To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Ebia - Pią Paź 25, 2013 18:41

Megi_82, nie ma problemu i tak muszę niedługo jechać po leki dla mojej szczury

Off-Topic:
Czy to Ty zostawiałaś w poniedziałek szarego pana szczura pod tlenem?

Megi_82 - Pią Paź 25, 2013 21:39

Ebia napisał/a:


Off-Topic:
Czy to Ty zostawiałaś w poniedziałek szarego pana szczura pod tlenem?


Nie, ja mam babeczki :)

Selldine - Wto Paź 29, 2013 19:57

W ogonku już nie ma ani jednej ulotki, leżą tylko królicze :p
Pyl - Wto Paź 29, 2013 23:45

Selldine, wożę dla Ciebie gotową paczkę w aucie, ale wracam do domu po północy :|
Selldine - Śro Paź 30, 2013 18:44

Jutro wracam do Mińska i będę tam do niedzieli, więc może uda się jakoś w przyszłym tygodniu ;)
Pyl - Śro Paź 30, 2013 23:46

Selldine, postaram się. A jak nie wyjdzie to wyślę pocztą.
Selldine - Czw Paź 31, 2013 07:57

Może uda nam się jakoś zgrać, bo wysyłać sobie pocztą z Warszawy do Warszawy... ;)
jancia - Czw Paź 31, 2013 20:11

Melduję, że dostarczyłam ulotki do dr. Eźlakowskiej na Cieszyńskiego (Gdańsk). Bardzo sie ucieszyła, poparła inicjatywę. Powiedziała, że ma dużo pacjentów szczurzych i chętnie będzie proponować właścicielom zaglądanie do zawartych w ulotkach informacji.
Selldine - Czw Lis 07, 2013 16:25

Przepraszam za zwłokę, ale moi wykładowcy lubią robić kolokwia praktycznie w tym samym czasie...
Jutro będę w Ogonku i Na Górce, mam zamiar podjechać również do Maxi Zoo (jak się nie uda jutro to w sobotę)

Ulotki w ogonku już leżą :)

cornflakegirl - Sob Lis 09, 2013 11:59

Wybaczcie, że dopiero teraz. Zostwiłam ulotki w poliklinice w Olsztynie, w przyszłym tygodniu mam zamiar popytać na wydziale zootechniki i weterynarii :)
Jeśli chodzi o miejsca, w których wcześniej zostawiałam ulotki - nie mają wzięcia, więc chyba nie ma sensu tam dokładać.

Pyl - Czw Lis 21, 2013 18:22

jancia, dzięki, uzupełniłam pierwszy post :)

Selldine, super :) Czy udało się z Na Górką i Maxi zoo?

cornflakegirl, dzięki :) Jak z uczelnią?

cornflakegirl - Czw Lis 21, 2013 18:45

Pyl, wiesz tak średniawo, mogłabym je tam zostawić - nie ma problemu, ale nie ma takiego bezpiecznego miejsca, gdzie wiem, że by się nie rozniosły/nie zostały przypadkiem wyrzucone. Dlatego ich tam jeszcze nie dałam.

Poliklinika jest zaraz obok wety i tam mają też zajęcia studenci, więc chyba to jest najlepsze miejsce.

Chcę też wziąć część ulotek na mikołajki w schronisku (mamy taką akcję zbiórkowo-propagandową), a nóż może ktoś się zainteresuje. Jak nie to zabiorę do domu.
Tak teraz pomyślałam, może bym zostawiła po kilka po prostu w dziekanatach..?

Idę też na rozmowę o schronisku na wydział humanistyczny to może też kilka zabiorę.

Pyl - Czw Lis 21, 2013 18:50

cornflakegirl napisał/a:
Tak teraz pomyślałam, może bym zostawiła po kilka po prostu w dziekanatach..?
Możesz zapytać - jeśli będą tam bezpieczniejsze niż gdzie indziej to czemu by nie.
Schronisko jak najbardziej.

Daj znać jak gdzieś dotrą, OK?

cornflakegirl - Czw Lis 21, 2013 19:24

Pyl, Mikołajki trwają 7-8 grudnia, spotkanie o schronisku 28 listopada :)
Pyl - Pią Lis 22, 2013 15:59

cornflakegirl, ok, to trzymam kciuki, żeby ulotki ładnie "poszły" i czekam na info :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group