To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Jakiej odmiany jest mój szczur?

L. - Pią Lut 13, 2009 20:40

Niamey, jeżeli była jasna, nie ruda
to prawdopodobnie: chamapgne
a druga to niestandardowy berkshire?

strasznie nie wyraźnie te fotki.

IgIg - Pią Lut 13, 2009 21:46

http://picasaweb.google.pl/igig94/MojeSzczury A te huncwoty? Niby wiem że Harry to husky a Ron to kapturek, ale czy standard?
Niamey - Sob Lut 14, 2009 13:34

To tutaj wyraźniejsze zdjęcia małej księżniczki:)

Na avatarze widać, że wcześniej płaszczyk był wyraźniejszy, ale to nigdy nie był bardzo mocny rudy, raczej taka bardzo jasna kawa z mlekiem

pin3ska - Nie Lut 15, 2009 14:21

Jakiego koloru jest moj szczur? no wlasnie... jakiego? :P Chodzi mi o kapturka dumbo z plamkami na grzbiecie:


Ninek - Nie Lut 15, 2009 15:38

Warto dodać, że pineskowy maluch to brat mojej Choco (tej, której zdjęcia są na poprzedniej stronie), więc może da sie jakoś te kolory "połączyć".
nezu - Pon Lut 16, 2009 00:28

Silver mink broken hooded dumbo, ewentualnie havana broken hooded dumbo.
Nie ma raczej agutowego tickingu, a za to posiada chłodniejszy od siostry odcień.

pin3ska - Pon Lut 16, 2009 00:41

Przekaze mu :D Zabiore gnojka na jakaś wystawe, to sie na 100% okaze co on jest :)

A to rude kapturzatko co przy minkowo-havanowym dumbolcu na focie wystaje to co to bedzie? Czy za mało fotek, zeby okreslic?

nezu - Pon Lut 16, 2009 01:25

Musiałabyś mi jego oczy pokazać. ;)
Jeśli są porzeczkowoczerwone, a we fleszu wychodzą pomarańczowo i niemal się świecą, to masz do czynienia z tak zwanym silver fawnem - amberem (pink eyed diluted). Jeśli są ciemniejsze to jest to fawn - topaz (red eyed diluted).

Jak chcesz, to mogę na pw ci przesłać link do tematu na forum stowarzyszenia gdzie jest to dokładnie opisane. :)

pin3ska - Pon Lut 16, 2009 01:36



Dokładniejsze foty rudych:)

A o linka jak najbardziej poprosze, to sie dokształce troche :) Bo na razie roznica miedzy oczami porzeczkowoczerwonymi, a czerwonymi ciemniejszymi jest dla mnie dosyc mglista :P

nezu - Pon Lut 16, 2009 01:56

Jak dla mnie amberki. :)
Zaraz będzie pw. ;)

Anonymous - Pon Lut 16, 2009 14:30

Moje chlopaki maja kolor identyczny, ale ich wlos jest dwu-kolorowy. Gorna czesc wlosa jest amberkowata, a dolna szara. Tej szarej nie widac, dopiero jak sie siersc rozchyli.
Wiecie moze co to za mutanty moga byc? :D

pin3ska - Pon Lut 16, 2009 15:35

Moje tez mają szare "podbicie" włosa :)
Anonymous - Pon Lut 16, 2009 17:07

moj tez ma tak i miedzy rude wloski ma powtykane biale
ziutkowska - Wto Lut 17, 2009 12:07





A jakiego koloru jest nasz Fiflak? :mysza:

pin3ska - Wto Lut 17, 2009 12:19

agouti rex dumbo - tak mi sie wydaje :)

Śliczny jest :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group