To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot B Happy Feet - już wszyscy za TM [']

Roth - Czw Sty 15, 2009 13:36

Dory napisał/a:
krewetki królewskie

:lol:

Nie mogę się doczekać jak się ofutrzą :mrgreen: Ciekawe czy rzeczywiście same rexiki są.

mc - Czw Sty 15, 2009 14:13

cudne kluski :serducho:
WinterWolf - Czw Sty 15, 2009 17:20

<wzdycha> są prześliczne maluchy... Rany... Szczurki zawsze mnie rozczulają... A jak już zacznie je grzać ich własne futerko to będą jeszcze śliczniejsze :)
Pacyfka - Czw Sty 15, 2009 17:27

łiiiiii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Cudowne bajtle :serducho: :serducho: i jak się zarexiło :shock: normalnie dumna jestem z Porta :mrgreen:

Azi napisał/a:
fot indywidualnych Bajaderce (mojej) i Bakłażankowi
wuwuna napisał/a:
Daj Bajaderke, please :>

a ja bardzo proszę o Bakłażanka :mrgreen:

Anouk - Czw Sty 15, 2009 17:51

panienka standard, rex, siamese, self ;( Azi, nie zabijaj! Piękne maluszki :serducho:
WinterWolf - Czw Sty 15, 2009 17:51

Hehehe, thaa... Porto się spisał na medal :D

Kurde, rozmarzyłam się... Choć jeszcze na to dużo czasu zostało to ciekawie się kto będzie miał szczęście przywitać u siebie w domu małe gryzonie...

Oli - Czw Sty 15, 2009 17:57

Rexy i jak ja mam tu być spokojna?! ;( Pociesza mnie fakt, że tylko dwóch panów. :roll: Boskie maluszki i już nie mogę się doczekać ofutrzonych zdjęć. :mrgreen:
Anouk - Czw Sty 15, 2009 18:01

Oli napisał/a:
tylko dwóch panów
A rexików 5 :(
Dory - Czw Sty 15, 2009 18:41

Rexików 7, dziewuch 5 :wink: Wszystkie panienki są burmese Dynialu.
WinterWolf - Czw Sty 15, 2009 18:44

E?

Cytat:
panienka standard, rex, siamese, self
panienka standard, rex, siamese, self
panienka standard, rex, burmese, husky/blazed


Ja tu widzę aż dwie panienki siamese i jedną małą barwną zagadkę (dla mnie XD nie potrafię sobie tego wyobrazić XD)

Anouk - Czw Sty 15, 2009 18:53

Dory napisał/a:
Wszystkie panienki są burmese Dynialu
To mnie i tak nie pocieszyłaś, Dory;) Cudowne kluchy, uwielbiam je, jak jeszcze są różowe i mają zamknięte oczka :serducho:
Dory - Czw Sty 15, 2009 18:57

Ojej, rzeczywiście 3 burmeski i 2 siamki :oops: :oops: :oops:

[ Komentarz dodany przez: Layla: Czw Sty 15, 2009 19:00 ]
poprawiłam byczka ;)

Wstyd, wstyd, wstyd :oops:

persefona4 - Czw Sty 15, 2009 19:45

Azi napisał/a:
panienka standard, rex, burmese, husky/blazed
o ja! o ja! o jaaaaaaaa! Jakie to musi być cudo :serducho: Persefona kocha blazedki :mrgreen:

Już się nie mogę doczekać sesji idndywidualnej szkrabów. Piękne stadko i rexikiiii...

Myszowa - Czw Sty 15, 2009 21:06

Uff, tylko dwóch panów ^^
Kamień mi spadł z serca.
Gorzej jest tym, którzy mają stadka wyłącznie dziewuchowe, albo z wykastrowanymi panami :]

Azi - Czw Sty 15, 2009 22:14

a oto dzisiejsze zdjęcia:

Bajaderka:


Bakłażanek:


Bagietka:


Gniazdo:


imionka całkowicie tymczasowe :)

Przeanalizowałam listę chętnych. Bardzo prosiłabym o potwierdzenie chęci dania domków maluchom następujące osoby:
Pacyfka - samczyk,
Lara - samiczka,
WinterWolf - samczyk,
Roth - samiczka,

Te osoby nie musze jeszcze wybierać, po prostu chcę wiedzieć, czy są nadal chętny.

muszę poważnie przeanalizować kwestę dwóch dziewczyn. Wiem, że nie powinno się tak robić, ale możliwe, że dla nich domek zostanie wybrany nie na podstawie listy chętnych. Bardzo mi przykro, ale w tym momencie ważniejsza jest dla mnie lokalizacja przyszłego domku, a także moja... intuicja, niż miejsce na liście. Nie chciałabym, aby w tym momencie ktokolwiek poczuł się urażony. Wszystkie osoby, które były zapisane na miot uważam za godne zaufania i dobre domki, ale dla moich pierwszych, żywych wnuków muszę wybrać te najlepsze w mojej, subiektywnej ocenie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group