To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XVI Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych we Wrocławiu

AngelsDream - Wto Lip 24, 2012 19:28

Off-Topic:
quagmire napisał/a:
Jakby coś, to możemy poszukać dla trzech - jeśli nie będziecie u kogoś


Brzmi świetnie. :)

L. - Śro Lip 25, 2012 23:12

Off-Topic:
jesli mnie nikt nie przenocuje to ja tez bede poszukiwac czegoś blisko i tanio ;p

aneczka1-13 - Czw Lip 26, 2012 11:46

a mnie tez przyjmiecie do siebie?
quagmire - Śro Sie 01, 2012 14:19

Jeszcze tylko 19 dni na przysyłanie zgłoszeń na wyprawę.
Zapraszamy :mrgreen:

quagmire - Śro Sie 08, 2012 10:57

Przypominam, że zostało już tylko 12 dni na przysyłanie zgłoszeń.
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: wystawashsrp@gmail.com
Serdecznie zapraszamy :)

Przypomnę także, że numery rodowodów można znaleźć tu: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AjU-h_VVsiHSdHJTZklQS29yZ3NrbnN2R3dfU0ZSVVE&hl=en#gid=0

aneczka1-13 - Śro Sie 08, 2012 16:02

A wiadomo juz ile szczurow na ta chwile jest zgloszonych?
quagmire - Śro Sie 08, 2012 16:20

Tak, wiadomo. Na razie nie ma ich jeszcze zbyt wiele, ale oczywiście im bliżej wystawy tym więcej zgłoszeń się pojawia.
Oluś - Czw Sie 09, 2012 00:19

Hmmm ja bym baardzo chciała wziąc udział ale po pierwsze trochę daleko (woj. Pomorskie), ale to i tak nie jest najgorsze. Po drugie (z tym już gorzej) to byłaby moja pierwsza wystawa i znając moje "ataki paniki" w takich sytuacjach poskutkują tym, że nie będę wiedziała co sie wokół mnie dzieje :lol:
Zobaczę, może coś wymyślę :)

quagmire - Czw Sie 09, 2012 07:42

Wymyśl, zapraszamy :)
Oluś - Czw Sie 09, 2012 14:20

No dobra, przeczytałam regulamin chyba z 10 razy, ale nadal nie wiem jak wygląda taka wystawa w praktyce :lol: Nie chcę zaśmiecać tego wątku, więc czy mogę się zgłosić do kogoś doświadczonego na pw z kilkoma pytaniami? Kto byłby chętny pomóc zestresowanej przyszłej wystawczyni? :wink:
Wiem, że jestem nieznośna, ale jeśli pojadę to chcę być jak najlepiej przygotowana, żeby nie było żadnej wpadki na pierwszej w życiu wystawie. Zrozumcie proszę, że mam wyłącznie dobre intencje, a nie chęć zdenerwowania Was :)

quagmire - Czw Sie 09, 2012 14:34

olus_165, pytaj tutaj.
Ewentualnie możesz na forum SHSRP: http://shsr.szczury.biz/v...p?t=549&start=0

Jednak myślę, że nie tylko Ty będziesz miała wątpliwości i pytania - temat jest po to, żeby je wyjaśnić.

Azi - Czw Sie 09, 2012 14:59

olus_165, poczytaj tematy z wystaw, które sie juz odbyły, to moze pomóc ;)
Oluś - Czw Sie 09, 2012 21:47

Na 99% jadę :mrgreen:
Dzięki wszystkim składam za wyrozumiałość i anielską cierpliwość :twisted: Wątki przeczytane, największe wątpliwości rozwiane :)
Pozostałe pytanka (na razie trzy, mam nadzieję, że ostatnie):
1. Czy takie duże faunaboksy które widziałam na zdjęciach z poprzednich wystaw mają być we własnym zakresie czy można wypożyczyć (a jeśli tak, to w jakiej cenie ;) ) czy może będą udostępniane wszystkim wystawcom?
2. Jak wygląda sama procedura oceniania? Będzie jakiś plan według którego wystawcy podchodzą z danymi szczurami? Ogłoszony zostaje mój numer startowy i ja podchodzę do stołu sędziowskiego ze wszystkimi moimi szczurami? Czy to się odbywa według kategorii?
3. Czy mogę wystawić Dzikusa w kategorii szczurów nierasowych?

L. - Czw Sie 09, 2012 22:02

olus_165,
1.wysyłając zgłoszenie zaznaczasz, że SHSRP ma Ci zapewnić faunabox :] jest to w cenie opłaty za wystawę
2. Każdy szczur dostaje swój numer, który przykleja sie do fauna - w odpowiednim momencie podejdzie asystent sędziego i albo sam wyciągnie, albo poprosi Cie o wyciągnięcie szczura/ów (niektórzy np. ja wolę sama podać szczura asystentowi do oceny)
3. Jeśli pod względem behawioralnym nie ma zastrzeżeń oczywiście, że tak :) do kategorii szczurów nierasowych zaliczają się wszystkie inne szczury nie ważne czy ma przodków dzikich czy np. interwencyjnych.


Skoro jedziesz z chęcią zgadam się z Tobą na pociąg :) zawsze w większą ilość osób raźniej.

Oluś - Czw Sie 09, 2012 22:37

L. napisał/a:
Skoro jedziesz z chęcią zgadam się z Tobą na pociąg :) zawsze w większą ilość osób raźniej.


O ile ten jeden procent się potwierdzi to bardzo chętnie :D co do konkretnego połączenia się jeszcze pewnie zgadamy ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group