry, Cukinia - dumbo, fuzz, agouti, self? irish? - rezerwacja (?) Martek, wanna
- Cykoria - dumbo, standard, nie-mam-pojęcia-co, self? irish? - zostaje w hodowli

No więc tak, znaki zapytania trzeba potwierdzić, bądź też nie, ale jak do środy nie dostane znaku życia, to je anuluję, przy czym w dziewczynkach:

frag ma pierwszeństwo wyboru dziewczynki czarnej - nie musi już wybierać, niech mi tylko napisze, czy taką chce
Martek ma prawo wyboru dziewczynki fuzzkowej - nie musi wybierać, niech mi tylko napisze, czy taką chce

ogólnie to ja nieco wyjazdowa jeszcze jestem, szczęśliwam z życia, jak już dawno nie byłam, a kluchy przez te 3 dni urosły tak, że ich nie poznałam. Normalnie się z nich szczury robią. Jutro może jakieś foty zrobię, ale dzisiaj jestem jeszcze zbyt... wyjazdowa :]

Anonymous - Nie Mar 08, 2009 19:56

Azi napisał/a:
- Cząber - dumbo, standard, black, self? irish? - rezerwacja (?) Viss
- Czosnek - dumbo, standard, beige, self? irish? - rezerwacja (?) Viss
o jeeessssuuuu :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: Azi kocham cię z tego szczęścia. :D

Wyjazduj się jeszcze, ale od jutra nie dam ci żyć, foty musza być, prrroszę! :mrgreen:

Anonymous - Nie Mar 08, 2009 20:17

Azi napisał/a:
- Cynamon - dumbo, fuzz, agouti, self? irish? - rezerwacja mataforgana


mrrrrrrr :]

Viiiiiiiiis, ty pacz, znowu jesteśmy rodziną :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group