To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Jadziątka

Pyl - Wto Kwi 24, 2012 21:54

Martini, zgadzam się z Tobą, Jadziątka to Jadziątka. Co najwyżej dziewczynki okażą się kiedyś księżniczkami, ale to już robota dla jakiegoś księcia, nie dla nas ;)

miss kludiik, dzięki za wieści. Niech tyja i zdrowo się chowają.

Martini - Wto Kwi 24, 2012 22:04

Pyl napisał/a:
Co najwyżej dziewczynki okażą się kiedyś księżniczkami, ale to już robota dla jakiegoś księcia,


ale ludzkiego, błagam, nie szczurzego! szczurzynki pochodzenia ratzingerowskiego mają szczególny zakaz adoracji przez samców (chyba że bezjajecznych), bo to się kończy w wiadomy sposób.

Pyl - Wto Kwi 24, 2012 22:45

Martini, jakie Ty bajki czytałaś??? Przecież książę to co najwyżej caluje i to albo śpiącą królewnę albo żabę. A potem żyją długo i szczęśliwie. Nikt tam o rozmnażaniu nie pisze ;)
Martini - Wto Kwi 24, 2012 22:48

Off-Topic:
No i wyszło, jakimi lekturami się zabawiam, kiedy nie czytam forum :roll:

Niamey - Wto Kwi 24, 2012 23:16

Off-Topic:
Pyl, ja czytałam bajki, w których wyłupiało się oczy i robiło mosty z owczych wnętrzności, więc wiesz, różnie bywa :drap:

mmarcioszka - Wto Kwi 24, 2012 23:34

Super że waga jeszcze działa :P Tyjcie maluchy!!!
Cegriiz - Śro Kwi 25, 2012 00:16

Tyjcie zdrowo i rośnijcie :>

Martini, jeszcze mogłaś to odkręcić, ale teraz już wpadłaś po uszy :D

Martini - Śro Kwi 25, 2012 00:21

Hehe, to ich mama wpadła;)
miss kludiik - Czw Kwi 26, 2012 12:24

Dzisiaj Jadziątka ważą ok 24-27gram :) więc cały czas ślicznie rosną :)
Poza tym są bardzo mądre, wczoraj uczyłam je pić wodę z poidełka i dzisiaj już bardzo ładnie starają się pić :) poza tym wczoraj także zaczęły podgryzać granulat i ziarenka, oraz oczywiście piją dalej kocie mleczko i sinlac.
Są także super wysportowane jak na takie chuchra, bo bez problemu wspinają się po pionowym oparciu na kanapie :P skaczą, podgryzają i ganiają się cały czas :serducho:

freyasouris - Czw Kwi 26, 2012 12:36

super^^ oby tak dalej :D
Pyl - Czw Kwi 26, 2012 14:17

miss kludiik napisał/a:
Dzisiaj Jadziątka ważą ok 24-27gram
Super, niech zdrowo rosną :serducho: Wycałuj je ode mnie :serducho:
mmarcioszka - Czw Kwi 26, 2012 17:52

miss kludiik, bardzo się cieszę, że rosną i naierają ciałka :serducho: Wymiziaj je ode mnie koniecznie 8:)
Hanami - Czw Kwi 26, 2012 19:25

miss kludiik napisał/a:
Są także super wysportowane [...] wspinają się po pionowym oparciu na kanapie skaczą, podgryzają i ganiają się cały czas


A możnaby to jakoś zobaczyć? :roll:

Onia - Czw Kwi 26, 2012 21:52

Super! dzielne maluchy....
miss kludiik - Czw Kwi 26, 2012 22:42

Hanami, Próbowałam im dzisiaj zrobić fotkę jak się wspinają, ale mają takiego speed-a że niestety mój telefon nie jest w stanie tego ogarnąć :P Jeszcze jutro spróbuje i jakby co wrzucę fotki :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group