To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

Laura001 - Śro Sie 26, 2009 00:57

Danio jest bardzo duży już jak koń :wink: jest piękny, tylko mi zdjęcia nie wychodzą bo chłopaki tak się kręcą :| , Duszek wygląda jeszcze jak dziecko chociaż też podrósł ale jest mniejszy od Dania. Danio jest samodzielny, odważny , chociaż nie zawsze -boi się szelestu reklamówek ostatnio też miał szok jak mu obcinałam pazurki. Duszek jak go wypuszczam pobiegać to od razu biegnie do krzesła na którym siedzę i wspina się po nodze od krzesła, jak go znowu położe na podłogę to od razu znowu wspina się. Jak nie siedzę to krzesło go nie obchodzi :lol1: on tak jakby potrzebuje mamusi :mrgreen: . Na szczęście nie chorują tfu tfu :)
Azi - Wto Wrz 08, 2009 15:28

Uwaga - dziś rozmawiałam z panią Danutą - właścicielką Mantykory.

Mantykora miała guzka, przy węźle chłonnym, za uchem. Operacja była jakiś tydzień temu. Weterynarz stwierdził, ze nie spotkał się z czymś takim, poszło na histopatologię. Wyniki mają być za tydzień.

Proszę uważnie obserwować maluchy i póki co wstrzymać się z kryciem Dolly i Delici.

administrację proszę o dopisanie "UWAGA" w temacie

Niamey - Wto Wrz 08, 2009 16:09

U Diunki jak na razie wszyktko w porządku, jest wiecznym dzieckiem o aksamitnym futerku i zwariowanych pomysłach :D
Laura001 - Wto Wrz 08, 2009 22:25

Azi napisał/a:
Uwaga - dziś rozmawiałam z panią Danutą - właścicielką Mantykory.

Mantykora miała guzka, przy węźle chłonnym, za uchem. Operacja była jakiś tydzień temu. Weterynarz stwierdził, ze nie spotkał się z czymś takim, poszło na histopatologię. Wyniki mają być za tydzień.

Proszę uważnie obserwować maluchy i póki co wstrzymać się z kryciem Dolly i Delici.

administrację proszę o dopisanie "UWAGA" w temacie


maluchy muszą mieć kontrolna wizyte u weta?

Azi - Wto Wrz 08, 2009 22:31

Laura001, niekoniecznie, na razie nie. Po prostu sama je dokładnie obadaj, czy nie mają powiększonych węzłów chłonnych.
Laura001 - Wto Wrz 08, 2009 22:48

Azi napisał/a:
Laura001, niekoniecznie, na razie nie. Po prostu sama je dokładnie obadaj, czy nie mają powiększonych węzłów chłonnych.


ok, a gdzie znajdują się węzły chłonne u szczurków? Na szyi i pod łapkami?

Anonymous - Wto Wrz 08, 2009 23:45

Moje byly zbiorowo u weta w sobote i wszystkie cale i zdrowe.
heniok - Śro Wrz 09, 2009 06:01

Azi napisał/a:
Proszę uważnie obserwować maluchy i póki co wstrzymać się z kryciem Dolly i Delici.


Oczywiście wstrzymamy się do czasu wyników histopatologii
Dolly była u weta 03.09 i wszystko aktualnie jest OK

Azi - Śro Wrz 09, 2009 15:42

Laura001, chyba tak... tak mi się wydaje, aczkolwiek wetem nie jestem.
sachma - Śro Wrz 09, 2009 15:59

melduję że u nas też wszystko ok - Deli czuje się dobrze :)
L. - Śro Wrz 09, 2009 16:00

Laura001, szyja, pachy. :wink:
Laura001 - Śro Wrz 09, 2009 16:22

L. napisał/a:
Laura001, szyja, pachy. :wink:


sprawdziłam, wszystko jest ok z moimi chłopakami :wink:

Azi - Śro Wrz 09, 2009 19:43

Nowe fotki Demolki - z nią także wszystko w porządku :)



[ Dodano: Sob Wrz 12, 2009 15:27 ]
Z dniem 12.09.2009 przestała istnieć współwłasność hodowli Happy Feet.

Jedyną właścicielką przydomka staję się w tej chwili ja. I proszę o zmianę opisów hodowli wszędzie, gdzie to się znajduje - na wszystkich stronach, gdzie nie mogę zmienić tego sama.

Umowy miotu Baśniowego były wydawane przeze mnie i tu jest sprawa czyta - to do mnie bezpośrednio proszę kierować wszystkie informacje na temat maluchów, o których powinien wiedzieć hodowca, a także do mnie proszę kierować się z pytaniami. Co do maluchów z miotu D - tu mogę jedynie prosić właścicieli malców, o podobny kontakt ze mną, nie wiem, czy Dorota będzie odpowiadać na Wasze maile tudzież telefony i nie biorę za to odpowiedzialności.

Kiba - Nie Paź 18, 2009 00:27

No, moi drodzy, kończymy dzisiaj pół roku :) Najlepszego wszystkim ^^

Co u nas... jak na razie, dzięki Bogu, zero jakichkolwiek chorób (węzły chłonne też w porządku) ani kłopotów, dziewczyny podrosły (Delux powoli zaczyna dorównywać Dalii...) i są ze sobą jeszcze bardziej zżyte, niż były na początku :) W sumie, gdyby nie kalendarz, nie uwierzyłabym, że to już pół roku...

Zdjęcie jedno, bo jedyne robione na dworze (czyt. z jakimś przyzwoitym światłem), a mocno rozmazanych nie cierpię, takie skrzywienie. Delux pozdrawia XD

sachma - Nie Paź 18, 2009 00:31

Delicia za kilka dnie zostanie mamą :) jest zdrowa, ale trochę marudna - jak to w tym stanie ;) zdjęcia dam za jakiś czas (muszę obfocić całe stado bo co chwile komuś obiecuje jakieś foty :P i jak sobie pomyśle ze znów 200-300fot do obrobienia to aż mi się nie chce :P )


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group