To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Wuszka i Wuszątka

Pyl - Pon Maj 28, 2012 23:09

natkapatka, wiesz, bez paragonu to się nie da. Nie udowodnisz, skąd pochodzi. Na pewno kupiłaś go w jakiejś pseudo i teraz wychodzi szydło z worka ;)

taivas, a nie spadł ostatnio z czegoś? Rzadko zęby wypadają same, częściej to efekt upadku. Biedny mysz. Dobrze, że zauważyłaś, bo by biedak głodny siedział :( Może to dlatego ostatnio zrobił się taki niemiły dla otoczenia - ból dużo zmienia w zachowaniu. Nie chce powiedzieć, że to przyczyną takiego zachowania, ale ból może nasilać reakcje.

taivas - Pon Maj 28, 2012 23:49

Pyl, ale zachowanie ma takie już dłuższy czas, jak startował do nas z zębami to je miał. :mrgreen: Zresztą, jak mówię, parę dni temu wszystko było ok. No zobaczymy, teraz będzie dostawał papki, no i w środę kastracja, pani wet zapisała sobie, żeby przyjrzeć się ząbkom.
Pyl - Pon Maj 28, 2012 23:54

To ją już trzymam kciuki za mysza :kciuki:
mmarcioszka - Wto Maj 29, 2012 20:00

Co to się tak Wuszątka psują :( Trzymam kciuki za Juliana :kciuki:
taivas - Wto Maj 29, 2012 21:26

Julek dorwał się do komputera jeszcze przed operacją i można przeczytać jego wypociny w naszym temacie.

Dziękujemy za kciuki!

Martini - Pią Cze 08, 2012 23:18

No proszę! Niepostrzeżenie Wuszątka skończyły 102 dni :serducho:
Motylove - Sob Cze 09, 2012 00:00

Ale stare dupska :serducho:
Przeszczepek - Śro Lip 25, 2012 20:29

: ) Nice
natkapatka - Nie Wrz 02, 2012 21:14

Zważyłam moje Wuszątko i oczom nie wierze :shock: Gustaw waży prawie 630 g :shock: Zresztą on taki duży jakiś jest i długaśny.
Co u reszty rodzeństwa?

Pyl - Nie Wrz 02, 2012 21:17

Tia... maleńtas :lol:
Martini - Nie Wrz 02, 2012 23:46

Off-Topic:
natkapatka napisał/a:
Co u reszty rodzeństwa?


No właśnie, muszę się zebrać i zaprosić do zwierzeń.
Mój komputer odmawia współpracy z nowym gmailem, w którym wszystkie kontakty były tak pięknie poukładane w grupy ;(

Starsza Pani - Wto Paź 30, 2012 12:21

Ja chciałam tylko przypomnieć że Księżniczka Wuszka kończy niedługo 1 rok :) .
Pyl - Wto Paź 30, 2012 12:23

Starsza Pani, niedługo, niedługo... Ale jeszcze umowne 2 tygodnie do umownych urodzin :P Jeszcze 2 tygodnie może rozrabiać bezkarnie :lol:
Pyl - Czw Lis 15, 2012 22:56

No to skoro dziś jest umowne dziś to pięciu latek w zdrowiu Księżniczko Wuszko!
Rozrabiaj ile wlezie, atakuj napotkane na drodze kwiatki, skrzętnie ukrywane jabłka i zawalające wybieg kanapy. I co tylko chcesz innego. No i kochaj swoje Pańcie, że na to pozwalają :serducho:

Oli - Pią Lis 16, 2012 00:17

Mamusiu, mamusiu, droga nasza Wusiu, żyj długo i obficie przez całe swoje życie, miskę miej pełną smaków i w głaskaniu żadnych braków, tego mocno życzą Ci kochające cię dwie córki. I ich Duża co palec w przekazaniu życzeń zanurza. ;) :tummykiss:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group