To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - wykastrować czy oddać do adopcji?

majlena - Pią Kwi 19, 2013 19:00

jaka kruszyneczka w pojemniku po odżywkach... dzieciątko. nie żałuj jej sinlaku.

a to szukanie cyca jak wygląda? wchodzi pod brzuszek dużej, tak?

mirussieek - Pią Kwi 19, 2013 19:02

aptekarka już mi mówiła o tym żeby je w lodówce trzymać:P mała najedzona i ciekawska:)
mirussieek - Pią Kwi 19, 2013 19:15

dokładnie:) wchodzi pod brzuszek i szuka przez chwilkę:)
mirussieek - Pią Kwi 19, 2013 19:19

jemy groszek :)
majlena - Pią Kwi 19, 2013 19:19

może się tylko umizguje?
mirussieek - Pią Kwi 19, 2013 19:34

bardzo możliwe:) w każdymbądź razie wcina wszystko co jej się pod nosek podstawi:) a i mam pytanie? Wcześniej dodalem zdj jej podwozia:) mógłby mi ktoś potwierdzić czy to na pewno samiczka:)?
Cegriiz - Pią Kwi 19, 2013 19:41

mirussieek, na pewno :)
mirussieek - Pią Kwi 19, 2013 19:44

dzięki:) mój szczuras Koksik to normalnie że tak powiem pierdolca dostaje jak czuje jej zapach na moich dłoniach:D niestety musi poczekać jeszcze troszkę żeby się z nią zapoznać :lol:
L. - Pią Kwi 19, 2013 19:56

cipka jak nic ;D
ale jakie włochate cudo :d wygląda na to, że to standard rex mink banded :serducho:
teraz ta starsza samiczka wygląda przy niej jak olbrzym :mrgreen:
ja myślę, że mimo tego, że jest mocno nie dożywiona to nie ma więcej niż 3 tygodnie.
bardzo dobrze, że ma koleżankę - taka koleżanka to dla niej prawie jak mama - pokaże wszystko co i jak.

oby się dobrze chowały :)
będziesz miał super stadko.

mirussieek - Pią Kwi 19, 2013 20:09

hahaha:) dzięki z określenie również jaka to odmiana bo ja to ni cholery bym nie określił:) fajne loczki ma ślicznotka:) myślę że szybko przybierze na wadze bo dużo im czasu poświęcam to będę ją karmił aż pęknie :) naprawdę jestem zaskoczony że ona się w ogóle nie boi :shock: bo Ciapka i Koksik to tacy panikarze ze ojoj:) naprawdę musiałem sie nakombinować żeby ich zachęcić do wejścia na rękę a ta to moment chyc i mnie rozkochała w sobie:) ale podejrzewam że to pewnie przez to że bardzo młoda i ciekawska::)
mmarcioszka - Pią Kwi 19, 2013 21:35

Śliczna jest, oby się dobrze chowała :)
limomanka - Sob Kwi 20, 2013 10:41

mirussieek, masz już imię dla panny :>
mirussieek - Sob Kwi 20, 2013 20:19

nie ale tak się zastanawiam nad Kudłata:D
mirussieek - Sob Kwi 20, 2013 22:47

Powiem wam ze ta mala kruszynka zamiast sinlaca woli sobie chrupac ziarenka :) starsze szczurasy to juz wogole maja wyrafinowane gusta kulinarne bo ani sinlac im nie smakuje ani sucha karma :lol:
nimka - Nie Kwi 21, 2013 00:22

Gratuluję nowego nabytku :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group