To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

monika123 - Śro Kwi 17, 2013 18:42

ja mogę podrzucić gdzieś w Sosnowcu, tylko tak szczerze mówiąc są tylko dwie gdzie leczą szczury reszta to nie wiem.
Pyl - Śro Kwi 17, 2013 18:44

monika123, super. To podaj proszę konkrety - nazwy lub adres lecznic, żeby je jednoznacznie zidentyfikować.
monika123 - Śro Kwi 17, 2013 18:48

Jedna to Almavet ul.Bracka a druga to Terrier ul.Gospodarcza.
W tej pierwszej leczyłam swoje dziewczyny, natomiast w tej drugiej jeszcze nie byłam ale wczoraj dzwoniłam bo chciałam zapytać o koszty wizyt itp stąd wiem że przyjmują szczurki.

Pyl - Śro Kwi 17, 2013 18:56

monika123, zrobione :)
limomanka - Pon Kwi 22, 2013 11:30

Czy potrzebny jest jeszcze ktoś z Krakowa? W razie czego mam chętną - czekam na nazwy lecznic.
Pyl - Pon Kwi 22, 2013 11:44

limomanka, super, nie ma dotychczas nikogo w Krakowie, więc wszystkie lecznice są do wzięcia.
Badoha - Pon Kwi 22, 2013 12:08

Pyl, ja u siebie w Żyrardowie tez mogę poroznosić po lecznicach :mrgreen: a nazwy Ci podam jak zezwolą mi je zostawić
Pyl - Pon Kwi 22, 2013 12:17

Badoha, jesteś wpisana :)
Cytat:
Badoha, Żyrardów: WetMedyka
Jeśli masz jeszcze jakieś inne lecznice to podaj nazwy a przynajmniej ich liczbę.
Badoha - Pon Kwi 22, 2013 13:00

na pewno 4 :mrgreen:
Pyl - Pon Kwi 22, 2013 13:02

Badoha, dopisane :serducho:
whitelemurro - Pon Kwi 22, 2013 18:01
Temat postu: Ulotki Kraków
whitelemurro, Kraków, Arka Wet, Oaza, Nasze zwierzaki (Prądnik Czerwony), Lecznica przy ul. Majora 99 (Prądnik Czerwony).

Do usług.

Ulotki mogę odebrać przy okazji od Limomanki.

Pyl - Wto Kwi 23, 2013 10:54

whitelemurro, dzięki, wreszcie ktoś z Krakowa :serducho: Dopisałam :)
Bel - Pią Kwi 26, 2013 13:11

hopsaaaaaaaaa :P
Pyl - Pią Kwi 26, 2013 13:20

Bel, dzięki :)

Hop, hop!

Do pomocy przy rozdawaniu ulotek w trakcie wystawy zadeklarowały się tylko mmarcioszka i Ebia. Mało - toć to praca full time na dwa dni. Przydało by się z 8 osób, żeby każdy miał czas i na wystawę i na pomaganie.
Kto chce wspomóc własnym czasem i dołączy?

Magdonald - Pią Kwi 26, 2013 13:23

Wiem jeszcze, że w Poznaniu niektóre osoby z for (ja sama na początku też) oraz z poza forum, szczury leczą w niewielkiej lecznicy na ul. Sołtysiej. Jeśli jest taka potrzeba, będę mogła tam podskoczyć.

A co ze sklepami zoologicznymi? Oczywiście tymi normalnymi? Znam jeden w Poznaniu, który nie popiera sprzedaży zwierząt, nie ma ich w swojej "ofercie". Myślę, że jeśli wystarczy ulotek, w takie miejsca też można by kilka podrzucić (mając szczurki, w akcesoria i karmę też trzeba się zaopatrzyć i w takie miejsca zajrzeć ;) ). Ale to tylko propozycja :)
Edit: zwłaszcza, że niektórzy nawet nie pomyślą, że z małymi zwierzętami/gryzoniami również powinno się chodzić do weterynarza :/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group