To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - temat do zamknięcia. Wszystkie mają domy

emyla.o - Wto Lut 12, 2013 20:24

AngelsDream napisał/a:
Pozwolę sobie zacytować:

anyk1 napisał/a:
Potrzebujemy Waszej pomocy: brakuje karmy i ściółki. Przez tydzień schodzi około 2-3kg karmy i 1-2 paczek wiórów. (...)

Poproszę mamę żeby kupiła ziarna na targu w sobotę za kg karmy wychodzi ok 4pln wiec jakieś 3-4kg będzie( moje jedzą więc te też nie powinny pogardzić).
Zamienię się w weekend na szczura :)

anyk1 - Śro Lut 13, 2013 14:08

Dziękujemy. Nadal 6 ogonów chłopców szuka choćby DT. Pomożecie?
anyk1 - Pią Lut 15, 2013 08:42

Czekamy na odbiór ogonków. Wszystkie wstępnie mają domy: tymczasowe bądź stałe.
violcia - Sob Lut 16, 2013 10:40

Witam,czy zostały jeszcze jakieś szczurki do oddania? i czy była by możliwość załatwienia ew. klatki?
anyk1 - Sob Lut 16, 2013 13:42

Wczoraj 4 dorosłe samice wyruszyły po lepsze życie na DT do Wampiwor. Dostałam mms od niej po kilku godzinach od przybycia. Napisała tak : Klatka jest przerażająca ale szczurcie ok.
Akurat z tym mms w 10000% się zgadzam. Myślę, że Wampiwor się odezwie i nam coś więcej o dziewczynkach napisze jak znajdzie możliwość dojścia do komputera gdyż ma bardzo ograniczoną z przyczyn losowych

pszczoła - Sob Lut 16, 2013 14:21

anyk1 napisał/a:
Wampirow


Wampiwor.

anyk1 - Sob Lut 16, 2013 14:56

juz poprawiam
:)

ceadis - Sob Lut 16, 2013 20:01

Nr 4 Tila jest wolna? wzięłabym ją od razu <3
anyk1 - Sob Lut 16, 2013 20:39

Wszystkie dorosłe samiczki są u Wampiwor.
MarKotek - Sob Lut 16, 2013 20:56

a czy jakiś chłopczyk by się znalazł dla mnie ?
:)

anyk1 - Sob Lut 16, 2013 21:47

W sumie jest 2 ostatnich jest wstępnie zarezerwowanych ale nie wiemy czy dana osoba się zdecyduje. Prosiłabym wszystkich zainteresowanych o wysłanie Pw do użytkownika sacia wpisując w nich szczura którym jest się zainteresowanym i maila. Jeśli zostaną samce będziemy rozsyłać ankiety. Na dT są samice. w rożnym wieku. Jeśli nam się uda będziemy mieć jeszcze 4 samców dorosłych.
Wampiwor - Nie Lut 17, 2013 14:13

Tila, Bambi i jedna z dwóch pozostałych są zarezerwowane! :mrgreen: Jutro dowiemy się, która jeszcze będzie szukała domu :)
Pszczółka - dzięki za poprawkę
Klatkę oddam chętnie z ostatnią szczurzycą, bo jest wielka, tylko słabo osiatkowana (mam podrapany brzuch i ręce od montowania tego ustrojstwa :roll: ). Wystarczyłoby pewnie to rozłożyć na części, oczyścić i ładnie poskładać, ja nie miałam tego komfortu, by to jednak zrobić, bo dziewczyny siedziały w zupełnie nieprzystosowanym do nich transporterze - torbie podróżnej. Teraz siedzą na najwyższym hamaku (mój chłopak jest pełen dezaprobaty od kiedy wsadziłam im do klatki bluzkę, koszulkę i dwie pary szortów jako półeczki i hamaczki) i mają się bardzo dobrze :)

Tila to mała rozrabiara, nigdy nie udało mi się powiesić hamaka zanim zdążyłaby wyjść. Łyżka jeszcze niczego mi nie ukradła, bo bardzo jej pilnuję, jest prześliczna! Latte to trochę ciapka, ciekawska, ale grzeczna. Bambi to kapitan z bocianiego gniazda - siedzi na górze i pilnuje. Wszystkie dziewczyny są oswojone, żadna nie przejawia ani grama agresji, są zadbane, czyste i proludzkie. Dużo radości :)

ziew - Pon Lut 18, 2013 20:45

Wampiwor, trzymam kciuki za rozdanie całego towarzystwa do dobrych domów (stałych). :kciuki:
anyk1 - Pon Lut 18, 2013 21:05

Wszystkie samiczki od Wampiwor maja DS
Wampiwor - Pon Lut 18, 2013 21:38

Oj tak, mają i to bardzo dobre :serducho: Wspaniale się ułożyło, ja teraz trzymam kciuki za domki dla reszty towarzystwa :kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group