To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Wuszka i Wuszątka

taivas - Pią Lis 16, 2012 10:35

Dla Mamusi mojego Julianka wszystkiego, co najlepsze, i długiego, beztroskiego życia w zdrówku! :serducho: :tummykiss:
Starsza Pani - Sob Lis 17, 2012 19:30



Uploaded with ImageShack.us

Troszkę się spóźniłyśmy ze zdjęciami. Wuszka teraz nazywa się Księżniczka (córka powiedziała, że taki śliczny szczur powinien się odpowiednio nazywać) i zachowuje się jak postrzelony maluch.
Dział Marketingu w postaci Pyl wykonał dobrą robotę przy pisaniu ulotki reklamowej, ale Księżniczka nijak się z opisem nie zgadza, co udowadnia nam na każdym kroku. I co widać na zdjęciach. Zdjęcia z klatki, bo przynajmniej jest na nich Wuszka. Ze spacerów mamy sporo zdjęć z ogonem Księżniczki, pupą Księżniczki (to te lepsze) i bez Księżniczki.

Jest zdrowa jak ryba, badanie uszu traktuje jak zniewagę i okropnie się awanturuje (ostatni popis był we wtorek, wymyślała dr tak, że było słychać na korytarzu.
Jest cudna i słodka rano przez 10 minut jak ją obudzimy - wtedy liże, iska i pulsuje oczkami.

Pyl - Sob Lis 17, 2012 20:04

Bo to była ulotka na Wuszkę, a nie na Księżniczkę :P
Reklamacji nie uwzględnia się, a już na pewno nie w Dziale Marketingu :lol:

taivas - Wto Lut 26, 2013 10:50

Czyżby dzisiaj były urodzinki Wuszatek? :) W tym Julianka? :mrgreen:
Pyl - Wto Lut 26, 2013 11:33

TAK :D
Uprzedziłaś mnie :P

5 latek w zdrowiu dla wszystkich Wuszątek!

taivas - Wto Lut 26, 2013 11:43

Samych smaczności, zdrówka i miłości do i od właściciela życzę wszystkim Wuszątkom, a ZWŁASZCZA trójmiejskim braciom - Julianowi i Gustawowi. :mrgreen: No dobra, nie faworyzuje - wszystkim życzę po równo. :mrgreen:

:urodziny: :urodziny: :tummykiss: :jesterjump:

natkapatka - Wto Lut 26, 2013 11:50

no od nas też wszystkiego co najlepsze dla rodzeństwa

:urodziny: :cookie: :tummykiss: :wavexxs:

Starsza Pani - Wto Lut 26, 2013 12:10

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzy Mama :serducho:
Pyl - Wto Lut 26, 2013 12:33

Starsza Pani, Mamuśkę wycałować proszę :serducho: To też jej święto, ona się najwięcej narobiła :P
Starsza Pani - Wto Lut 26, 2013 15:49

Ja mam wrażenie, że najwięcej roboty z małymi miał zupełnie kto inny ...
Wuszka jest miętoszona i całowana systematycznie (to ukochany szczur moje córki), a odgrywa się za to na spacerach - na mnie :-P .

Pyl - Wto Lut 26, 2013 15:51

Starsza Pani, tatuś? :shock: :lol:
mmarcioszka - Wto Lut 26, 2013 17:49

Sto lat :urodziny:
Oli - Wto Lut 26, 2013 20:07

o matulu, zapomniałam... :oops:

dziewczynkom moim i rodzeństwu samych smaczności i do zobaczenia w pełnym składzie za rok ;) :urodziny:

Motylove - Wto Lut 26, 2013 23:17

Wuszątkowi bracia, Ferdynand i Antonii, niestety potrawę urodzinową dostaną jutro. :roll: Ach, ja niedobra.

Ale wszystkiego najlepszego reszcie rodzeństwa i Wuszce. Co by wam Wasi ludziowie smakołyków nawrzucali, a co, przecież to święto! :serducho:

Pyl - Śro Sie 07, 2013 15:29

Mam niestety złe wieści: Wuszydło uciekło z najlepszego pod słońcem domku do innego świata :(

Wczoraj Starsza Pani podjęła decyzję o uśpieniu Księżniczki Wuszki. Mamuśka Waszych Wuszątek odeszła na... utajnione zapalenie ucha, które spenetrowało szczękę, doprowadziło do mega próchnicy zębów i prawdopodobnie dotarło również do mózgu. Mimo bardzo szybkiej reakcji i starań najlepszych wetów nie udało się powstrzymać choroby.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group