To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11

Nakota - Nie Lut 14, 2010 18:29

Z wczorajszego ważenia wynika, że Alpha waży 262g, a Anais 237g :mrgreen:
Anonymous - Wto Lut 16, 2010 16:49

co tu tak cicho ? :P jak tam rodzestwo mojego Fafosia ? :mrgreen:
Bel - Wto Lut 16, 2010 16:55

Assam to taki leń,że nawet oczu nie otwiera gdy stadko sobie robi autostradę po jego grzbiecie... spokojny,pan mający wszystko w poważaniu.. najlepszy szczur do łączenia z innymi:"ile by was nie było,miska jest moja".Ostatnio zaznaczający teren regularnie co kilka sekund,gruby naleśnik,"możesz mnie gnieść,tarmosić,miętolić tylko mnie nakarm" waga na dziś 435 gram :DD
Nakota - Wto Lut 16, 2010 17:28

Roth, miałaś świętą rację z tym, że maluchy jeszcze wyrosną na wspaniałe rexy! Alpha kiedy do mnie przyjechała była jedynie lekko pofalowana, ale teraz? Pięknie zaczyna się kołtunić :serducho: Choć z drugiej strony to mi się wcale nie podoba, bo białe włoski latają mi po całym pokoju i przyczepiają się do wszystkiego :P Anais wcale nie gorsza, też się reksi, ale jej futro nie lata :P

I nie muszę chyba mówić, że to moje cudowne, ukochane szczury? :serducho: Anais znalazła sobie nową zabawę w wspinaniu się po spodniach, a Alpha zawzięcie pakuje mi się pod bluzę i przychodzi na mizianie :sirwwt: Przy okazji rozkochała mnie w beżykach, a mówiłam, że nigdy w życiu nie będę mieć takiego :P
Najpiękniejszym widokiem jest kiedy takie dwa puchate szczury podlatują do ciebie i zaczepiają do zabawy: "podrap mnie po tyłku, a ja poskaczę jak kangur!" albo kiedy same się między sobą kotłują :lol:

Roth, dziękuję Ci z całego serca za te dwie wspaniałe wariatki :serducho: Nie dość, że piękne to jeszcze mają charakter idealny :falover:
Nie mogę się już doczekać miotu po Ayame :slinisie:

futrzasta - Śro Lut 17, 2010 22:51

no to ja napiszę, że Azumi, jako że okazała się silvered chocolate, pociemniała ciut i zrobiła się ładniejsza niż na początku. Do tego jest strasznie wielka :D chyba jest już wielkości starszej chyba z 2m-ce (tak na oko,nie zaglądając w notatki) Sayumi. do tego jest bardziej masywna i tak skury dużo ma... chyba bydlak będzie z niej. do tego bardzo chętna do zabawy, radosna, zamęcza moją spokojną Sayumi ;) istny diabeł tasmański :wo:
Telimenka - Czw Lut 18, 2010 07:53

Aman to też jest idealny szczur, do wszystkiego. Do łączenia, do miziania... do robienia chlewu na biurku!
Mały tłuścioszek... :serducho: . Rozkochał w sobie całą rodzinę i moich znajomych.
Je na potęgę, ale staramy się trochę ograniczać ryżyki, dropsiki,tuńczyka, boję się żeby nie miał później problemów zdrowotnych mały klopsik.

Nakota - Czw Lut 18, 2010 08:27

Nie żebym była zła albo miała coś przeciw, ale albo Roth opchnęła mi nie tego szczura co trzeba albo Alpha jest dziwna :hahaha:
Dokładniej rzecz biorąc chodzi mi o to, że wczoraj przyglądałam się Alphie i zastanowiło mnie czemu ona ma taki jasny brzuch. Podniosłam tego pulpeta, patrzę na jej brzuchol, a ona ma tam duże, białe znaczenie z beżową kropką pośrodku :serducho: :rotfl:
Miała być selfem, ale co tam, strasznie mnie to cieszy, że ma biały brzuszek :mrgreen: Mój tłuścioch, którego notorycznie widuję w misce :serducho:

Oli - Czw Lut 18, 2010 12:25

może dostałaś Anabel zamiast Alphę. :wink:
Nakota - Czw Lut 18, 2010 13:28

Oli, no właśnie chyba nie. Anabel ma taki zygzak na prawej stronie i na fotkach jej właścicielki ja go widzę. Alphie wychodzi na boczek, ale delikatnie i w ogóle z lewej strony :) Możliwe jest, żeby na niej znaczenia nie było widać? (Roth pisała, że tylko ona z beżyków nie ściemniała i ciemnieć zaczyna dopiero teraz)
Oli - Czw Lut 18, 2010 13:34

Nakota napisał/a:
Możliwe jest, żeby na niej znaczenia nie było widać?
Możliwe, mój Filip "objawił" swoje znaczenie w wieku ok. 8 miesięcy bodajże, a był niemal biały.
Nakota - Czw Lut 18, 2010 16:28

Z Alphą było chyba tak samo. Jak przyjechała to była taka strasznie jaśniutka, dopiero teraz ma taki beżowy kolorek. Dzięki Oli!
Roth - Czw Lut 18, 2010 17:58

Alpha była najjaśniejszą beżyczką i przyznam się że ciężko było określić znaczenie. Jeśli ma biały brzuszek to również jest varieberkiem :) Anabel była jedną z najciemniejszych beżyczek, nie sposób jej było z żadną pomylić ;) Ai też była jasna, ale po jakimś czasie zauważalna była lekko biała plama na brzuchu.
Nakota - Czw Lut 18, 2010 18:54

Całe szczęście, że to nie Anabel. Alpha pasuje do niej idealnie :mrgreen:
Jak na moje niewprawne oko to ona jest tym varieberkiem. Znaczenie łączy jej się z pysiem i znajduje się prawie na całym brzuchu. Prawie, bo przy tyłeczku skręca w lewo i wychodzi trochę na bok. Pośrodku znaczenia ma też beżową kropkę, co jest absolutnie świetne :serducho:

Mój największy, najukochańszy pulpet jest jeszcze varie, którego zawsze chciałam mieć. Życie jest piękne :DD

Roth - Śro Lut 24, 2010 14:00

Niestety mam smutną wiadomość... Abigail nie żyje :cry: Przyczyną śmierci był tragiczny wypadek i nie można tu nikogo obwiniać. Jest mi bardzo przykro że żyła tak krótko, mam nadzieję że jej rodzeństwo będzie mieć więcej szczęścia. [*]
:(

Nakota - Śro Lut 24, 2010 14:11

Bardzo mi przykro z powodu Abi... Miała tyle życia przed sobą z siostrami przy boku :cry:
Leć Aniołku na drugą stronę tęczy, ale nie wołaj rodzeństwa do siebie, dobrze? [*]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group