To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - WARSZAWA- malutkie i duże DUMBO do adopcji

nubijka - Wto Gru 13, 2011 22:02

długości ogona? ;) ja myśle, że jakieś 6 miesięcy, może 7....Biedronko- jak myślisz?
Noxa - Wto Gru 13, 2011 22:02

Kasik
nubijka napisał/a:
- tatuś dumbo agouti- ma ok 6 miesięcy (może się mylę)


A ja smutam że nie mogę przygarnąć agutka, ale kciukam za wszystkie ogonki żeby jak najszybciej znalazły dobre, kochające domki (;

Biedronka - Wto Gru 13, 2011 22:03

6 miesięcy dałabym czarnemu rexikowi...a agutkowi...z 4..ale to tylko po wielkości i odwadze ;) nie znam się na określaniu wieku no i przy moich grubasach jest mały :D
natkapatka - Wto Gru 13, 2011 22:03

Biedronka, no bede jechac przez Warszawe, ale dopiero 27 grudnia jak dobrze pojdzie. Szukam transportu, wiec zobaczymy. Moje dziecko zobaczyło te maluchy i mi życ nie daje, ze takie piękne i tak na nas patrza......
Biedronka - Wto Gru 13, 2011 22:05

może zatrudnię się w robieniu zdjęć adopcyjnym ogonkom ;)
wszystkie przecież są piękne!!
ja jak tylko wyjdę na prostą i odetchnę z ulgą ''uf to teraz żadnych tymczasów'' dzwoni nubijka z takimi pięknościami...i co ja mam zrobić ;P

brać chłopaków - niech mają wesołe święta!!

natkapatka - Wto Gru 13, 2011 22:19

Biedronka, no zatrudnij sie zatrudnij.
Maluszki chcesz oddac razem? Tzn. dwa czy jest opcja adopcji jednego?

Biedronka - Wto Gru 13, 2011 22:33

natkapatka, najlepiej dwa razem..najlepiej to trzy - ale nie wiem czy jeden nie zostanie u mnie ;) ale jak domek będzie dobry to jednego też chodź z bólem serca ;)
natkapatka - Śro Gru 14, 2011 13:07

Biedronka, ja wstępnie zapisuje się na małe rodzenstwo :) Możemy mysleć nad transportem. Widzialam, że ktoś z Gdańska też chciał i pytał o ogonki, może dałoby rade cos wykombinowac i znalazłyby się kochajace domki w Trójmiescie?
Kasik - Śro Gru 14, 2011 13:49

Mnie kusi ten duży... :P ale 4 mce, czy nawet 6, to młodziak... nie wiem czy by mu było dobrze z moimi ponad rocznymi panami :(
natkapatka - Śro Gru 14, 2011 14:07

Kasik, bedzie mu dobrze :) Też jest piekny. Masz podobne ogonki do moich :) U mnie trudna decyzja była, bo to dwa wymarzone kolorki, no jeszcze jeden jest, ale może też już niedługo się spelni. A tu Biedronka, akurat ma je i co robić.....
aneczka1-13 - Śro Gru 14, 2011 15:18

http://imageshack.us/phot.../dscn0943x.jpg/
http://imageshack.us/phot.../p1010030x.jpg/

Nie wiem czy to tak wygląda na zdjęciu i czy to możliwe ale mamusia i blutek wygladaja jakby miały sierść long hair.

Biedronka - Śro Gru 14, 2011 21:31

piszcie proszę jeśli jesteście zdecydowane/zdecydowani na pw do mnie albo do nibijki info, o które i ile ogonków chodzi i opis warunków :)
Biedronka - Śro Gru 14, 2011 21:32

Kasik, agut 'duży' jest super! odważny i śmiały :) na pewno się zaprzyjaźni z innymi ogonkami
nubijka - Śro Gru 14, 2011 21:40

W ogóle po wszystkich tych szczurach widać, że były kochane i socjalizowane- zero agresji, potrzeba kontaktu z człowiekiem :)
Oli - Śro Gru 14, 2011 21:55

nubijka napisał/a:
zero agresji, potrzeba kontaktu z człowiekiem
potwierdzam - mój jeszcze bezimienny blutek jest cudownie kontaktowy, nie wykazuje agresji jeśli pachnę innym szczurem i w ogóle jest cudowny :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group