To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2013 - Miot C2 of Anahata - 08.02.2013 - rez. str. 5

Vaco - Nie Lut 24, 2013 13:14

AngelsDream napisał/a:
Ja tam nie wierzę, że one nadal są takie śliczne, muszę zobaczyć.
:lol:
no ja myślę że one na pewno strasznie zbrzydły i dlatego ich nie pokazują, bo wstyd :P Nakasha boi się że nikt ich nie weźmie i cieszy się, że jeszcze jak były małe to jako-tako wyglądały :P

majlena - Nie Lut 24, 2013 16:37

jesień idzie! takie listeczki cudnie kolorowe. a na poprzednich zdjęciach moje niewprawione oko widziało większość szaro-niebieskich... niesamowite.

przepiękne maluchy. gratuluję miotu i maluchów przyszłym domkom
i zdróweczka życzę

Vaco - Wto Lut 26, 2013 12:45

może tak długo nie ma zdjęć, bo będą sesje indywidualne? :P
Izabela - Wto Lut 26, 2013 20:44

No już normalnie zaczynam się niepokoić, czy coś się nie stało :oops:
Nakasha - Śro Lut 27, 2013 16:24

Wszystkie maluszki w nocy z soboty na niedzielę otworzyły oczka. :) Miałam nadzieję, że zdążę z rezerwacjami wcześniej, niestety udało mi się dopiero dzisiaj. Więc lecimy. :)

Od razu uprzedzam - wszystkie mają białe paliczki, więc są słabymi selfami.


M1 - Car - standard, russian dove burmese, self - rezerwacja Żaneta S.




M2 - Crotek - dumbo, standard, burmese, self - rezerwacja Żaneta S.




M3 - Castiel Baltazar - dumbo, standard, sable burmese, self - jaśniejszy niż siostra - rezerwacja AngelsDream i Asaurus




F1 - Cerridwen - standard, sable burmese, self - zostaje w hodowli - najspokojniejsza i najśliczniejsza :serducho: jej ciemny kolor jest obłędny :DD




F2 - Ceres Ciel - standard, fuzz, russian dove burmese, self - zostaje w hodowli




[color=blue][size=18]F3 - Cute - standard, russian blue sable burmese, self - rezerwacja hektakomba




F4 - Chanel - dumbo, standard, mink burmese, self - najbardziej nerwowa podczas focenia - rez. Izabela




F5 - Caelestis - dumbo, standard, burmese, niest. irish - najodważniejsza i najbardziej samodzielna - rez. Naciol




F6 - Celia - dumbo, standard, burmese, self - rez. Izabela




Kolejność:
Samiczki:
ja - 2
Izabela - 2
Naciol
kovana


Samce:
AngelsDream & Asaurus
Vaco
Kasia F. - 2

quagmire - Śro Lut 27, 2013 18:53

M1 jest cudowny:) a jakie on ma oczy?
AngelsDream - Śro Lut 27, 2013 18:58

quagmire, nad nim dumaliśmy, ale stanęło na planie. Castiel Baltazar kolejnym z Wyjątków. :serducho:
wuwuna - Śro Lut 27, 2013 19:10

Nakasha, pamiętaj, że syjamy też mogą mieć oczka dark ruby i nie jest to wcale dziwne.

Na platyny to to nie wygląda.

pszczoła - Śro Lut 27, 2013 19:17

AngelsDream, :serducho:
wuwuna - Śro Lut 27, 2013 19:21

F3 ma oczka dark ruby? Jeśli tak jest mink burmese. :)


edit. chociaż jeśli mamy minka to te nieokreślone faktycznie też mogą mieć bazę mink. Ciekawa jestem bardzo.

Naciol - Śro Lut 27, 2013 19:23

AngelsDream napisał/a:
Castiel


Czyżby z Supernatural? ;>

U mnie Caelestis. Jak już chcę wiedzieć! :DD

Zakochałam się w F6... :(

AngelsDream - Śro Lut 27, 2013 19:25

Naciol napisał/a:
Czyżby z Supernatural? ;>


Oczywiście, oba imiona. :serducho:

Naciol - Śro Lut 27, 2013 19:33

AngelsDream, :serducho: dobry wybór!
quagmire - Śro Lut 27, 2013 19:46

wuwuna, warto pamiętać, że w poprzednim miocie Yetty jest platyna, tylko z jasnymi oczami. Platyna może mieć ciemne?
wuwuna - Śro Lut 27, 2013 19:50

quagmire napisał/a:
wuwuna, warto pamiętać, że w poprzednim miocie Yetty jest platyna, tylko z jasnymi oczami. Platyna może mieć ciemne?
quagmire, ja wiem, ale w poprzednim miocie była to czysta niebieska platyna.
A to tutaj standardowe jest brązowe.
I gdy nie patrzyłam na burmy to od razu platyna możliwościowo wg mnie spadła nisko (procentowo).
Ale skoro widzę minka (do potwierdzenia) to już brązowa platyna ewentualnie prędzej jest możliwa.

Platyna może mieć też dark ruby, ale to się liniowo niesie. Jeśli się ujawniają jasne bardzo to takie prędzej się rodzą w rodzinie.
Skoro w poprzednim miocie malec miał oczka red, to tutaj te dark ruby nie pasują po prostu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group