To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] Mamusia i 8 maluszków szukają domu

denewa - Nie Cze 10, 2012 20:26

Znalazłam!! 8) :>
Szczurki miziaki przesłodkie i do tego śliczne :)

DorZaw - Nie Cze 10, 2012 21:21

Zdzisiek to istny wariat! Gania, podskakuje, niucha, wspina się jakby id urodzenia u mnie był (na razie tylko na łóżku mają wybieg). Bodzio natomiast zadomowił się pod moją bluzką i chyba na chwilę komarka sobie uciął, bo w ogóle się nie ruszał ;P

Zakochałam się na zabój! :serducho: :serducho: :serducho:

denewa - Nie Cze 10, 2012 21:29

A który to Zdzisiek? Ten ciut większy co mówiłyśmy ze dominant?
DorZaw - Nie Cze 10, 2012 21:35

Zdzichu to ten z szerokim szarym paskiem, a Bodzio z wąskim. Dałam im już spokój na dzisiaj i tak miały dzień pełen wrażeń i stresów ;)
denewa - Nie Cze 10, 2012 21:39

:) :>
Dobra, uciekam, jesteśmy w kontakcie ;)

LalaAla - Nie Cze 10, 2012 22:01

Jak ja zazdroszczę!! Ja swoje kruszynki będę miała dopiero w sobotę :(
DorZaw - Pon Cze 11, 2012 11:13

Uwierz mi - maluszki są warte czekania :mrgreen:

Swoją drogą zapytam tutaj:
czy powinnam zachować jakąś specjalną ostrożność przy łączeniu tak młodych szczurków?
Jutro będę miała 3-ego i ostatniego póki co maluszka, ale nie jestem pewna czy powinnam go ot tak wsadzić do klatki do innych maluchów... wracam z pracy o 19 i czy nie lepiej zostawić go w innej klatce?
Nigdy nie łączyłam i wolę znać zdanie bardziej doświadczonych :)

denewa - Pon Cze 11, 2012 11:51

Ja nie widzę żadnego zagrożenia
Takie maluchy nie powinny sobie nic zrobić szczególnie, że dwa pozostałe są u Ciebie króciutko
Chociaż to chłopy... :]
Możesz im dać się obwąchać najpierw na neutralnym terenie i zobaczyć czy Zdzisiek jest agresywnie nastawiony
Na wszelki wypadek możesz do jutra nie puszczać ich po pokoju
Jeśli ze Zdziśkiem będzie problem to umyj klatkę, wsyp świeży żwirek (stary odłóż, nie wyrzucaj, potem wykorzystasz jak się już zżyją) usuń pachnące, obsiusiane hamaczki i wrzuć wszystkich do takiej świeżutkiej klatki :)
Ale myślę, że nie powinno być problemu...

ichtios - Pon Cze 11, 2012 17:36

czy zostały jakieś jeszcze 2 samiczki?
Ejs - Wto Cze 12, 2012 10:03

A czy 2 pozostałych panów dalej czeka na domek?
DorZaw - Wto Cze 12, 2012 11:23

założycielka tematu nie odpisuje, więc pozwolę sobie napisać to co ja wiem - na wszystkie maluszki była rezerwacja, ale może jakaś się anulowała
ichtios - Wto Cze 12, 2012 13:53

ok, dzięki :) na szczęście chyba już znalazłam...
stasimalgosia - Wto Cze 12, 2012 22:27

Dokładnie, nie ma już wolnych maluchów. Część dzieciaków mieszka już w nowych domach. W sobotę do LaliAli jedzie mamusia i ostatnia dziewczynka a dwaj chłopcy szukają transportu do Katowic (lub ewentualnie do Bydgoszczy)

DorZaw miło się czyta że chłopcy tak dobrze się sprawują :)

LalaAla - Wto Cze 12, 2012 22:32

Po raz kolejny pospamuję i napiszę, że nie mogę się doczekać :) Mogę prosić chociaż jedno zdjęcie moich dziewczynek? :)
stasimalgosia - Wto Cze 12, 2012 22:40

LalaAla spróbuje ale nic nie moge obiecać, jutro wracam bardzo późno a w czwartek zawożę już szczurki do Susu. Nie wiem czy będę miała kiedy zrobić zdjęcia.
Ale juz niedługo dziewczynki będa u Ciebie :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group